Wnętrza w ośrodkach opieki z myślą o jakości życia

Kinnarps oferuje kompleksowe rozwiązania wnętrz do różnych środowisk w ośrodkach zdrowia i placówkach opiekuńczych. Skupiamy się na potrzebach jednostki, aby ułatwić codzienne życie użytkownikom, pracownikom i rodzinom pacjentów lub pensjonariuszy. Nasze ergonomiczne meble opracowane z myślą o potrzebach różnych grup użytkowników wnoszą wartość do placówek opieki, zwiększając jakość ich działania poprzez poprawę doświadczeń użytkowników.

Czy potrzebujesz pomocy przy urządzaniu ośrodka opieki?

Skontaktuj się z nami

Dobrze funkcjonujące środowiska opieki zdrowotnej są projektowane w pozbawiony barier, sprzyjający zdrowiu sposób, aby wspierać użytkowników, ich rodziny oraz personel.

Inspirujące przestrzenie placówek opieki zdrowotnej

Analiza potrzeb Next Care®

Analiza potrzeb Next Care® to proces, który zapewnia odpowiednie warunki do stworzenia zrównoważonego i sprzyjającego zdrowiu środowiska opieki. To z kolei tworzy przestrzeń dla jakości życia i bardziej integracyjnego środowiska, które wspiera użytkowników i ich krewnych oraz personel.

Poznaj Next Care®

Ludzie są najważniejszym zasobem w każdej organizacji. Zainwestuj w ergonomię holistyczną, aby pracownicy w pełni korzystali ze swojego potencjału. Nasza specjalistyczna wiedza o ergonomii i zróżnicowana oferta produktów pozwalają stworzyć warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu, zaangażowaniu i efektywności w miejscu pracy.

Przede wszystkim człowiek

Poznaj szeroką ofertę naszych mebli

Daj się zainspirować — poznaj nasze meble i praktyczne rozwiązania do aranżacji wnętrz. Wzornictwo, które łączy funkcjonalność z estetyką.

Środowiska pracy na wiele lat. Tworzymy wysokiej jakości meble oraz praktyczne rozwiązania, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji i niewielkim wpływem na środowisko.

Zrównoważony rozwój od początku do końca