Kinnarps przedstawia nową kolekcję materiałów inspirowanych naturą

Kinnarps Color Studio 2024 to nazwa nowej kolekcji, w skład której wchodzą zrównoważone materiały w harmonijnych kolorach. Wybór materiałów w tej kolekcji charakteryzuje się nowym, kompleksowym podejściem, które czerpie inspirację z natury.

Wśród najważniejszych nowości znajduje się siedem nowych zestawów tkanin, pochodząca ze Skandynawii ekskluzywna skóra naturalna, świeże odcienie elementów plastikowych i metalowych oraz cztery nowe kolory wybarwień forniru jesionowego. Dokonano również istotnej aktualizacji kolorystyki dotychczasowych materiałów, aby stworzyć harmonijną i ponadczasową gamę wykończeń.

Christina Wiklund, menedżer ds. kolorów, materiałów i wykończeń w Kinnarps tak komentuje koncepcję aktualizacji kolekcji:

„Z radością prezentujemy nową koncepcję obejmującą więcej tkanin pochodzących z recyklingu, materiały przyjemne w dotyku o starannie dobranej kolorystyce inspirowanej naturą. W tej kolekcji znalazły się zharmonizowane materiały i odcienie, dostosowane do wymagań różnych typów środowisk, w tym biur, szkół i placówek opieki zdrowotnej ."

Christina Wiklund, menedżer ds. koloru, materiału i wykończeń w Kinnarps

Tkaniny i skóra

Tkaniny meblowe

Tkaniny na ścianki biurowe

Skóra

Inne wykończenia

Elementy metalowe do sektora biurowego

Elementy metalowe dla sektora edukacji

Barwiony fornir jesionowy