To, że coś podlega obiegowi wtórnemu, nie oznacza automatycznie, że jest zrównoważone. W Kinnarps wierzymy w zrównoważony zamknięty obieg surowców i produkcji. Ważne, aby tworzyć rozwiązania do wnętrz oraz meble, które mogą być użytkowane przez długi czas. Chodzi o dokonywanie świadomych wyborów, stawianie na jakość i tworzenie elastycznych rozwiązań. W ten sposób, tworząc warunki dla niskich kosztów cyklu życia produktów, można zwiększyć dobrostan i efektywność w organizacji z zachowaniem zasobów naturalnych.


Dokonywanie zmian powinno być łatwe.

Trzy zasady, aby tworzyć wnętrza
w zrównoważonym obiegu zamkniętym

 

PL-Tre cirklar med rubriker-WEBB.png

PL-Tre cirklar med rubriker-WEBB2.png

pl-tre-cirklar-med-rubriker-webb3_new.png

Zmiana zaczyna się od zrozumienia

1. PODEJMUJ ŚWIADOME DECYZJE

 

Zacznij od gruntownego przemyślenia projektu od samego początku. Aranżacja wnętrza oparta na rzeczywistych potrzebach sprzyja wykonywaniu codziennych zadań, dobremu samopoczuciu i ogólnej efektywności. Dokonując świadomych wyborów, możesz wpłynąć na wydajność swojej organizacji, chroniąc jednocześnie zasoby naturalne. Zacznij od spojrzenia na wizję swojej organizacji oraz na sposób pracy, jaki w niej dominuje, a następnie zidentyfikuj potrzeby.

Twoje rozwiązanie powinno być zrównoważone pod każdym względem – środowiskowym, ekonomicznym i ergonomicznym. Pomagamy osiągnąć ten cel dzięki naszym analizom środowiska pracy. To najlepszy sposób, aby zebrać dane i uporządkować zebraną wiedzę podczas tworzenia przyszłego wnętrza. Gruntowna praca i solidne fundamenty decydują o sukcesie, umożliwiając realną zmianę na lepsze zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Jedyną stałą jest zmiana

2. TWÓRZ ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA

 

Może zabrzmi to dziwnie, ale elastyczność jest kluczem do stabilności. Jeśli szukasz prawdziwie zrównoważonego rozwiązania w obiegu wtórnym, meble i wnętrze muszą być elastyczne, modułowe i wielofunkcyjne. Kwestie bieżących potrzeb są równie ważne, jak i tych, które pojawią się w przyszłości. Dlatego nowe potrzeby, wymagania lub zasady w środowisku pracy nie powinny wiązać się z koniecznością wymiany mebli. Zdolność do zmiany optyki i dostosowywanie się do nowych sytuacji są kluczowe w stale zmieniającym się świecie.

Krótko mówiąc, elastyczne wnętrze to takie, które jest odpowiednie dla różnych rodzajów aktywności, różnych sposobów pracy i różnych ludzi. Ostatecznie możliwość zmiany aranżacji wnętrza zależy od elastyczności, która może zostać osiągnięta inaczej niż początkowo zakładano, ale końcowy rezultat będzie zgodny z oczekiwaniami. Gwarantujemy.

Zmiany tkwią w szczegółach

3. WYBIERZ WYSOKĄ JAKOŚĆ

 

Wysoka jakość oznacza dla nas tworzenie z dbałością o każdy szczegół trwałych produktów przeznaczonych do częstego i długotrwałego użytku. Przygotowujemy nasze produkty do napraw, modernizacji i odświeżania, znacznie wydłużając ich okres eksploatacji. Ponadto używamy przyjaznych dla środowiska, zrównoważonych materiałów. Zastosowanie odpowiednich materiałów i kolorów we wnętrzu sprawi, że nasze produkty będą wspierać wymagane funkcje przestrzeni pracy.

Wysoka jakość jest czymś, czego trzeba doświadczyć osobiście. Można ją również w pełni kontrolować i doskonalić na każdym etapie. Kinnarps spełnia, a nawet przewyższa standardy branżowe – od materiałów począwszy, przez produkcję i certyfikację, po transport, dostawy oraz użytkowanie. Mówiąc jak najprościej – wysoka jakość oznacza dobrą inwestycję ze względu na niski koszt całego cyklu życia produktu.

Wytworzony produkt to dotrzymana obietnica

Zrównoważony rozwój i gospodarka obiegu zamkniętego stały się obecnie bardzo popularne, ale my kroczymy tą ścieżką od 1942 roku. Oczywiście w tamtych czasach używano innych określeń, ale nasze DNA nie uległo zmianie. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości mebli i rozwiązań, które będą służyć przez wiele pokoleń. W związku z tym nadal będziemy tworzyć funkcjonalne i atrakcyjne wnętrza, które pozwolą ludziom rozwijać się i w pełni wykorzystywać swój potencjał. Jednocześnie zawsze szanujemy przyrodę i jej cenne zasoby. Efekt? Meble, z których łatwo się korzysta, czyści, ponownie tapiceruje, ulepsza i poddaje recyklingowi – meble, które łatwo polubić. Korzystając z naszych porad, możesz mieć pewność, że wnętrze, które tworzysz, odniesie sukces już od pierwszego dnia i będzie odporne na wyzwania przyszłości. Kinnarps może wprowadzić autentyczną zmianę w Twojej organizacji i środowisku pracy.

Usługi na rzecz przyszłości zrównoważonego rozwoju i obiegu zamkniętego surowców

ANALIZY ŚRODOWISKA PRACY

Identyfikuj potrzeby swojego środowiska pracy dzięki naszym analizom przestrzeni biur, placówek oświaty i opieki.

ZRÓWNOWAŻONY TRANSPORT

Opakowania wielokrotnego użytku w transporcie oraz pełna odpowiedzialność za montaż mebli zgodnie z projektem.

PRZEPROWADZKI I RELOKACJE MEBLI

Niezależnie od tego, czy przenosisz meble wewnątrz swojej siedziby, czy pod inny adres, jesteśmy gotowi w tym pomóc.

ERGONOMIA HOLISTYCZNA

Chętnie podzielimy się wiedzą na temat zrównoważonego i efektywnego środowiska pracy podczas naszych wykładów i warsztatów.

INWENTARYZACJA I PLAN DZIAŁAŃ

Dokonaj przeglądu wyposażenia, ustal jego wartość i dowiedz się, w jaki sposób można optymalnie o nie dbać, modernizować je, aranżować i wykorzystywać ponownie, aby sprostać obecnym i przyszłym potrzebom środowiska pracy.

KUPUJ W OBIEGU WTÓRNYM PRZEZ INTERNET

Online można kupić zarówno nasze nowe, jak i używane meble wysokiej jakości.

KONSERWACJA MEBLI NA MIEJSCU

Możemy zmodernizować i odnowić meble na miejscu lub w naszym specjalnie wyposażonym samochodzie serwisowym.

CZYSZCZENIE MEBLI

Utrzymanie mebli w czystości ma kluczowe znaczenie dla atrakcyjności miejsca pracy. Odświeżając je regularnie, wydłużasz również ich żywotność.

 

ODNAWIANIE I MODERNIZACJA

Odnawianie, renowacje i modernizacje dają meblom nowe życie i wydłużają ich żywotność. Świeże kolory i modernizacja mogą sprawić, że istniejące wyposażenie znajdzie nowe zastosowanie.

RECYKLING

W sposób przyjazny dla środowiska pomagamy w recyklingu mebli, które osiągnęły już maksymalną długość swojego cyklu życia produktu.

 

Usługi mogą się różnić w zależności od rynku. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z najbliższym biurem handlowym.