Jeden rozmiar nie pasuje do nikogo

Projektowanie integracyjne, koncentruje się na różnorodności. Jego celem jest stworzenie elastycznego środowiska pracy, które jest atrakcyjne i integracyjne oraz pozwala organizacjom na znalezienie i utrzymanie talentów.

dopasowane do ludzi

Dziś ważniejsze niż kiedykolwiek stało się dostarczanie miejsc pracy, które są w stanie zaspokoić potrzeby różnych pracowników. Aby cały zespół pracował w pełni efektywnie, każdy musi możliwość zaspokojenia swoich potrzeb niezależnie od wieku, płci, wagi, wzrostu,  języka. Dlatego należy zacząć od zidentyfikowania występujących skrajności, nie wystarczy przyjęcie podejścia „zwyczajnego człowieka” jeśli chodzi o wyposażenie miejsca pracy.

"Teraz ważniejsze niż kiedykolwiek jest dostarczenie przestrzeni biurowych, które są w stanie zaspokoić zróżnicowane potrzeby pracowników"

Opracowujemy nasze produkty i dostarczamy rozwiązania w ścisłej współpracy z naukowcami, architektami, projektantami i ergonomistami. Przykładami produktów wykorzystujących wzornictwo integracyjne są biurka o regulowanej wysokości i regulowane fotele obrotowe z intuicyjnym designem, dzięki czemu można je łatwo dopasować i dostosować do kształtu ciała.