Nasza produkcja i dostawy odbywają się zgodnie z planem

Kinnarp, 28 kwietnia 2020 r.

Troska o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Codziennie mierzymy się z ogromnym wyzwaniem, jakim jest COVID-19 (koronawirus). Słuchamy ekspertów i skwapliwie przestrzegamy wytycznych dotyczących pracowników i gości we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych i biurach handlowych.

Obecnie produkcja w naszych fabrykach w Szwecji przebiega zgodnie z planem. Kontrolujemy cały proces produkcyjny i dokładnie przestrzegamy aktualnych zaleceń dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Produkty z naszych fabryk są wysyłane do całej Europy zgodnie z harmonogramem i w nieprzerwanym łańcuchu dostaw możemy bezpiecznie dostarczać je klientom. Nasi montażyści podejmują wszelkie niezbędne środki ostrożności w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa podczas dostaw.

Nadal naszym celem jest zapewnienie naszym klientom zrównoważonych rozwiązań do przestrzeni pracy. Chociaż obecnie sytuacja jest trudna i wiele biur jest zamkniętych, to być może, jest to właśnie najlepszy moment, aby dostawa i montaż naszych produktów odbyły się bez wpływu na bieżącą działalność Państwa firm.

Ponieważ sytuacja na świecie stale się zmienia, śledzimy rozwój wydarzeń i będziemy informować Państwa na bieżąco o podejmowanych przez nas działaniach.
Prosimy, dbajcie Państwo o siebie i nie wahajcie się skontaktować z nami w przypadku pytań.

Najbliższe biuro Kinnarps można znaleźć za pośrednictwem strony www.kinnarps.pl/showroomy