przestrzeń dla dobrego samopoczucia

PROJEKTOWANIE OŚRODKA OPIEKI NIEODŁĄCZNIE WIĄŻE SIĘ Z TROSKĄ O PRZEBYWAJĄCE W NIM OSOBY. NASZYM ZADANIEM JEST SPRAWIĆ, ABY LUDZIE CZULI SIĘ TUTAJ BEZPIECZNIE JAK W DOMU, A OFEROWANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA IDEALNIE TRAFIAJĄ W TĘ POTRZEBĘ.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA – OD DRZWI WEJŚCIOWYCH PO WNĘTRZE

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla placówek opiekuńczych, obejmujące wszystkie elementy od przyjaznej recepcji po motywujące do pracy pokoje dzienne dla podopiecznych i personelu. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, możemy zaoferować pełne wsparcie i wskazówki tak, aby cały proces przebiegał w odpowiednim tempie bez żadnych zakłóceń.

KONCEPCJE I FUNKCJONALNOŚCI BUDUJĄCE POZYTYWNE PRZESTRZENIE

Przyjazna, pełna ciepła przestrzeń wzbudza uczucie spokoju i bezpieczeństwa. Odpowiednio zaprojektowane wejście sprawi, że wizyta przebiegnie pomyślnie. Dzięki miłej poczekalni czas minie niespodziewanie szybko. Tworząc rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb, wykorzystujemy takie sprawdzone koncepcje.

INTELIGENTNE i użyteczne MEBLE

Ergonomia, jakość, zrównoważony rozwój, innowacje i design są kluczowymi czynnikami uwzględnianymi podczas projektowania i produkcji mebli dla placówek opiekuńczych. Wiemy, iż takie środowiska potrzebują mebli łatwych w użytkowaniu, które szybko można przestawić czy utrzymać w czystości. Stabilność i trwałość są także bardzo ważne, lecz nie można zapomnieć o potrzebie stworzenia przyjaznych, wygodnych elementów wzbudzających pozytywne uczucia i budujących ciepłą atmosferę danej placówki.

JESTEŚ CIEKAWY, KTÓRE Z ROZWIĄZAŃ SPRAWDZI SIĘ W TWOJEJ PRZESTRZENI?

Napisz do nas!

WEJŚCIE – ZACHĘCAJĄCE PIERWSZE WRAŻENIE

Wejście do placówki opiekuńczej nadaje ton całej wizycie. Powitanie gości w sposób wzbudzający w nich uczucie bezpieczeństwa, komfortu i ciepła jest wyznacznikiem udanej wizyty. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu poczekalni i wejść, które działają na gości uspokajająco.

POKOJE DZIENNE – KONTAKT Z INNYMI I ROZRYWKA

Atrakcyjne i przyjazne przestrzenie do pracy indywidualnej lub w grupach zapewniają idealne warunki do czytania, grania w gry, oglądania telewizji czy odprężenia. Pokoje dzienne z wygodnymi siedzeniami i łatwo dostępnymi miejscami do przechowywania książek, czasopism czy gier są bardzo popularne.

STOŁÓWKA – CODZIENNE POSIŁKI I MIŁE ROZMOWY

Miejsce, w którym jemy ma wpływ nie tylko na nasze wrażenia smakowe i czas spędzany podczas posiłków, lecz również na nasze zdrowie. Zaprojektowanie wyjątkowych stołówek wymaga czegoś więcej niż tylko stworzenia ładnie wyglądającego baru mlecznego. Należy uwzględnić także dźwięki i zapachy. Spokojne i przestronne otoczenie uprzyjemni spożywanie posiłków i podniesie ogólny poziom zadowolenia jego użytkowników.

PRYWATNA SALA – ODPOCZYNEK I NABRANIE SIŁ

Każdy potrzebuje swojej oazy spokoju, gdzie może się wyciszyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego. Jest to szczególnie ważne w ośrodkach opieki, gdzie dobre samopoczucie podopiecznych odgrywa kluczową rolę. Mając to na uwadze, zaprojektowaliśmy ergonomiczne i komfortowe przestrzenie do wypoczynku i nabrania sił.

MIEJSCA SPOTKAŃ I WYDARZEŃ KULTURALNYCH

Takie wspólne przestrzenie mogą pomieścić większe grupy podczas organizowanych wydarzeń i imprez. Nasze rozległe doświadczenie w projektowaniu miejsc spotkań pomaga nam w ograniczaniu elementów rozpraszających, aby grupy pozostały skupione.

POMIESZCZENIA DLA PERSONELU – ROZMOWA I MIEJSCE PRACY BIUROWEJ

Naturalnie personel każdej placówki opiekuńczej też potrzebuje własnej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy trzeba się skupić nad zadaniem, zająć się pracami administracyjnymi czy porozmawiać z kolegami i koleżankami, tworzymy ergonomiczne i przytulne pomieszczenia, idealnie zaspokajające takie potrzeby.

CHCIAŁBYŚ ZAPOZNAĆ SIĘ Z INNYMI REALIZACJAMI Z SEKTORA OPIEKI?

Napisz do nas!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.