Rozwój środowiska pracy

Ludzie są najważniejszym zasobem w każdej organizacji. Analizujemy konkretne potrzeby naszych klientów i tworzymy atrakcyjne i ergonomiczne środowiska biurowe sprzyjające aktywnościom, do których są przeznaczone. Praktyczne środowiska, które tworzą wartość i sprzyjają dobremu samopoczuciu, kreatywności i wydajności. Rozwiązania zaprojektowane dla współczesnych pracowników, gotowe na potrzeby przyszłości. Stwórz wraz z Kinnarps optymalne biuro.

Potrzebujesz pomocy przy urządzaniu biura?

Skontaktuj się z nami

Ludzie są najważniejszym zasobem w każdej organizacji. Zainwestuj w ergonomię holistyczną, aby pracownicy w pełni korzystali ze swojego potencjału. Nasza specjalistyczna wiedza o ergonomii i zróżnicowana oferta produktów pozwalają stworzyć warunki sprzyjające dobremu samopoczuciu, zaangażowaniu i efektywności w miejscu pracy.

Przede wszystkim człowiek

Analiza środowiska pracy Next Office®

Jak odniesiesz sukces w swoim biurze? Next Office®, czyli nasza analiza miejsca pracy, pomaga zebrać wiedzę i dane potrzebne do zaprojektowania środowiska pracy. Wspólnie dbamy o to, aby stworzyć najlepsze rozwiązanie i optymalne warunki w biurze, które będzie służyć przez długi czas.

Poznaj Next Office®

Dobrze zaplanowane rozwiązania aranżacyjne należy oprzeć na zidentyfikowanych potrzebach i wzorcach pracy użytkowników, gdzie funkcja i forma wyposażenia ułatwiają i wspierają realizację różnych zadań.

Inspirujące przestrzenie biurowe

Odkryj naszą szeroką ofertę

Daj się zainspirować — poznaj nasze ekologiczne meble i praktyczne rozwiązania do wnętrz. Wzornictwo, które łączy funkcjonalność z estetyką.

Środowiska pracy na wiele lat. Tworzymy wysokiej jakości meble oraz praktyczne rozwiązania, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji i niewielkim wpływem na środowisko.

Zrównoważony rozwój od początku do końca

Realizacje

Podstawa naszych działań. Poznaj naszych klientów i zobacz wybrane realizacje.

Wszystkie realizacje

Meble do środowisk pracy przyszłości

Nowe technologie pozwalają dziś pracować niemal wszędzie, dlatego środowisko pracy szybko się zmienia. Dziś biuro może się znajdować w domu, kawiarni czy hotelowym lobby. Kinnarps specjalizuje się w tworzeniu środowisk pracy i rozwiązań do biur przyszłości. Wybierając któreś z naszych rozwiązań, można mieć pewność, że biuro zostanie zaprojektowane zgodnie z potrzebami konkretnej organizacji — oraz że będzie je spełniać także przez wiele kolejnych lat. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie środowiska pracy nauczyło nas, że nie istnieje jedno uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich. Sprawnie działające biura powstają według indywidualnych potrzeb klienta i spełniają ich specyficzne wymagania pod względem podziału funkcjonalnego, sposobu pracy i aranżacji wnętrza. Dobrze zaprojektowane środowisko pracy sprzyja dobremu samopoczuciu, kreatywności i efektywności. Tworząc środowiska pracy dla naszych klientów, stosujemy koncepcję zwaną Next Office. Next Office to proces, w którym na stanowisko pracy patrzy się w sposób całościowy: z uwzględnieniem organizacji, fizycznych warunków otoczenia i technologii. Chodzi o to, by pracownicy czuli się zaangażowani w trakcie całej podróży do nowego biura.