Nasze nowości 2023

Marki należące do portfolio Grupy Kinnarps oferują szeroką i zróżnicowaną gamę produktów. Każda z nich posiada indywidualny charakter i proponuje różnorodne rozwiązania z myślą o kompleksowych rozwiązaniach do aranżacji wnętrz, które koncentrują się na zrównoważonym rozwoju, funkcjonalności i designie. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami 2023 marek Grupy Kinnarps!

logo_Kinnarps@2x.png

Kinnarps tworzy meble i rozwiązania do wnętrz biur oraz placówek z sektora edukacji i opieki, oferując pomoc na wszystkich etapach - od analizy potrzeb po realizację. Z naciskiem na wysoką jakość, ergonomię i innowacyjny design od 1942 roku. Czytaj więcej

kin-product-siro-524xbase-30178.jpg

Siro

Siro to krzesło konferencyjne o ponadczasowym designie, które można zastosować w różnych rozwiązaniach wnętrzarskich. Idealnie sprawdza się w wielu rodzajach miejsc spotkań, salach konferencyjnych lub strefach do pracy. Krzesło posiada w pełni tapicerowane siedzisko, wyposażone w sprężyny Nozag oraz opatentowane oparcie, co zapewnia dodatkowy komfort i pozwala wygodnie siedzieć przez dłuższy czas.

Czytaj więcej

kin-product-grow-growfb79-30248.jpg

Grow

Kwietnik, która ułatwia tworzenie elastycznych, zrównoważonych rozwiązań, które przyczyniają się do zdrowego środowiska pracy. Zapewnia inspirację i tętniące życiem wnętrze. Ciekawe rozwiązanie, które może być wykorzystane w wielu różnych aranżacjach we wnętrzach.

Czytaj więcej

kin-product-junior-ju01-35331.jpg

Junior

Junior to praktyczne biurko szkolne, które zostało specjalnie opracowane, aby zapewnić uczniom miejsce do przechowywania przyborów szkolnych. Podręczniki i materiały do nauki znajdujące się pod ręką pomagają zminimalizować negatywne czynniki rozpraszające uwagę. Junior sprzyja koncentracji w klasie i wspomaga odpowiednie warunki do nauki.

Czytaj więcej

kin-product-kalmia-50ka45-31203.jpg

Kalmia

Elegancki stolik kawowy. Wyróżniają go dobrze zaprojektowane drewniane nogi. Aby uzyskać spójny wygląd wnętrza, Kalmia oferuje nieskończone możliwości dopasowania kształtu i wykończeń do pozostałych elementów aranżacji. Stolik kawowy, który tworzy miejsce do spontanicznych spotkań, wprowadzając do biura domową atmosferę.

Czytaj więcej

db-product-tulio-d-1057-rg-28583.jpg

Tulio

Tulio to proste, ale dobrze przemyślane krzesło dla gości, które można łatwo dostosować do różnych potrzeb i rodzajów przestrzeni. Ze względu na elastyczność konstrukcji oraz funkcji idealnie nadaje się do różnego rodzaju sal konferencyjnych i miejsc pracy projektowej.

Czytaj więcej

kin-product-hebe-60he45-31209.jpg

Hebe

Solidny stolik kawowy na metalowych nogach. Znakomicie sprawdza się w różnych miejscach do pracy lub nauki. Zgrabny i poręczny, sprawdza się zarówno jako pomocnik, jak i stolik kawowy.

Czytaj więcej

kin-product-cassia-88cas55-31202.jpg

Cassia

Klasyczny stolik kawowy z drewnianym blatem i metalowymi nogami. Jego ponadczasowy design ułatwia łączenie z innymi elementami wystroju wnętrza w celu uzyskania jednolitego wyglądu. Sprawdza się podczas krótkich spotkań służbowych i towarzyskich oraz jako stolik kawowy lub pomocnik we wspólnych częściach biura.

Czytaj więcej

kin-product-elevate-el76-30497.jpg

Elevate

Elevate to funkcjonalny, poręczny i wytrzymały stół do przestrzeni edukacyjnych i biurowych. Wysokość można łatwo regulować za pomocą umieszczonej pod blatem dźwigni podnośnika gazowego. Nie jest potrzebne zasilanie ani ładowanie, co pozwala uzyskać przestrzeń wolną od irytujących kabli.

Czytaj więcej

kin-product-barley-66ba-31296.jpg

Barley

Funkcjonalny stół na nodze pilarowej dostępny w kilku wysokościach, z różnymi rozmiarami blatów. Posiada mniejszą i smuklejszą stopę, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca. Sprawdza się w różnych przestrzeniach do pracy i szkoleń.

Czytaj więcej

logo_materia.png

Materia tworzy designerskie meble oraz wyposażenie wnętrz do kreatywnych miejsc spotkań. Markę wyróżnia bezkompromisowe, koncepcyjne podejście do wzornictwa. Charakteryzuje się innowacyjnym designem, którego centrum stanowi użytkownik. Materia kształtuje dynamiczne zmiany w nowoczesnych firmach. Czytaj więcej

MATERIA_Yarn_easy chair_green.jpg

Yarn

Krzesło Yarn jest jednym z efektów eksperymentalnego, twórczego projektu „The Kinship Method”. Teraz na podstawie krzesła opracowano elegancki fotel. Zrównoważony rozwój i troska o środowisko są kluczowe dla jego designu i wyboru materiałów. Piękny wzór oparcia jest wyplatany ręcznie z konopnych sznurków.

Czytaj więcej

MATERIA_Nomad_table_700x350_h380_oak.jpg

Nomad

Stół Nomad jest dostępny w różnych rozmiarach i wysokościach. Jak wskazuje nazwa, stoły zostały zaprojektowane z myślą o elastyczności i przemieszczaniu się. Są łatwe do przenoszenia, a dzięki licznym wariantom wykończeni oferują wiele możliwości aranżacyjnych.

Czytaj więcej

MATERIA_Neo_Lite_Soft_wodden_black_stained_green.jpg

Neo Lite Soft

Neo Lite Soft to kreatywne podejście do Neo Lite. Jak sugeruje nazwa, Neo Lite Soft oferuje bardziej miękkie siedzisko. Specjalnie zaprojektowany dla tego produktu wzór pikowania tapicerki nadaje mu wyjątkowy charakter.

Czytaj więcej

MATERIA_Cobble_large_with_table_mustard_yellow.jpg

Cobble

Pufy Cobble o zaokrąglonych kształtach są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki nieregularnym formom doskonale sprawdzają się w wielu środowiskach i kombinacjach, a ich niewielka waga ułatwia przenoszenie. Design pufy przypomina kostki brukowe - stąd ich nazwa.

Czytaj więcej

MATERIA_Neo_Lite_Soft_easy chair_white pig ash_brown.jpg

Neo Lite Soft

Neo Lite Soft to kreatywne podejście do Neo Lite. Jak sugeruje nazwa, Neo Lite Soft oferuje bardziej miękkie siedzisko. Specjalnie zaprojektowany dla tego produktu wzór pikowania tapicerki nadaje mu wyjątkowy charakter.

Read more

MATERIA_Petite_table_H450xØ600_oak_beige.jpg

Petite

Petite to seria niewielkich, subtelnych, okrągłych stolików. Blat jest dostępny w wersji metalowej z wyższym rantem lub fornirowanej o gładko wykończonej krawędzi. Rama jest montowana do blatu za pomocą okrągłego mosiężnego okucia, które stanowi dekoracyjny detal.

Czytaj więcej

skandiform_black_RGB_logo_small.png

Skandiform czerpie inspirację ze skandynawskiej tradycji projektowania, która odzwierciedla piękno natury i jej paletę barw. Czytaj więcej

30342_central.jpg

Central

Zawsze jest w centrum uwagi. Central jest nie tylko zgrabny, lecz także stabilny i rzucający się w oczy, wypełniając lukę między zwykłym krzesłem a fotelem wypoczynkowym.

Czytaj więcej

30324_roll.jpg

Roll

Roll to wieszak na ubrania na kółkach, w kształcie drzewa z pniem, koroną i korzeniami. Inspirację dla niego stanowiły królewskie giganty lasu, a w nazwie pobrzmiewa także rock’n’roll - uwielbiany przez projektantkę.

Czytaj więcej

Alba_KS-1127_Fenice8084_beige.jpg

Alba

Claesson Koivisto Rune, uznane multidyscyplinarne studio projektowe ze Szwecji, odcisnęło swoje piętno na serii ALBA, w której skład wchodzą tapicerowane krzesło, fotel i stołek barowy, charakteryzujące się prostotą, lekkością i elastycznością.

Czytaj więcej

NC-logga-svart-90.png

NC Nordic Care wywodzi się ze skandynawskiego dziedzictwa - troski o ludzi i środowisko naturalne. Podstawowe wartości demokratyczne, takie jak partycypowanie i odpowiedzialność znajdują wyraźne odzwierciedlenie w ofercie produktów marki. Czytaj więcej

Rare 077 - fram med rygg sits.jpg

Rare

W projekcie fotela Rare podstawową ideą było wykorzystanie drewna w całości i okazanie szacunku w stosunku do naturalnego surowca w nowy, empatyczny sposób.

Czytaj więcej

Humlan 770.jpg

Humlan

Stół Humlan o miękkim i zachęcającym kształcie. Stół dostępny w wykończeniu z drewna brzozowego, dębu, bejcowany standardowo na kolor biały i czarny lub w dowolnym kolorze NCS.

Czytaj więcej

AMULETT 731.jpg

Amulett

Amulet to wszechstronny i zachęcający fotel o zaokrąglonych kształtach, zaprojektowany z myślą o pracy w miejscach o wysokich wymaganiach pod względem wygody, higieny i bezpieczeństwa. Celem projektu było stworzenie miękkich, przyjemnych w dotyku podłokietników.

Czytaj więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nowościach?

Skontaktuj się z nami

Insights and Inspiration
by Kinnarps

Dołącz do Newslettera Kinnarps Polska! Raz w miesiącu otrzymasz od nas najnowsze informacje i nasze spostrzeżenia dotyczące projektowania miejsc pracy i nauki, zrównoważonych wnętrz, ergonomicznych rozwiązań i globalnych trendów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.