Case: Kancelaria Notarialna Krzysztof Nurkowski, Paweł Dąbrowa

Fakty

Klient:
Kancelaria Notarialna Krzysztof Nurkowski Paweł Dąbrowa

Metraż:
198 m2

Realizacja:
1 lipca 2021

Liczba stanowisk pracy:
10

Lokalizacja:
ul. Krochmalna 56/U8, Warszawa, Browary Warszawskie

​Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Działająca od 20. lat Kancelaria Notarialna Krzysztofa Nurkowskiego i Pawła Dąbrowy w czerwcu 2021 roku przeniosła się do nowego lokalu, który znajduje się pod prestiżowym adresem przy ul. Krochmalnej 56 na terenie Browarów Warszawskich. Aranżację i wyposażenie nowej siedziby wspólnicy powierzyli firmie Kinnarps.

Zrewitalizowany kwartał dzielnicy Wola, ulokowany między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną, gdzie mieściły się słynne przedwojenne zakłady piwowarskie Haberbush & Schiele, to obecnie tętniąca życiem nowoczesna przestrzeń z wieloma obiektami usługowymi, mieszkaniowymi i biurowymi i miejskimi placami. W tym wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy mieści się nowa siedziba Kancelarii Notarialnej Krzysztofa Nurkowskiego i Pawła Dąbrowy, a o jej aranżację i wyposażenie zadbał zespół Kinnarps Polska.

Ergonomia i prestiż

Klientowi zależało na połączeniu wygodnego, ergonomicznego środowiska pracy z elegancką i reprezentacyjną przestrzenią, która tworzy atmosferę zaufania. Wartości, jakimi się kierują założyciele i zespół Kancelarii, takie jak rzetelność, bezpieczeństwo, uczciwość znalazły także swoje odzwierciedlenie w aranżacji wnętrza.

Powierzchnia Kancelarii liczy blisko 200 m kw. Aranżacja i wyposażenie objęły strefę recepcji, 2 sale konferencyjne, 2 gabinety, przestrzeń typu open space dla 4 osób, pokój wydawania dokumentów z dwoma stanowiskami pracy oraz kuchnię. Klient na początku projektu jasno sprecyzował swoją wizję i zaufał doświadczeniu zespołu Kinnarps, wykazując otwartość na propozycje rozmieszczenia mebli, doboru produktów i wykończeń. Doceniał także efektywność bieżącej współpracy, gdy w odpowiedzi na swoje uwagi otrzymywał nowe warianty, jeszcze lepiej spełniające oczekiwania.

 

Zakres aranżacji

  • strefa recepcji,
  • 2 sale konferencyjne,
  • 2 gabinety,
  • 4 stanowiska pracy w przestrzeni open space,
  • pokój wydawania dokumentów z 2 stanowiskami,
  • kuchnia oraz pomieszczenia pomocnicze

Wzorowa współpraca

Koncepcja funkcjonalna biura, jakość mebli i pierwsze wrażenie, w którym Kancelaria jawi się jako nowoczesne, ekologiczne i profesjonalne wnętrze, tworzące atmosferę zaufania, składają się na satysfakcjonujący efekt końcowy. W projekcie udało się połączyć wszystkie kluczowe dla Klienta funkcje przestrzeni, która stanowi wygodne i ergonomiczne miejsce pracy, a jednocześnie zastosowane meble i wykończenia tworzą wizerunek eleganckiej i nowoczesnej Kancelarii Notarialnej. Ta realizacja udowadnia również, że meble marek należących do Grupy Kinnarps z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w typowych wnętrzach biurowych, lecz także wielu przestrzeniach, o zróżnicowanym charakterze i stylu.

Sofa Crest zapewnia idealną równowagę między otwartością a poczuciem prywatności. Panel oparcia jest nico wyższy niż poduszki, co daje efekt przytulnego schronienia, zachęcając jednocześnie do rozmowy oraz interakcji.

Fenix łączy w sobie wygodę tradycyjnego fotela i elastyczność krzesła obrotowego. Elegancka, tapicerowana forma o miękkich kształtach i najwyższa jakość materiałów doskonale sprawdzają się jako wyposażenie gabinetu.

Krzesło konferencyjne Primo zostało zaprojektowane z pewną dozą ekstrawagancji. Wysokie oparcie, podłokietniki oraz możliwość regulacji wysokości siedziska zapewniają komfort podczas ważnych spotkań.

 

Od samego początku byliśmy przekonani do jakości produktów oraz usług firmy Kinnarps i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Otrzymaliśmy profesjonalne wsparcie podczas wyboru mebli. Doceniamy również terminową dostawę i sprawny montaż mebli.

Krzysztof Nurkowski, założyciel Kancelarii Notarialnej Nurkowski i Dąbrowa

Zastosowane rozwiązania z oferty Grupy Kinnarps

  • Fotele Plus, stanowiska pracy z Serii P, ścianki Vibe, szafy z serii Space, stoliki Combinie – marka Kinnarps;
  • Fotele Fenix – marka MartinStoll;
  • Sofa Crest – marka Materia:
  • Sofa Bolero, fotele Dropp, krzesła Primo i stół konferencyjny Colt – marka Skandiform

Szukasz rozwiązań dla swojego biura?

Skontaktuj się z nami

Powiązane produkty

Plus

Plus

324 Kolory | 12 Warianty

Crest

Crest

Bolero

Bolero

Dropp

Dropp

Primo

Primo

Colt

Colt

Space

Space

Szafa Space z żaluzją

48 Kolory | 65 Warianty