STOISKO KINNARPS: A15:20

5-9 LUTEGO 2019

 

Środowisko pracy gotowe na przyszłość

Warunki współczesnej pracy są coraz bardziej elastyczne, co powoduje, że zmieniają się również postawy i wartości młodszych pokoleń pracowników. To, w połączeniu z postępem technologicznym, otwiera nowe możliwości dla biura, które może stać się większym i bardziej istotnym zasobem firmy.

Środowisko pracy powinno być wyjątkowym miejscem, które pobudza kreatywność, gdzie  jednocześnie możemy czuć się komfortowo jak w domu. Przestrzenią, w której zrównoważony rozwój, ergonomia i wyjątkowy design przeplatają się, tworząc środowisko pracy, które wspiera firmę w zdobywaniu i zatrzymywaniu najlepszych pracowników.

W KINNARPS DOSKONALE TO ROZUMIEMY. DLATEGO PRZYGOTOWALIŚMY KONCEPCJĘ NEXT GENERATION SPACES EXPLORED, KTÓRĄ ZAPREZENTUJEMY PODCZAS STOCKHOLM FURNITURE & LIGHT FAIR.

Next SEMINAR

NEXT trend - back to the future

Christina Wiklund, CMF Manager (Colour, Material, Finish) Kinnarps AB

Czy warto spoglądać w przeszłość, aby zobaczyć przyszłość? Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, nowych trendów w dziedzinie kolorów i materiałów poszukujemy w archiwach i wśród uwielbianych klasyków. Obserwatorka trendów w Kinnarps, Christian Wiklund opowie o spotkaniu historii z dzisiejszym sposobem myślenia o zrównoważonym rozwoju. Dołącz do nas w środę o godz. 10:30 (wykład w języku szwedzkim) lub o 14:30 (wykład w języku angielskim) i dowiedz się, jak kreować trendy przyszłości!

Welcome to Automated society 10 - Hot consumer trends 2019

pernilla Jonsson, Head of Consumer & Industry Lab, Ericsson Research

Technologia oferuje więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Ludzie chcą, aby wszystko było tańsze, szybsze, wygodniejsze i dostarczone prosto pod drzwi. Zasięg automatyzacji zwiększa się dzięki technologii cyfrowej. Może już być powszechna także w miejscach pracy. Co stanie się, gdy kolejne sektory zostaną zautomatyzowane? Czy życie codzienne z ograniczonym udziałem człowieka będzie miało nadal ludzki wymiar? Gdzie znajdzie się miejsce dla jednostki w świecie, w którym wszystko stanie się mądrzejsze, dokładniejsze i bardziej logiczne? Przekonaj się w środę o godz. 11:30 (wykład w języku szwedzkim) lub o 13:30 (wykład w języku angielskim) podczas spotkania z Pernillą Jonsson, Head of Consumer & Industry lab, Ericsson Research.

Circular and sustainable - products ready for your NEXT

Johanna Ljunggren, Sustainability Manager Kinnarps AB

Potrzeby ulegają zmianom. Produkty zużywają się. Trendy przemijają. Jak projektować nowe przestrzenie w sposób zrównoważony i efektywny pod względem wykorzystania surowców? Johanna Ljunggren, Sustainability Manager w Kinnarps pokazuje potencjał, jaki tkwi w modernizacji, zmianach, adaptacji i innych metodach przedłużania żywotności produktów. Odwiedź stoisko Kinnarps i dowiedz się więcej w czwartek o godz. 10:30 (wykład w języku szwedzkim) lub o 14:30 (wykład w języku angielskim).

The evolution of the office

Magnus Thure Nilsson, CEO and Founder Media Evolution & Media Evolution City

Szwedzka organizacja „Media Evolution” stworzyła biuro przyszłości blisko 10 lat temu. Dziś robi to ponownie i choć od tamtej pory wiele się zmieniło, wszystko pozostaje takie samo. W świecie, który ulega cyfryzacji biznes, produkty i usługi zmieniły się i rozwinęły w niespotykanej dotąd skali. W tym czasie miasta rozwinęły się szybciej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. To wszystko zmienia nasze potrzeby dotyczące miejsca pracy, poczucia przynależności, komunikacji, współpracy i usług. Jak spełniać potrzeby, które zmieniają się tak szybko i w tak nieprzewidywalny sposób? Czy to w ogóle możliwe? Czy biuro przyszłości nie jest tylko utopią? Sprawdź w czwartek o godz. 11:30 (wykład w języku szwedzkim) lub o 13:30 (wykład w języku angielskim) podczas seminarium na stoisku Kinnarps.

Next SCHEDULE

ŚRODA, 6.02

10:30

Christina Wiklund
CMF MANAGER (Colour Material Finish), Kinnarps AB

NEXT trend - tillbaka till framtiden
In Swedish

11:30

Pernilla Jonsson
Head of Consumer & Industry Lab, Ericsson Research

Welcome to Automated society 10 - Hot consumer trends 2019
In English

13:30

Pernilla Jonsson
Head of Consumer & Industry Lab, Ericsson Research

Välkommen till Automatiserat samhälle 10 - Heta konsumenttrender 2019
In Swedish

14:30

Christina Wiklund
CMF MANAGER (Colour Material Finish), Kinnarps AB

NEXT trend - back to the future
In English

CZWARTEK, 7.02

10:30

Johanna Ljunggren
Sustainability Manager, Kinnarps AB

Cirkulärt och hållbart - produkter redo för ditt NEXT
In Swedish

11:30

Magnus Thure Nilsson
CEO and Founder Media Evolution & Media Evolution City

The evolution of the office
In English

13:30

Magnus Thure Nilsson
CEO and Founder Media Evolution & Media Evolution City

Kontorets evolution
In Swedish

14:30

Johanna Ljunggren
Sustainability Manager, Kinnarps AB

Circular and sustainable - products ready for your NEXT
In English

Next LAUNCH

Kinnarps Colour Studio

Przedstawiamy nowe, interesujące materiały, które dostępne są już w Kinnarps Colour Studio. Pierwszym z nich jest barwiona okleina jesionowa w jedenastu wyjątkowych kolorach, które można łączyć z tkaninami oraz innymi materiałami z Kinnarps Colour Studio. Naszą kolekcję uzupełnia również ciemnobrązowa okleina dębowa. Wprowadzamy także ciemnoszary laminat, który doskonale sprawdzi się w połączeniach z innymi spośród naszych materiałów. Nowym materiałem na blaty jest naturalne i eleganckie czarne linoleum. Wszystkie nowe materiały stają się częścią naszej standardowej oferty, dzięki czemu możemy dostarczać je szybko, nawet do realizacji dużych projektów.

Dowiedz się więcej o nowych materiałach w Kinnarps Colour Studio

Vibe

Ścianki działowe o nieograniczonych możliwościach aranżacyjnych, które nadają wnętrzom indywidualny charakter. Vibe to szeroki wybór ścianek działowych mocowanych do podłogi, ściany, sufitu i blatu, dostępnych w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach. Ich właściwości akustyczne pozwalają stworzyć ciche i przyjemne miejsca, nawet w biurach zorganizowanych na planie otwartym. Bogata oferta rozmiarów i kolorów pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni. Witamy w świecie Vibe — gdzie można podążać własną drogą.

Next DOWNLOAD

EKSPOZYCJA KINNARPS 2019

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają się w rezultacie nowych warunków pracy i postępu technologicznego, co otwiera drzwi do przemiany biura w największy zasób firmy. Dlatego musimy z ciekawością spoglądać w przyszłość i stale stawiać sobie pytanie - co dalej?

Informacja prasowa

Pobierz zdjęcia

 

Vibe

Seria ścianek działowych Vibe to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Elementy systemu można łatwo łączyć w dostosowane do własnych potrzeb zestawy. Vibe to swoboda działania!

Produkt dostępny wiosną 2019

Pobierz zdjęcia

Kinnarps Colour Studio

Wwprowadzamy do oferty barwioną okleinę jesionową w jedenastu eleganckich kolorach. Kolory bejc zostały opracowane specjalnie dla Kinnarps Colour Studio w ścisłej współpracy z architektami wnętrz oraz ekspertami Kinnarps, którzy zajmują się wykończeniami powierzchni. Odcienie te są wyjątkowe i dostępne wyłącznie w ofercie Kinnarps.

Informacja prasowa

Pobierz zdjęcia

Next SPACES