Bezpieczne miejsca do nauki

Z myślą o wysokiej jakości, ekologii i ergonomii projektujemy atrakcyjne meble szkolne i praktyczne rozwiązania do aranżacji wnętrz, które mają znaczenie dla uczniów i pracowników placówek edukacyjnych. Analizujemy potrzeby naszych klientów i opracowujemy dostępne środowiska sprzyjające nauce. Razem tworzymy udane przestrzenie edukacyjne.

Potrzebujesz pomocy przy urządzaniu szkoły?

Skontaktuj się z nami

Dobrze zaplanowane, zrównoważone rozwiązania do aranżacji wnętrz powstają zgodnie ze zdefiniowanymi potrzebami, tak aby ich funkcje, aranżacja i lokalizacja pomieszczeń ułatwiały nauczanie i zachęcały do uczenia się.

Inspirujące przestrzenie do nauki

Analiza przestrzeni edukacyjnej Next Education®

Rozwiązanie zaczyna się od zrozumienia istoty problemu. Droga do atrakcyjnych i funkcjonalnych środowisk szkolnych zaczyna się od zidentyfikowania i przeanalizowania konkretnych potrzeb. Nasza analiza przestrzeni edukacyjnej Next Education® pomaga zebrać cenną wiedzę i dane przed zaprojektowaniem przestrzeni edukacyjnej. Stanowi podstawę dobrze przemyślanych środowisk i rozwiązań aranżacyjnych, które wspomagają naukę.

Odkryj Next Education®

Ludzie są najważniejszym zasobem w każdej organizacji. Zainwestuj w ergonomię holistyczną, aby uczniowie i pracownicy w pełni korzystali ze swojego potencjału. Nasza specjalistyczna wiedza o ergonomii i zróżnicowana oferta produktów pozwalają stworzyć warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu, zaangażowaniu i efektywności w miejscu pracy i nauki.

Przede wszystkim człowiek

Poznaj szeroką ofertę naszych mebli

Daj się zainspirować — poznaj nasze meble i praktyczne rozwiązania do aranżacji wnętrz. Wzornictwo, które łączy funkcjonalność z estetyką.

Środowiska pracy na wiele lat. Tworzymy wysokiej jakości meble oraz praktyczne rozwiązania, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji i niewielkim wpływem na środowisko.

Zrównoważony rozwój od początku do końca