Next Office® Insight Report 2020

Pomogliśmy wielu klientom wprowadzić wartościowe zmiany w ich środowisku biurowym. Wykorzystaliśmy w tym celu Next Office®, naszą metodę analizy miejsca pracy, która pomaga tworzyć dostosowane do potrzeb, zrównoważone i rozwojowe biura, które promują produktywność, kreatywność i dobre samopoczucie. Doszliśmy do wniosku, że najważniejsze jest gruntowne zrozumienie specyficznych potrzeb organizacji. W Kinnarps wierzymy, że rady dotyczące zmiany biura muszą opierać się na danych, a nie przypuszczeniach, czy aktualnych modach. To podejście sprawdza się w aktualnych zmianach strategii środowiska pracy.

Przeprowadziliśmy badanie opisane szczegółowo w tym raporcie, aby uzyskać obiektywny, oparty na liczbach wgląd w sposoby pracy w organizacjach oraz ich znaczenie dla projektowania biur przyszłości.

Od startu usługi Next Office® przeprowadziliśmy ponad:

200

Analiz miejsca pracy Next Office®

18000

Ankiet Next Office®

760

Wywiadów z managerami

3000

GODZIN WARSZTATÓW Next Office®

Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do raportu

Insight Report 2020

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.