Kinnarps ma nowego CEO

Zarząd Kinnarps wyznaczył Roberta Peterssona na nowego CEO Kinnarps AB od 1 grudnia 2016 r. Robert Petersson jest obecnie dyrektorem zarządzającym Fläkt Woods AB.

Robert Petersson ma 55 lat i tytuł magistra nauk ścisłych. Jego kariera umożliwiła mu zdobycie doświadczenia na wielu stanowiskach kierowniczych, gdyż pełnił on funkcje dyrektora zarządzającego, dyrektora sprzedaży oraz dyrektora produkcji
w różnych spółkach. Robert pracował wcześniej w Kinnarps. W latach 2001 – 2005 pełnił funkcję Dyrektora Produkcji, a teraz został mianowany Dyrektorem Wykonawczym spółki.

 „Niezwykle miło mi jest powiadomić Was, iż Robert Petersson znów będzie z nami pracował. Robert posiada rozległe doświadczenie w zarządzaniu zmianą oraz rozwojem korporacyjnym. Do jego obowiązków będzie należało rozszerzenie naszej działalności, aby zwiększyć naszą konkurencyjność i skonsolidować naszą pozycję wiodącego dostawcy rozwiązań z dziedziny wystroju wnętrz w Europie”, mówi Przewodniczący zarządu, Henry Jarlsson.

 „To dla mnie zaszczyt i niewątpliwa przyjemność, że mogę wrócić do Kinnarps i że otrzymałem możliwość poprowadzenia spółki w przyszłość. To zdumiewające, co udało się osiągnąć spółce Kinnarps. Nie mogę się już doczekać pracy z Zarządem, właścicielami oraz pracownikami, aby dalej umacniać pozycję Kinnarps i zwiększać naszą wydajność”, dodaje Robert Petersson.

Obecny Dyrektor Wykonawczy, Per-Arne Andersson, będzie zajmował swoje stanowisko do momentu przejęcia jego obowiązków przez Roberta Peterssona.

 

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI, PROSIMY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z:

Henrym Jarlssonem
Przewodniczącym Zarządu, Kinnarps AB
+46 (0)706 38 50 04

Idą Hermansson
Osobą odpowiedzialną za kontakty z prasą, Kinnarps AB
+46 (0)515 383 89