Miejsce pracy przemyślane na nowo

Biura muszą spełniać dziś inne potrzeby niż dotychczas. Od dawna uważamy, że praca to zadania, które wykonujemy, a nie miejsce, do którego się chodzi. Obecnie firmy i ich pracownicy korzystają z nowych metod pracy w stopniu większym niż dotychczas. Dla jednych oznacza to pozostanie w domu, a dla innych stopniowy powrót do nieco innego biura. Niezależnie od tego, gdzie firma będzie kontynuować swoją działalność, możemy pomóc w stworzeniu środowiska pracy, które sprzyja biznesowemu rozwojowi.

Badanie Powrót do Bezpiecznego Biura.

Ankieta zapewnia firmie wgląd w doświadczenia pracowników dotyczące pracy w okresie pandemii Covid-19. Jej wyniki można wykorzystać do zaplanowania powrotu do biura.

21 pytań. 15 minut.
Wyniki w ciągu 12 dni.

Zagospodarowanie przestrzeni

Czy obecne wykorzystanie przestrzeni biurowej jest inne niż do tej pory? Możemy przeanalizować, jak zagospodarowana jest przestrzeń pracy, i pomóc w dopasowaniu jej do aktualnych potrzeb.

Konsultacje w sprawie mebli

Jakie produkty odpowiadają najlepiej na aktualne potrzeby? Możemy pomóc w wyborze produktów i rozwiązań, które pozwalają stworzyć najbardziej ergonomiczne, elastyczne i zrównoważone środowisko pracy zarówno w biurze, jak i w domu. 

Domowe biuro

Czy zastanawialiście się nad ergonomią pracy wykonywanej z domu? Odpowiednio dopasowane meble mogą pomóc pracownikom skoncentrować się na pracy i zadbać o zdrowie podczas home office. Nasza oferta Express, to wybrane, objęte szybką dostawą produkty, które sprawdzają się w domowym biurze. Możemy pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania dla Twojej firmy.

Analiza miejsca pracy

Czy musisz zmienić swój sposób pracy? Być może praca w domu pozwoliła Ci odkryć inne sposoby pracy i uświadomić sobie, że dotychczasowy kształt biura ulegnie zmianie. Next Office®, nasza analiza miejsca pracy, pozwala zaangażować pracowników, przyjrzeć się ich bieżącym i potencjalnym potrzebom oraz poznać aktualnie stosowane przez nich metody pracy. Rezultaty, opracowane na podstawie danych, obejmują zalecenia dotyczące zagospodarowania przestrzeni i aranżacji oraz metod pracy zgodnie z wizją i celami firmy. Na takich fundamentach można zbudować trwałe rozwiązania, które sprzyjają rozwojowi firmy i jej pracowników. Czytaj więcej.

Służymy pomocą na każdym etapie

Wiemy, że dla wielu firm obecna sytuacja jest trudna – dlatego oferujemy pomoc w stworzeniu środowiska pracy, które sprzyja efektywności. Można się zastanawiać, w jaki sposób wykorzystywać efektywnie przestrzeń w przyszłości. Oferujemy opcje elastycznego finansowania oraz leasingu, dzięki którym można korzystać z naszych produktów od razu.

Nasze usługi konsultacyjne możemy świadczyć online!

Jak możemy pomóc?

Skontaktuj się z nami