ZAPRASZAMY DO PRZESTRZENI SPOTKAŃ I WSPÓŁPRACY - NOWOŚCI WIOSNA 2022

12 maja 2022
showroom Kinnarps,
ul. Puławska 354/356 w Warszawie
godz. 9.30  lub 16.30 (do wyboru)

Marki należące do Grupy Kinnarps: Kinnarps, Materia, Skandiform i NC wyruszyły we wspólną trasę. Jej tematem przewodnim jest współpraca, ponieważ wspólnie tworzymy przestrzeń do kooperacji, która jest dla nas warunkiem efektywności, kreatywności i satysfakcji zawodowej. To także klucz do rozwoju. Podczas spotkania chcemy zainspirować naszymi nowościami produktowymi, zaprosić do dyskusji o zmianach w środowisku pracy.

Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia!

Potwierdź udział

 

 

W programie:

1.      Co design mówi o szwedzkiej kulturze?

Czy sofa może być etyczna? Jak biurko odzwierciedla sposób myślenia? Co zagłówek fotela szepcze nam o wartościach? Przedmioty, którymi się otaczamy, wnętrza, w których mieszkamy i pracujemy, mówią wiele nie tylko o naszym guście, lecz także o kulturze naszego społeczeństwa. Katarzyna Molęda opowie, jak kultura szwedzka wyraża się w designie.

Katarzyna Molęda jest konsultantką biznesową, trenerką międzykulturową i skandynawistką. Pomaga przedstawicielom różnych kultur lepiej się zrozumieć i współpracować; wspiera zespoły i organizacje w osiągnięciu sukcesu we współpracy międzynarodowej. Jest autorką artykułów na tematy społeczne i kulturowe, a jej książka „Szwedzi. Ciepło na Północy” znalazła się na liście bestsellerów non-fiction. Katarzyna Molęda ma za sobą wieloletnie doświadczenie radiowe i telewizyjne, jest cenioną mówczynią. Twarde naukowe fakty tłumaczy na język znanej codzienność, inspiruje przykładami, często podważa utarte przekonania i stereotypy. Ponieważ zawsze mówi na tematy, które ją pasjonują, zaraża słuchaczy swoim entuzjazmem. Od 2007 roku mieszka w Szwecji, gdzie wyjechała jako Konsul RP.

2.      Around the world in 250 Coworking Spaces

Jak w ostatnich latach radziły sobie coworkingi? Czy pandemia zahamowała ich rozwój, czy przeciwnie - przyczyniła się do rozkwitu elastycznych przestrzeni pracy? O najciekawszych coworkingach na świecie i związanych z nimi społecznościach opowie Pauline Roussel, współautorka książki „Around the world in 250 Coworking Spaces”.

Pauline Roussel i Dimitar Inchev - współautorzy książki pod tytułem „Around The World in 250 Coworking Spaces”, którzy opowiedzą o swojej podróży dookoła świata po 435 przestrzeniach coworkingowych w 48 miastach, od Tokio po Nowy Jork. Zainteresowani wpływem, jaki wspólne przestrzenie pracy mogą wywierać zarówno na ludzi, jak i miasta wpadli na pomysł książki, w której opisują społeczności coworkingowe z całego świata. Książka ukazała się w listopadzie 2021 dzięki wsparciu międzynarodowej społeczności coworkingowej oraz współpracy z Kinnarps i Salto. Francusko-bułgarski duet prowadzi także laboratorium „twofifty.co”, które poprzez warsztaty i wyprawy edukacyjne pomaga zrozumieć firmom przyszłość pracy.

3.      Wiosenne nowości marek z Grupy Kinnarps

przedstawią Per Winlöf (Kinnarps), Ingela Carlson (Materia), Anna Werntoft (Skandiform) i Philip Larsson (NC Nordic Care).

 

Zapraszamy do salonu ekspozycyjnego Kinnarps w Warszawie

Data: czwartek, 12 maja 2022
Adres: ul. Puławska 354/365, Warszawa

Prosimy wybrać dogodną porę spotkania.

Spotkanie przedpołudniowe: 9:30–12:00  
Spotkanie wieczorne: 16:30–20:00

Prosimy o potwierdzenie udziału do poniedziałku, 9 maja 2022

 

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie w showroomie Kinnarps

Potwierdź chęć uczestnictwa

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
Zgoda na zapis do Newslettera Kinnarps Polska

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności