przyszłość jest w naszych rękach

TWORZENIE ROZWIĄZAŃ Z DZIEDZINY WYSTROJU WNĘTRZ, KTÓRE UKSZTAŁTUJĄ PRZYSZŁE POKOLENIA, JEST DLA NAS PRAWDZIWYM ZASZCZYTEM. SZKOŁY TO NIE TYLKO NAJWIĘKSZE przestrrzenie pracy, ale  i NAJWAŻNIEJSZE Z NICH.

PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE WIEDZY ZDOBYWANEJ PRZEZ 75 LAT

Lata doświadczeń nauczyły nas, iż środowisko, w jakim funkcjonujemy, ma niewątpliwie duży wpływ na jakość pracy wykonywanej w takim otoczeniu. Aby stworzyć funkcjonalne, stymulujące do pracy placówki szkolne połączyliśmy naszą wiedzę z dziedziny projektowania przestrzeni, technologii i edukacji. Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu projektujemy i rozwijamy ergonomiczne środowiska szkolne, mając na uwadze dobro nauczycieli i uczniów. Inteligentne i atrakcyjne rozwiązania wspierają rozwój osobisty i odkrywanie drzemiącego w ludziach potencjału.

JESTEŚ CIEKAW, KTÓRE ROZWIĄZANIE BĘDZIE PASOWAĆ DO TWOJEJ SZKOŁY?

Napisz do nas!

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA, INSPIRUJĄCY PROJEKT WNĘTRZA

CHCESZ ZOBACZYĆ WIĘCEJ INSPIRUJĄCYCH ZDJĘĆ?

Galeria inspiracji

RÓŻNE KLASY – RÓŻNE STYLE UCZENIA SIĘ

Metod nauki jest nieskończenie wiele, podobnie jak stylów uczenia się. Uwzględniając tę zasadę stworzyliśmy szereg środowisk szkolnych. Każdy nauczyciel i uczeń jest inny. Mając to na względzie, wybraliśmy meble, które są zarówno ergonomiczne, jak i trwałe. To przestrzenie szkolne powinny dostosowywać się do różnych osób, a nie na odwrót.

PRZECHOWYWANIE – WSZYSTKIE PRZESTRZENIE NADAJĄ SIĘ DO TEGO IDEALNIE

Współczesne korytarze nie tylko łączą ze sobą pomieszczenia, lecz jednocześnie spełniają też inne funkcje. Służą jako miejsca spotkań, wymiany poglądów i ułatwiają przemieszczanie się po placówce, a ich funkcjonalne wyposażenie może pozytywnie wpłynąć na doświadczenia uczniów. Trwałe, duże szafki nie ulegną zniszczeniu podczas długotrwałego użytkowania, a sprytne rozwiązania projektowe ułatwią porządkowanie książek i artykułów papierniczych.

MEDIATEK – NOWE TECHNOLOGIE POTRZEBUJĄ NOWYCH PRZESTRZENI

Naszym celem jest połączenie najlepszych elementów z obu obszarów, zapewniające miejsce na książki i inne materiały drukowane obok terminali komputerowych. Kluczowe jest też zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do prowadzenia rozmów i wyrażania opinii oraz zadbanie o to, aby personel znajdował się w pobliżu. Łącząc te trzy cechy, tworzymy dobrze zorganizowane środowisko szkolne.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH MEBLACH EDUKACYJNYCH?

Zobacz nasze produkty

ŻYWA BIBLIOTEKA – STYMULOWANIE UMYSŁU

Poza miejscem przechowywania książek biblioteka stanowi serce i duszę szkoły. Jesteśmy ekspertami i możemy zmienić to miejsce w strefę nauki i głębokiej refleksji. Intuicyjnie ergonomiczne rozwiązania wspierają indywidualny tok nauki i umożliwiają współpracę pomiędzy członkami grup.

POKÓJ NAUCZYCIELSKI SPRZYJAJĄCY ROZMOWOM I PRZEMYŚLENIOM

Pomieszczenie, w którym nauczyciel może zregenerować siły i przemyśleć sprawy bieżące jest niezwykle ważne dla pracowników szkoły. Każda minuta spędzona w tym pomieszczeniu daje nauczycielom możliwość naładowania baterii i nabrania sił do pracy. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wystrojowi i wygodnym siedzeniom klika chwil odpoczynku może wiele zmienić.

GABINET NAUCZYCIELA – ERGONOMIA I INTELIGENTNY SYSTEM PRZECHOWYWANIA

Gabinet nauczyciela jest miejscem przygotowywania lekcji, sprawdzania testów czy rozmów z uczniami, więc każdego dnia dużo się w nim dzieje. Poświęcenie projektowi tego miejsca tyle samo uwagi i troski, co samej klasie daje elastyczne i wydajne rozwiązanie przynoszące jego użytkownikom rozmaite korzyści.

CHCIAŁBYŚ ZAPOZNAĆ SIĘ Z INNYMI REALIZACJIAMI DLA SEKTORA EDUKACJI?

Napisz do nas!

NASZA MUZYCZNA WSPÓŁPRACA Z PABLO PAZ

WARTO POSŁUCHAĆ HAŁAŚLIWEGO ŚRODOWISKA W SZKOLE

Dobre środowisko w klasie jest warunkiem, aby uczniowie w każdym wieku czuli się dobrze i osiągali dobre wyniki. Niestety, rzeczywistość wygląda inaczej, a wiele dzieci i młodzieży spędza czas w warunkach, które nie nadają się do nauki. Jako dostawca wyposażenia do placówek edukacyjnych, dysponujący dużą wiedzą ma temat wpływu środowiska szkolnego na uczniów, chcemy podejść do problemu w nowatorski sposób. Aby zachęcić więcej osób do wsłuchania się w potrzeby szkół, skorzystaliśmy z pomocy nagradzanego producenta muzyki Pablo Paz. Tak powstał utwór z autentycznego brzmienia szkolnej klasy.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROJEKCIE TUTAJ!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.