Nowości produktowe 2022

​Marki należące do Grupy Kinnarps oferują szeroki i zróżnicowany asortyment produktów. Każda z nich ma swój indywidualny charakter, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć unikalne rozwiązania dla różnorodnych potrzeb i gustów. Co łączy wszystkie marki z portfolio Kinnarps? Pasja do ergonomii, zrównoważonego rozwoju i świetnego designu!

Wśród tegorocznych nowości znalazły się sofy i fotele, które spełniają najwyższe wymagania stawiane meblom do przestrzeni publicznych, a także designerskie krzesła i stoły, które ukazują kunszt skandynawskiego projektowania łącząc w sobie walory estetyczne i funkcjonalne. Zapraszamy do poznania nowości 2022 marek Grupy Kinnarps!

Krzesła i stoły

Mia-Cullin-790x1024.jpg

Designer: Mia Cullin

Yarn to wyjątkowy i przyjazny dla środowiska fotel stworzony w ramach współpracy podczas eksperymentalnego projektu o nazwie „The Kinship Method”.

Yarn

Projket: Mia Cullin
Marka: Materia

Lekkie krzesło Yarn składa się z kilku elementów, które nadają mu nieco lewitujący wygląd. Dbałość o ekologię i wpływ na środowisko miały największy wpływ na jego formę i dobór materiałów. Piękny wzór oparcia jest ręcznie wyplatany ze sznurka konopnego w zakładzie produkcyjnym marki Materia. Siedzisko i oparcie są wyściełane materiałem, który stanowi połączenie końskiego włosia i naturalnego lateksu z dodatkiem filcu. Dla dodatkowego komfortu poduszka oparcia zawiera również wełnę. Drewno posiada certyfikat FSC®, a rama wykonana ze stali z recyklingu. Krzesło Yarn nadaje się do wielu różnych przestrzeni, np. hoteli, restauracji i biur. Jest to doskonały wybór wszędzie tam, gdzie wymagane są rozwiązania przyjazne dla środowiska

Poznaj krzesło Yarn

krzesło-nilo-kinnarps.jpg

Nilo

Designer: Kinnarps Studio
Marka: Kinnarps

Dzięki prostej formie Nilo pasuje do różnych rodzajów przestrzeni publicznych, m.in. idealnie sprawdza się w jadalniach, kawiarniach i salach konferencyjnych. Naturalna sprężystość oparcia zapobiega statycznemu siedzeniu i usprawnia krążenie krwi, a profilowane siedzisko zapewnia wygodę. Krzesło Nilo to rozwiązanie zrównoważone i wpisujące się w ideę gospodarki obiegu zamkniętego. Składa się z zaledwie kilku elementów, które można wymienić, rozmontować i poddać recyklingowi.

Poznaj krzesło Nilo

krzesło-konferencyjne-pilot-materia.jpg

Pilot

Designer: Fredrik Mattson
Marka: Materia

Pilot to krzesło konferencyjne łączące komfort z estetyką. Wysokie oparcie nadaje mu ekskluzywny wygląd i sprawia, że idealnie sprawdzi się podczas dłuższych spotkań, ponieważ pozwala się odchylić i podeprzeć całą wysokość pleców oraz głowę. Detale, takie jak miękkie podłokietniki o łukowato wygiętym kształcie oraz szczelina między siedziskiem a oparciem, zwiększają funkcjonalność mebla. Dzięki możliwości regulacji wysokości siedziska, obracania oraz funkcji odchylania krzesło Pilot gwarantuje siedzenie w ergonomicznej pozycji.

Poznaj krzesło Pilot

krzesło-primo-lounge-skandiform.jpg

Primo Lounge

Designer: Stefan Borselius
Marka: Skandiform

Z taką samą dbałością o szczegóły, jak inne krzesła i stoły z serii Primo, ten tapicerowany fotel łączy walory swoich poprzedników z dodatkowym komfortem.  Primo to po prostu świetne krzesło zapewniające nieograniczony komfort. Zostało zaprojektowane z pewną dozą ekstrawagancji. Primo Lounge prezentuje się równie atrakcyjnie pod każdym kątem. Wysokie oparcie w naturalny sposób przyciąga uwagę. Aluminiowa rama została wykonana z materiału pochodzącego z recyklingu.


Poznaj krzesło Primo Lounge

krzesło-domino-materia.jpg

Krzesło Domino

Designer: Axel Bjurström
Marka: Materia

Krzesło i stoły Domino charakteryzują się lekkimi organicznymi kształtami i atrakcyjnym wyglądem. Rama krzesła wykonana jest z litego drewna, a profilowane siedzisko i oparcie wykończone są fornirem z bielonego lub barwionego na czarno jesionu. Ciepło drewna, ukryte mocowania i owalny kształt nóg dodają krzesłom elegancji. Uniwersalne, nadające się do sztaplowania krzesło Domino nadaje się do wielu różnych przestrzeni, takich jak kawiarnie, jadalnie i biura.

Poznaj krzesło Domino

stół-domino-materia-closup.jpg

Stół Domino

Designer: Axel Bjurström
Marka: Materia

Stoły Domino są dostępne w trzech różnych rozmiarach i — podobnie jak krzesła z tej serii — charakteryzują się lekkimi organicznymi kształtami i atrakcyjnym wyglądem. Stoły posiadają podstawę pilarową lub nogi z litego drewna jesionowego. Są przeznaczone do kawiarni, restauracji, jadalni, pomieszczeń socjalnych i innych intensywnie użytkowanych przestrzeni o wysokich wymaganiach pod względem elastyczności umeblowania.

Poznaj stół Domino

składany-stół-uni-materia.jpg

Stół składany Uni

Designer: Axel Bjurström
Marka: Materia

Stół Uni można łatwo złożyć, pociągając do siebie poprzeczkę znajdującą się pod blatem. Cztery blokowane kółka zapewniają stabilność, a po zwolnieniu hamulca ułatwiają przesuwanie stołu. Jest dostępny w trzech rozmiarach i kilku różnych wariantach wykończeń. Ochraniacze zapobiegają zarysowaniom podczas składania stołów. Składane stoły Uni mają wiele zastosowań: w salach konferencyjnych i wykładowych, kafeteriach oraz pomieszczeniach socjalnych.

Poznaj stół składany Uni

Sofy i fotele

sofa-gino-kinnarps-cropped.png

Gino

Designer: Kinnarps Studio
Marka: Kinnarps

Gino to sofa modułowa, która doskonale pasuje do wielu różnych przestrzeni pracy i nauki. Jej prosty kształt pozwala na dużą elastyczność zastosowań również w przestrzeniach takich jak stołówki, kawiarnie i sale konferencyjne. Seria Gino oferuje różne ramy, które pozwolą uzyskać pożądany wygląd i funkcje: klasyczne nogi z rurek, płozy, nogi z giętego drewna lub solidnie wykonane kółka, umożliwiające szybkie przestawienie. Posiada szczelinę między siedziskiem, oparciem i ramą, która chroni przed gromadzeniem się kurzu i bakterii.

Poznaj sofę Gino

sofa-dahlia-nc nrodic care.jpg

Dahlia

Designer: NC NORDIC CARE
Marka: NC NORDIC CARE

Dahlia to rodzina miękkich, wygodnych i w pełni tapicerowanych sof i foteli. Sofy Dahlia długo zachowują swoją żywotność, ponieważ ich części można naprawiać i wymieniać. Ponadczasowe wzornictwo doskonale wpisuje się w ekologiczne walory mebli. Dahlia jest przykładem projektowania uniwersalnego, ponieważ ułatwiaja siadanie i wstawanie użytkownikom o różnych potrzebach. Tapicerka jest całkowicie zdejmowana i nadaje się do prania, co zapewnia trwałość i higienę.

Poznaj sofę Dahlia

sofa-modułowa-spino-skandiform.jpg

Spino 90° 

Designer: Stefan Borselius
Marka: Skandiform

Różne modele sofy modułowej Spino odpowiadają na różne wymagania. Początkowo lekko się wiła. Potem stała się prosta. Teraz czas na sofę, która przybiera kolejną formę. Sofa Spino 90° została uzupełniona o nowe możliwości, takie jak podłokietniki i stolik — przydatne podczas spotkań oraz pracy w różnych przestrzeniach. Plecami do siebie. Twarzą do siebie. 90 stopni lub dookoła. Wzdłuż prostej ściany lub jako mebel wolnostojący. Dla tej sofy wszystko jest możliwe, nie ma żadnych ograniczeń.

Poznaj sofę Spino

stop-wing-nc nordic care.jpg

Stop Wing

Designer: NC NORDIC CARE
Marka: NC NORDIC CARE

Stop Wing jest doskonałym przykładem projektowania włączającego. To fotel z wysokim oparciem i regulowaną poduszką pod kark oraz specjalnym wycięciem, które zapewniają komfort i optymalną pozycję siedzenia użytkownikom o różnych potrzebach. Tapicerka jest całkowicie zdejmowana i nadaje się do prania, co zapewnia trwałość i higienę. Fotel posiada szczelinę między oparciem a siedziskiem, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu i bakterii. Baza fotela została wykonana z drewna brzozowego z certyfikatem FSC.

Poznaj fotel Stop Wing

nestor-castors-table-skandiform.jpg

Nestor

Designer: SKANDIFORM
Marka: Lars Hofsjö

Rodzina modułowych sof Nestor oferuje nieskończone możliwości aranżacyjne. Teraz dołączył do niej mały i zgrabny fotel na kółkach z praktyczną funkcjonalnością. Dzięki blokowanym kółkom można go przesuwać, zestawić z innymi meblami lub ustawić jako mebel wolnostojący. Lekkość jest charakterystyczna dla niewielkiego fotela Nestor i stanowi jego ogromną zaletę. Wraz ze stolikiem obrotowym, Nestor nie jest już tylko zwykłym meblem do siedzenia, ale miejscem, przy którym można pracować, wypić kawę lub uporządkować notatki.

Poznaj fotel Nestor 

ambient-corner materia.jpg

Ambient

Designer: Fredrik Mattson
Marka: MATERIA

Sofa modułowa Ambient została zaprojektowana z myślą o komforcie. Pojedyncze siedziska można w razie potrzeby łatwo wymienić. Sofę można łatwo dostosować do potrzeb konkretnej przestrzeni wybierając różnej długości ramy, podłokietniki lub ścianki działowe z uchwytami na czasopisma. Doskonale sprawdzi się na lotniskach, w szpitalach i w szkołach. Tegorocznym uzupełnieniem serii jest moduł narożny, który można łatwo zamontować w pięciu określonych pozycjach oraz blaty stołów zapewniające dodatkowe miejsce.

Poznaj sofę Ambient

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas najnowsze informacje?

Zapisz się do Newslettera

Dowiedz się więcej o markach Grupy Kinnarps

logo_kinnarps1x55.png

Succesful Interiors

Dzięki 75-letniemu doświadczeniu Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy.

logo_drabert1x55.png

Po prostu ergonomia

Dla pracowników, którzy szukają krzeseł do konkretnych zadań, krzeseł konferencyjnych i krzeseł dla gości o sprawdzonym, ergonomicznym kształcie, innowacyjnych właściwościach i przyjaznych dla użytkownika. Krzesła marki Drabert charakteryzują się prostotą, komfortem i pasują do każdego wnętrza. Drabert to marka siedzisk, która może poszczycić się długą historią i doświadczeniem na rynku.

logo_martinstoll1x55.png

Klasyczny i elegencki

Martin Stoll kieruje swoją ofertę do tych użytkowników, dla których ważne jest nie tylko ponadczasowe wzornictwo, lecz także najszersze możliwości konfiguracji, jakość wykonania oraz klasa wykończenia.

logo_materia1x55.png

Eksperymentator i twórca

Jest to marka, która daleko wybiega poza granice użyteczności i architektury. Nieprzewidywalny i koncepcyjny charakter projektów umożliwia Materii kształtowanie i upraszczanie dynamicznych procesów w nowoczesnej firmie.

logo_skandiform1x55.png

Nordycka naturalność

Korzenie Skandiform tkwią w skandynawskiej tradycji projektowej. Firma czerpie inspiracje z organicznych kształtów natury.

logo_nordiccare1x55.png

Skandynawska wrażliwość

NC Nordic Care to symbol skandynawskiego dziedzictwa troski oraz szacunku nie tylko do człowieka i jego wartości lecz także do środowiska naturalnego. Oferta produktowa odzwierciedla fundamentalne wartości, takie jak uczestnictwo w życiu publicznym i odpowiedzialność społeczna.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie. Od początku do końca.

Szukasz konkretnego produktu? Interesuje Cię rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i usługach? Napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji.