Zmieniające się wzorce i nowe sposoby pracy w świecie hybrydowym stawiają nowe wymagania przestrzeniom biurowym. Zapraszamy do odwiedzenia inspirującej ekspozycji Kinnarps Group podczas Stockholm Furniture Fair! Dowiedz się, jak możemy sprawić, by Twoje biuro było atrakcyjnym, zrównoważonym i tworzącym wartości miejscem, w którym pracownicy czują się dobrze, rozwijają się i odnoszą sukcesy.

Dołącz do nas

Stockholm Design Week +
Stockholm Furniture Fair Stockholm

 7–11 lutego 2023
Stoisko A16:18

Weź udział w naszych wykładach

Co trzeba zrobić, aby odnieść sukces w biurze i być atrakcyjnym pracodawcą?

Środa, 8 lutego godz. 10:30 (w j. szwedzkim) | Czwartek  9 lutego godz. 10:30 (w j. szwedzkim) oraz 14:00 (w j. angielskim) | Piątek 10 lutego godz. 10:30 (w j. szwedzkim) 

Zmieniające się wzorce pracy i praca hybrydowa nakładają nowe, często wyższe wymagania na miejsca pracy. Nowoczesne biuro musi być atrakcyjnym miejscem, w którym ludzie rozwijają się i czują si,ę dobrze, są zmotywowani i mają możliwość osiągania jak najlepszych wyników.

Zapraszamy do udziału w wykładzie Johanny Ljunggren, Kinnarps Sustainability Manager oraz Henrika Axella, Head of Workplace strategy. Przedstawią oni pięć kluczowych zasadach, które kształtują udane i zrównoważone środowisko pracy.

Chcesz nasz odwiedzić?

Jeśli chcesz odwiedzić naszą ekspozycję podczas targów Stockholm Furniture Fair 2023, skontaktuj się z nami.

Kontakt