DODATKOWE USŁUGI DLA TWOJEGO KOMFORTU

LEASING 

 

Kontakt

BRZMI INTERESUJĄCO?

Napisz do nas!

PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ NA TWOJE POTRZEBY

WYSTRÓJ WNĘTRZ

Oferujemy specjalistyczne usługi dla firm, które oczekują doskonałości projektowej oraz wysokiego poziomu funkcjonalności
w miejscu pracy. Wraz z naszymi profesjonalnymi i doświadczonymi projektantami wnętrz tworzymy niezwykłe i reprezentacyjne przestrzenie, które współgrają z konkretnymi wymaganiami danego biura. Poczynając od pomieszczeń indywidualnych do całościowej koncepcji miejsca pracy, nic nie będzie dziełem przypadku. 

Kontakt

PROJEKTOWANIE AKUSTYCZNE

Razem z profesjonalnymi ekspertami z dziedziny akustyki tworzymy rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb danej firmy. Każde miejsce pracy, każdy budynek i każdy pracownik jest inny i wierzymy, że wszyscy zasługują na niezwykłe doznania dźwiękowe. Wiedząc, gdzie wydzielić stanowiska pracy i w jaki sposób wykorzystać wykładzinę, izolację sufitu, meble i zasłony, jesteśmy w stanie stworzyć miejsca pracy idealne pod kątem akustyki.

 

Kontakt

projekt oświetlenia

Jakość oświetlenia odgrywa dużą rolę w naszym samopoczuciu i wydajności naszej pracy. Projekt oświetlenia obejmuje instalację odpowiednich opraw oświetleniowych oraz optymalizację dostępu światła słonecznego. Wraz z naszymi profesjonalnymi partnerami szukamy rozwiązań, które obniżają koszty i redukują negatywny wpływ na środowisko. Dokładamy wszelkich starań, aby dać Ci idealnie oświetlone miejsca pracy.

 

Kontakt

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NASZYCH USŁUGACH PROJEKTOWYCH?

Napisz do nas!

TROSZCZYMY SIĘ O PRODUKT NA WIELE SPOSOBÓW

odśwież swoje meble

Przez klika lat meble i wykładziny zdążą się zabrudzić od ciągłego kontaktu z kurzem i brudem. Zamiast inwestować w nowe wyposażenie, wystarczy je odpowiednio wyczyścić. Dzięki paru prostym krokom sprawimy, że Twoje pomieszczenia znów nabiorą aury nowości.

 

Kontakt

SCHOWAJ NOŻYCE DO KABLI

Czyste i uporządkowane miejsce pracy to szereg korzyści dla pracowników. Nie tylko łatwiej jest je utrzymać w czystości, lecz przyjemniej się w nim pracuje, nie wspominając o mniejszym ryzyku pożaru. Dzięki oferowanej przez nas usłudze sprawdzimy wszystkie elementy w danym miejscu pracy i pochowamy wszelkie widoczne kable.

 

Kontakt

PONOWNIE WYKORZYSTAJ STARE MEBLE LUB ODDAJ JE DO PRZETWORZENIA

Kiedy zmieniasz meble w miejscu pracy, zawsze znajdą się stare elementy, które należy usunąć. Jeśli nie możesz sprzedać ani ponownie wykorzystać takich egzemplarzy, my możemy się nimi zająć. Odbierzemy wszystkie niepotrzebne rzeczy i poddamy je recyclingowi.

POTRZEBUJESZ POMOCY W TRANSPORCIE LUB MAGAZYNOWANIU SWOICH MEBLI?

PRZEPROWADŹ SIĘ Z NASZĄ POMOCĄ

Zmieniasz biuro? Przenosisz część swojej spółki? Pomożemy Ci w tym i załatwimy wszystkie sprawy związane z przeprowadzką. Przygotujemy dla Ciebie nowy projekt, dopilnujemy, aby wszystkie meble zostały bezpiecznie przewiezione do nowej lokalizacji
i zagwarantujemy, że przeprowadzka będzie efektywna kosztowo i przebiegnie gładko. Oczywiście zadbamy też o to, aby nasze działania miały jak najmniejszy niekorzystny wpływ na środowisko naturalne.

 

Kontakt

PRZECHOWUJ SWOJE MEBLE W NASZYM MAGAZYNIE

Czasem ciężko jest pomieścić wszystko w danym miejscu pracy, lecz jednocześnie ciężko się rozstać z pewnymi rzeczami. Możemy przechować dla Ciebie dodatkowe meble w jednym z naszych magazynów, gdzie zmieszczą się nie tylko pojedyncze egzemplarze, lecz nawet całe wyposażenie budynku. Aby uprościć cały proces, oferujemy także transport przedmiotów do magazynu
i z magazynu.

 

Kontakt

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami!

Pomożemy Ci w kwestiach związanych z ergonomią, zrozumieniu własnego biura i procesie zarządzania zmianą.

OCENA ERGONOMICZNA

Oferujemy zintegrowane rozwiązania wystroju wnętrz, które uwzględniają takie czynniki, jak ergonomia i zdrowie użytkowników. Razem z profesjonalnymi ekspertami w dziedzinie ergonomii sugerujemy możliwości idealnie skrojone na miarę Twojej firmy.

Kontakt

WIZYTA POGLĄDOWA

Aby zrozumieć, jak funkcjonuje Twoje biuro, nasi wykwalifikowani pracownicy przygotują dokładne plany obecnych pomieszczeń. Na ich podstawie będziemy mogli zaprojektować nowy układ funkcjonalnych przestrzeni. Wizyta poglądowa obejmuje: pomiar wszystkich przestrzeni, zebranie informacje na temat wejść, wyjść, dojazdu i dostępu do pomieszczeń, szczegóły dotyczące umiejscowienia urządzeń, systemów elektrycznych i mechanicznych oraz plan rozlokowania mebli.

 

Kontakt

zarządzanie zmianą

Zmiany w biznesie wymagają odpowiedniego poziomu zarządzania skomplikowanymi relacjami pomiędzy Ludźmi, Technologią
i Własnością. Nasza usługa zarządzania zmianą umożliwia klientom skorzystanie z naszego doświadczenia w kierowaniu wielopłaszczyznowymi zespołami projektowymi podczas relokacji części firmy lub wprowadzania zmian w funkcjonowaniu danego miejsca pracy.

 

Kontakt

Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.