Buduj z nami przyszłość Kinnarps 

Uczestnictwo i zaangażowanie

Kochamy poczucie spełnienia. To nagradzające uczucie dumy z tego, co robisz. Kiedy jesteś szczęśliwy i spełniony, stajesz się bohaterem nawet na chwilę. Staramy się o to każdego dnia. Ale nie jesteśmy napędzani tylko przez wyniki. Wierzymy w uczestnictwo, w zaangażowanie, we wspólnotę. Będąc częścią czegoś większego i aktywnie przyczyniasz się do sukcesu całości.

Trzy rzeczy o które dbamy

Zatrudniamy ludzi, ze wszystkimi ich potrzebami

Jesteśmy lokalną, rodzinną firmą, która przekształciła się w globalną organizację z tysiącami pracowników na całym świecie. Naszym celem jest zaoferowanie każdemu z nich możliwości osobistego zaangażowania się w kształtowanie przyszłości Kinnarps. My odziedziczyliśmy ducha rodzinnej firmy, coś, co cenimy sobie, niezależnie od rozmiaru firmy.

Doceniamy elastyczność

Aby kontynuować nasz sukces musimy zmierzyć się ze zmianami, które się pojawiają, nauczyć się nowych rzeczy, zdobywać nowe doświadczenia, respektować nasze prywatne ambicje i słuchać potrzeb rynku i środowiska. Dostosowujemy potrzeby Kinnarps do potrzeb naszych pracowników. Ta solidna podstawa umożliwia kontynuacje rozwoju naszej firmy. Zawsze dostosowujemy się do przyszłych potrzeb rynku.

Chcemy żeby nasi pracownicy czuli się dobrze

Przyjemne, zdrowe biuro pozwala pracownikowi pracować w dobrym nastroju i zwiększa kreatywność. Zawsze staramy się zadbać o wszystkie potrzeby człowieka, aby pomóc mu w stworzeniu równowagi pomiędzy pracą, a czasem wolnym. Aktywnie zachęcamy naszych pracowników do ćwiczeń i utrzymania dobrego ich ogólnego stanu zdrowia. Zdrowe ciało wspomaga zdrowy umysł.

Dostępne stanowiska pracy

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.