Case: SNI

Fakty

Klient:
SNI

Lokalizacja:
Warszawa

Architekci:
Magdalena Kozak, Jakub Berenson

Metraż:
720 m²

Liczba stanowisk pracy:
52

Termin realizacji:
2023

Zdjęcia:
Fotomohito

Nowe biuro firmy SNI – estetyka i ergonomia w przestronnym wnętrzu

Firma SNI oferuje usługi outsourcingowe dla branży IT. Nowe, bardziej komfortowe i obszerne biuro spełnia aktualne potrzeby pracowników, umożliwiając im pracę w wysokim stopniu koncentracji, co wpływa na zwiększenie efektywności. Przestrzeń biura, zlokalizowana w warszawskim kompleksie biurowym Gdański Business Center, została zaprojektowana przez Magdalenę Kozak i Jakuba Berensona i wyposażona przez Kinnarps.

Połączenie estetyki i funkcjonalności

Celem projektu było stworzenie przytulnej i estetycznej przestrzeni pracy dla rozwijającego się zespołu SNI. Kluczowe stało się zadbanie o ergonomię pracy w połączeniu z dobrym designem. Dla klienta ważny był odpowiedni dobór mebli biurowych, które powinny cechować się zarówno wysoką jakością, jak i doskonałymi parametrami użytkowymi. Rozwiązania zaproponowane przez Kinnarps spełniły te kryteria.

Chodziło o wyposażenie nowego biura według zaakceptowanego projektu wnętrz, w zgodzie z oczekiwaniami klienta dotyczącymi zarówno estetyki mebli, jak i ich funkcjonalności

- architekt Magdalena Kozak

Największym wyzwaniem projektu było zmieszczenie się w czasie od podjęcia decyzji o zmianie biura do terminu przeprowadzki. Dzięki sprawnej koordynacji prac i zaangażowaniu zespołu projektowego, krótki termin realizacji nie wpłynął na zakładany harmonogram.

Spotkania w showroomie

Dużo czasu w planie pracy przewidziano na dobór wykończeń poszczególnych elementów wyposażenia. Przedstawiciele zespołu projektowego podkreślają w tym kontekście znaczenie spotkań w showroomie Kinnarps, podczas których można było zapoznać się szczegółowo z wieloma aspektami funkcjonalnymi proponowanych rozwiązań. Na końcowym etapie uzgodnień detali projektu decyzję ułatwiał duży wybór wariantów wykończeń zebranych w kolekcji Kinnarps Color Studio oraz funkcjonalny sposób ich prezentacji.

Przestronna i funkcjonalna przestrzeń pracy

Aranżacja nowego biura obejmuje dwie przestrzenie open space z ponad 50 stanowiskami pracy wyposażonymi w biurka z regulacją wysokości z serii Polaris, komfortowe krzesła biurowe z serii Plus oraz ścianki do biurek Vibe Focus o właściwościach akustycznych. Przestronne biuro zapewnia również wiele pomieszczeń do spotkań fizycznych i online, a także mieści funkcjonalną salę konferencyjną, którą można połączyć z strefą relaksu i kuchnią biurową.

realizacja_kinnarps_sni_fotomohito (8).jpg

Ścianki akustyczne Vibe Focus pomagają minimalizować dystrakcję, a krzesła biurowe Plus i biurka z regulacją wysokości Polaris zachęcają do ruchu, tworząc ergonomiczne stanowiska pracy.

realizacja_kinnarps_sni_fotomohito (19).jpg

Fotele konferencyjne Pilot łączą komfort z estetyką. Dzięki możliwości regulacji wysokości siedziska, obracania oraz funkcji odchylania fotele zapewniają ergonomię nawet podczas dłuższych spotkań.

realizacja_kinnarps_sni_fotomohito (25).jpg

Sofy i fotele Scandinavia to zrównoważony wybór do strefy spotkań lub relaksu. Stonowane skandynawskie wzornictwo sprawia, że seria ta jest ponadczasowa, a dzięki zdejmowanej tapicerce w razie potrzeby można łatwo odświeżyć jej wygląd.

Efekt przerósł oczekiwania

Klient docenił elastyczność rozwiązań Kinnarps oraz zaangażowanie wszystkich członków zespołu projektowego i wykonawczego - od projektantów do pracowników technicznych. W efekcie współpracy dla zespołu SNI powstało nowe, funkcjonalne biuro. Przestronna przestrzeń o przyjemnej kolorystyce sprzyja efektywnej pracy w wysokim stopniu skupienia, a dzięki licznym miejscom do spotkań – fizycznych i online - umożliwia kooperację zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Naturalna zieleń, akustyka i ergonomia użytych mebli tworzą doskonałe warunki do realizacji najbardziej wymagających zadań w dynamicznie rozwijającym się sektorze biznesu.

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Stworzona przestrzeń jest jasna, przyjazna, świetnie zaprojektowana, meble są wykonane z największą starannością. Największy zachwyt wśród pracowników budzą regulowane elektrycznie biurka oraz wygodne, ergonomiczne fotele biurowe

– podsumowuje Paulina Strzyga, Operations Specialist w SNI.

Podoba Ci się ta realizacja? Porozmawiajmy o aranżacji Twojej przestrzeni!

Skontaktuj się z nami

Powiązane produkty

Polaris

Polaris

16 Kolory | 20 Warianty

Plus

Plus

324 Kolory | 12 Warianty

Space

Space

Space Pedestal

51 Kolory | 6 Warianty

Vibe

Vibe

Vibe Ścianki biurkowe

144 Kolory | 41 Warianty

Oberon

Oberon

38 Kolory | 15 Warianty

Pax

Pax

Pilot

Pilot

Scandinavia

Scandinavia

263 Kolory | 4 Warianty

Scandinavia

Scandinavia

Fotel Scandinavia

263 Kolory