Definiowanie środowiska pracy na nowo

Przyszłość biur – jak się do niej przygotować?

Wraz ze zmianami społecznymi zmienia się też sposób, w jaki postrzegamy pracę i biura, z których korzystamy. Ze względu na pandemię COVID-19 wiele osób pracowało z domu, niezależnie od własnych chęci, warunków, czy stopnia swojego przygotowania.

Praca zdalna zweryfikowała wiele naszych poglądów, uwypukliła potrzeby, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy i dała firmom nowy impuls do tworzenia wspaniałych miejsc pracy.

Koncepcja biura uległa zmianie. W jaki sposób można przygotować biuro do nowych sposobów pracy? Ten raport poświęcony jest przyszłości biur. Znalezienie nowej równowagi pomiędzy domem a biurem, która zapewnia trwałe i efektywne rozwiązania, gwarantuje sukces zarówno organizacjom, jak i ich pracownikom.

Pobierz raport

Redefining the workplace

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.