Co decyduje o sukcesie biura w dobie pracy hybrydowej?

Nowe procesy i metody pracy stawiają nowe wymagania wobec przestrzeni pracy. Biuro musi być miejscem tworzącym wartość, atrakcyjnym i zrównoważonym, w którym ludzie czują się dobrze, rozwijają się i mają możliwość osiągania jak najlepszych wyników. Czy Twoje biuro jest gotowe?

Szczęśliwi ludzie. Szczęśliwa firma.

Dobrze zaplanowane biuro sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu, co z kolei prowadzi do lepszych wyników. Zdrowie jest nie tylko atutem dla jednostki, lecz także ważnym zasobem dla organizacji i społeczeństwa, jak również warunkiem wstępnym kreatywności i produktywności pracowników. W tym raporcie przyglądamy się pięciu kluczowym zasadom, które kształtują udane i zrównoważone środowisko biurowe.

Pobierz nasz raport i poznaj pięć kluczowych zasad, by biuro odniosło sukces w hybrydowym świecie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.