OPTI - Inteligentne akcesoria

Opti to seria inteligentnych, łatwo dostępnych i przyjaznych dla użytkownika akcesoriów do biurek oraz stołów do spotkań. Przetestowane pod kątem ergonomii, jakości i bezpieczeństwa. Przemyślane i dobrze zaprojektowane rozwiązania, które zapewniają potrzebne funkcje i ułatwiają organizację środowiska pracy. Asortyment obejmuje elastyczne i łatwe w montażu rozwiązania do prowadzenia kabli, zapewniające schludny wygląd otoczenia. Dostępne są również umieszczone w zasięgu ręki opcje z gniazdami sieciowymi i zasilającymi. Niezależnie od aranżacji miejsca pracy lub spotkań, można znaleźć właściwe rozwiązanie do podłączenia do sieci lub naładowania urządzenia. Nasze akcesoria to także ergonomiczne rozwiązania, ułatwiające codzienną pracę, takie jak podwieszenia do komputera, wygodne podłokietniki montowane do krawędzi blatu biurka czy regulowane ramiona na monitor.

Zasilanie
i podłączenie

Łatwo dostępne i uporządkowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że praca zarówno przy biurku, jak i w sali konferencyjnej jest łatwiejsza i bardziej wydajna. Dysponujemy wieloma wariantami funkcjonalnych rozwiązań do zasilania i ładowania, zarówno ukrytych, jak i widocznych. Wszystkie te elementy są sprawdzone, przetestowane i akredytowane przez niezależne laboratorium.

PT2T51_feed.jpg

POKRYWA

Ozdobna pokrywa panelu Power Dot 51. Na dwa porty kablowe.

Dowiedz się więcej

PT3T51_feed.jpg

POKRYWA

Ozdobna pokrywa panelu Power Dot 51. Na trzy porty kablowe.

Dowiedz się więcej

PB663_feed.jpg

POWERBOX

Wpuszczany w blat, aby zapewnić łatwy dostęp do sieci. 

Dowiedz się więcej

Prowadzenie kabli

Schludne miejsce pracy robocze dzięki organizacji kabli i gniazd elektrycznych. Utrzymanie porządku zarówno nad, jak i pod stołem tworzy wrażenie ładu i spokoju, sprzyjając większej kreatywności i produktywności.

T80_feed.jpg

PRZELOTKA NA KABLE T80

Przelotka do umieszczenia w otworach 80 mm. Okrągła plastikowa osłona z trzyczęściową pokrywą do umieszczenia różnej liczby kabli.

Dowiedz się więcej

PAW130_feed.jpg

ELASTYCZNA PIONOWA PROWADNICA DO KABLI

Łatwa organizacja luźnych kabli. Prowadnica jest wykonana z plastiku i montowana bezpośrednio pod blatem. Można przymocować poziomo pod stołem lub do podłogi. Możliwość łączenia ze sobą kilku sztuk. Do typowych wysokości stołu.

Dowiedz się więcej

O300_feed.jpg

PORT KABLOWY

Do montażu w blacie na stałe. Wieczko i ramkę z anodowanego aluminium należy uzupełnić o prowadnicę do kabli.

Dowiedz się więcej

Ramiona na monitor

W ciągu dnia spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera. Dlatego bardzo ważna jest funkcjonalność i możliwość dostosowania. Odchylaj, obracaj i przesuwaj monitor, aby umieścić go w odpowiedniej dla siebie pozycji.

TA71M_feed.jpg

RAMIĘ NA MONITOR Z GAZOWYM WYSIĘGNIKIEM

Pojedyncze ramię z wysięgnikiem gazowym, które umożliwia swobodne poruszanie monitorem. Zacisk do mocowania na blatach. Uchwyt do mocowania w otworach o średnicy 51 mm. Możliwość odchylania lub obracania.

Dowiedz się więcej

TA62M_feed.jpg

RAMIĘ NA MONITOR

Podwójne ramię z czterema przegubami. Z zaciskiem do mocowania na blatach. Możliwość odchylania lub obracania. Ograniczone możliwości ustawiania w połączeniu ze ścianką działową montowaną do blatu.

Dowiedz się więcej

 

TA61M_feed.jpg

RAMIĘ NA MONITOR

Pojedyncze ramię z czterema przegubami. Z zaciskiem do mocowania na blatach. Możliwość odchylania lub obracania.

Dowiedz się więcej

Zobacz nasz cały asortyment

Pobierz broszurę

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.