Nasze motto to successful interiors

Już od wielu lat oferujemy rozwiązania do aranżacji wnętrz, stale udoskonalając swoją ofertę. Kierowani nieustanną ciekawością dostarczamy atrakcyjne rozwiązania do aranżacji wnętrz, które pomagają utrzymać motywację, wydajność i radość z pracy. Naszym zdaniem aranżacja wnętrza nie ogranicza się tylko do wyposażenia. Ważne jest, aby poprzez połączenie dobrego wzornictwa i dogłębnej specjalistycznej wiedzy wspierać kreatywność i efektywność pracowników naszych klientów. A także, aby korzystając z naszego doświadczenia w dziedzinie ergonomii i znajomości znaczenia dobrego samopoczucia w pracy, poprzez aranżację wnętrz zapewniać długotrwały sukces klientom i ich pracownikom. Co równie ważne, pragniemy realizować wszystkie nasze działania w sposób zrównoważony i odpowiedzialny. Dopiero po spełnieniu tych kryteriów uznajemy, że wykonaliśmy swoją pracę. W ten sposób nasz sukces staje się sukcesem naszych klientów, zapewniając rzeczywiste korzyści firmom, ludziom i naszej planecie.

Koncepcji tej nadaliśmy nazwę: Successful Interiors.

Biuro

Aby stanowisko pracy korzystnie wpływało na dobre samopoczucie i wydajność, należy zaprojektować je tak, aby wspierało zarówno metody pracy danej firmy, jak i jej pracowników. Kluczem do sukcesu jest zdefiniowanie potrzeb pracowników o różnych typach osobowości i stworzenie przestrzeni ułatwiającej im wykonywanie rozmaitych czynności w ciągu dnia. W oparciu o wyniki badań KINNARPS NEXT OFFICE® oferuje strategie i porady dotyczące tworzenia idealnej przestrzeni biurowej.

Dowiedz się więcej

Edukacja

Fizyczne otoczenie w szkołach i placówkach edukacyjnych ma wielkie znaczenie dla procesu nauczania i przyswajania wiedzy. Odpowiednie meble i wyposażenie wspierają naukę zarówno w formalnych, jak i nieformalnych przestrzeniach. Dlatego ważne jest stworzenie atrakcyjnych, ergonomicznych i elastycznych miejsc edukacji, które pomagają nauczycielom w pracy, a uczniom w nauce i rozwoju. W oparciu o wyniki badań KINNARPS NEXT EDUCATION® oferuje strategie i porady dotyczące tworzenia przestrzeni do aktywnej nauki.

Dowiedz się więcej

Opieka

Prozdrowotna przestrzeń w sektorze opieki to otoczenie, które zapewnia użytkownikom poczucie bezpieczeństwa oraz odpowiednią stymulację i integrację — to środowisko, które korzystnie wpływa na samopoczucie każdej przebywającej w nim osoby: pacjenta, personelu czy bliskich. Poprzez KINNARPS NEXT CARE® oferujemy wiedzę na temat aranżacji przestrzeni do opieki pod kątem stymulowania procesu leczenia i wymagań, jakie powinny spełniać rozwiązania we wnętrzach tego rodzaju.

Dowiedz się więcej

Czy nasi eksperci mogą ci w czymś pomóc?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.