sposób na Twoje idealne biuro

w dzisiejszych czasach praca to nie miejsce, do którego chodzisz lub dojeżdżasz. Praca to zbiór czynności, które wykonujesz.  metody zmieniają się Dzięki współczesnej technologii, a tradycyjne biura ewoluują.

PIĘĆ PYTAŃ, KTÓRE POWINNA ZADAĆ KAŻDA FIRMA

ŚWIAT SIĘ CIĄGLE ZMIENIA, A NASZE BIURO?

Technologia zmienia wszystko. Sposób, w jaki pozyskujemy informacje, jak się komunikujemy, nie wspominając o mobilności. Obecnie pracownicy nie muszą pracować wyłącznie przy biurkach, żeby zrealizować powierzone im zadania. W jaki sposób obecnie stosowane rozwiązania uwzględniają takie warunki pracy w biurze?

CO TWOI WSPÓŁPRACOWNICY ROBIĄ W CIĄGU DNIA?

Odpowiadają na maile? Prowadzą prezentacje na stojąco? Prowadzą spotkania z klientami? Ćwiczą? Podróżują? Organizują warsztaty? Odbierają telefony? Czytają? Piszą? Robią sobie przerwę na kawę? Pracują zdalnie? Czego im potrzeba i jak można umilić im czas w pracy, aby jednocześnie mogli wydajniej pracować?

W JAKI SPOSÓB TWOJE BIURO ZAPEWNIA MOŻLIWOŚCI REALIZACJI TAKICH ZADAŃ?

Rozejrzyj się po biurze. Czy różne przestrzenie dają pracownikom możliwość realizacji postawionych przed nimi zadań? Czy jest dosyć przestrzeni na usprawnienia i optymalizacje, aby Twoje biuro mogło być jeszcze bardziej przyjazne?

JAKIE MA TO ODZWIERCIEDLENIE W FINANSACH?

Jak najlepsze wykorzystanie powierzchni biurowej należy także rozpatrywać pod kątem finansowym. Puste biurka = zmarnowane pieniądze i ograniczanie kreatywności pracowników. Zmiana pustych przestrzeni w tętniące życiem miejsca zaoszczędzi pieniądze i da zastrzyk energii potrzebny wszystkim pracownikom.

JAKĄ ROLĘ POWINNO PEŁNIĆ BIURO W TWOJEJ ORGANIZACJI?

Uwzględniając odpowiedzi na powyższe pytania, czy masz już plan usprawnień, jakie należy wprowadzić w Twoim biurze? Możesz skorzystać z naszego 75-letniego doświadczenia w tej dziedzinie i wprowadzić konieczne zmiany.

CHCESZ POROZMAWIAĆ O SWOIM BIURZE I MOŻLIWOŚCIACH JEGO ARANŻACJI?

Napisz do nas!

KINNARPS NEXT OFFICE®

NASZa usługa tworzenia ŚRODOWISKA PRACY PRZYSZŁOŚCI

Wybór nowego środowiska pracy to coś więcej niż tylko koncepcja wystroju wnętrza - to projekt zmiany. Musi uwzględniać przestrzeń fizyczną, organizację i zarządzanie oraz środowisko cyfrowe. Oznacza to konieczność zaangażowania wszystkich pracowników i uwzględnienia potrzeb firmy, działu, grupy i poszczególnych osób. Wspólnie dochodzimy do rozwiązań środowisk pracy, których potrzebujesz. Nie ma żadnego uniwersalnego przepisu na idealne biuro. Ważnie jest znalezienie idealnego rozwiązania tylko dla Ciebie.
Witaj w swoim Next Office.

Odkryj Kinnarps Next Office®

ELASTYCZNE MIEJSCE PRACY

W dzisiejszych czasach praca nie jest już miejscem, do którego chodzimy, lecz zespołem czynności, które wykonujemy. Metody pracy zmieniają się wraz z technologią, a tradycyjne biura ewoluują. Next Office to zbiór koncepcji Kinnarps dotyczący środowiska pracy w przyszłości.

wspomaganie kreatywności

Środowisko pracy stworzone, aby zachęcić do spontanicznych spotkań, pozwala kreatywności rozwijać się. W przypadku, gdy tradycyjne biura opierają się na stałych interakcjach, nasze rozwiązanie Next Office wspiera otwarte, elastyczne środowisko pracy.

lepsze samopoczucie współpracowników

Elastyczne stacje robocze przystosowane do różnych zastosowań zapewniają szeroki zakres ergonomicznych zalet. Kiedy ciało ludzi czuje się lepiej, pozytywny wpływ jest widoczny zarówno w kulturze firmy, jak i na wynikach biznesowych.

Odważna MARKA

Badania naukowe dowiodły, że design ma większy wpływ na nas niż wcześniej sądzono. Wyraźne widać powiązanie między estetycznym otoczeniem i wykonywaniem swojej pracy. Inwestowanie w inspirującą przestrzeń wspiera firmę i umożliwia przyciąganie nowych talentów.

...I WIĘCEJ

 • Odpowiedzialne rozwiązanie
 • Zmniejszony koszt wynajmu pomieszczeń
 • Efektywne wykorzystanie przestrzeni
Firmy, które zaufały Kinnarps Next Office®

JAK TO DZIAŁA: KROK PO KROKU W STRONĘ BIURA KINNARPS NEXT OFFICE®

1

INFORMUJ, INSPIRUJ I MOTYWUJ
 • Seminaria
 • Raporty dotyczące trendów
 • Wizyty i prezentacje w naszych salonach

2

ANKIETA
 • Warsztaty
 • Ankieta online
 • Poziom zajętości mierzony przez aplikację
 • Podsumowanie

3

wyniki / ANALiza / WIZJA
 • Prezentacja wyników
 • rozmowy, wywiady i dyskusje pomiędzy Tobą a Kinnarps

4

projekt aranżacji wnętrza
 • Prezentacja projektu aranżacji wnętrz opartego na wynikach, analizie i wizji

5

Dostawa i montaż
 • Analiza przed zmianą
 • Dostawa i montaż
 • Analiza po zmianie

1. informuj, inspiruj i motywuj

Pierwszą czynnością jest informowanie, inspirowanie i motywowanie wszystkich pracowników. Organizujemy między innymi seminaria poświęcone zmianom w życiu zawodowym (nasze raporty dotyczące trendów), ich przyczynom oraz znaczeniu dla indywidualnych osób i firm. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych salonów po większą dawkę inspiracji.

 • Seminaria
 • Raporty dotyczące trendów
 • Wizyty i prezentacje w naszych salonach

2. ANKIETA

Najpierw organizujemy warsztaty. Następnie wykonujemy analizy za pomocą różnych narzędzi, które wskazują poziom wykorzystania, przestrzeni (tzw. zajętość), style pracy oraz Twoje potrzeby i życzenia. Wyniki są zbierane w formie raportu, który posłuży do opracowania projektu Twojego miejsca pracy.

 • Warsztaty
 • Ankieta online
 • Poziom zajętości mierzony przez aplikację
 • Podsumowanie

Chcesz dowiedzieć się więcej o narzędziach, których używamy w fazie badań?

Skontaktuj się z nami!

3.
wyniki/analiza/wiedza

Na podstawie naszego przeglądu poznajemy poziom wykorzystania stanowisk pracy, style pracy, wymagania i potrzeby pracowników oraz wymagany poziom koncentracji. Prezentujemy Ci wyniki i razem z Tobą je interpretujemy. Na podstawie tych wyników przygotowujemy wizję, która stanowi podstawę następnego kroku.

 • Prezentacja wyników
 • Rozmowy, wywiady i dyskusje pomiędzy Tobą a Kinnarps

4. projekt aranżacji wnętrza

Przygotowujemy projekt aranżacji wnętrz, który spełnia potrzeby Twoje i Twojej firmy. Wprowadzamy odpowiednie zmiany w projekcie, a kiedy klient jest z niego całkowicie zadowolony, może złożyć zamówienie.

 • Prezentacja projektu aranżacji wnętrz opartego na wynikach, analizie i wizji

5.
DOSTAWA I MONTAŻ

Zawsze staramy się, aby nasz serwis dostarczał i instalował Twoje nowe środowisko pracy. Zapewniamy obsługę opartą na doświadczeniu i dbałości o szczegóły oraz zrównoważony transport, co oznacza, że nie musisz martwić się o utylizację zużytych opakowań. Zamiast jednorazowych opakowań do pakowania produktów używamy koców, które chronią większość z naszych produktów. Koce te wykorzystujemy ponownie.

A może chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz do nas!

STWÓRZ SZYTE NA MIARĘ ROZWIĄZANIA BAZUJĄCE NA NAJWAŻNIEJSZYCH AKTYWNOŚCIACH

Chcesz zobaczyć więcej inspirujących zdjęć przestrzeni biurowych?

Galeria inspiracji

Chcesz dowiedzieć się jak rozwiązanie Kinnarps Next Office® może sprawdzić się w Twoim biurze?

Napisz do nas!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.