Wiosenne kolory – cała gama krzeseł Leia dostępna w nowych odcieniach

Kompleksowa seria siedzisk Leia jest teraz dostępna w trzynastu nowych kolorach, które łatwo się komponują we współczesnych wnętrzach. Wśród nich dostępne są następujące odcienie - gruszkowy, cytrynowy, nugatowy, jagodowy, szarobłękitny oraz kolor roku 2019 wg Pantone - koralowy. Oznacza to nie tylko szeroki wybór, lecz także umożliwia tworzenie bardziej atrakcyjnych i pobudzających kreatywność przestrzeni pracy, nauki i odpoczynku.

“Jesteśmy zadowoleni, że krzesło Leia, które cieszy się dużą popularnością, jest teraz dostępne w trzynastu inspirujących kolorach. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość tworzenia jeszcze bardziej atrakcyjnych przestrzeni. Badania wskazują, że efektywne wykorzystanie różnych barw w biurach i szkołach może pobudzać do różnych aktywności i prowadzić do lepszego samopoczucia, większej wydajności i wyższej produktywności,”

mówi Christina Wiklund, kierownik ds. kolorów, materiałów i wykończeń w Kinnarps AB.

Leia to elastyczna seria krzeseł do różnorodnych typów przestrzeni. Jej elementy zapewniają wygodę nawet podczas dłuższych spotkań, posiłków czy wykładów.  Krzesła z tej gamy są ergonomiczne i stabilne, a przy tym można je sztaplować i łączyć w rzędy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w salach konferencyjnych, klasach szkolnych, audytoriach, kafeteriach i restauracjach. Są dostępne z 5 różnymi rodzajami ramy, co pozwala lepiej dopasować krzesło do własnych potrzeb i tworzyć wielofunkcyjne wnętrza o spójnej stylistyce. Seria Leia została stworzona dla Kinnarps przez Johana Larsvalla i Nilsa Löventorna ze szwedzkiej agencji projektowej Idesig. W 2018 roku została wyróżniona międzynarodową nagrodą IF Design Award. 

Większy wybor odcieni krzeseł Leia oznacza więcej możliwości łączenia ich z innymi elementami wyposażenia. Siedzisko może być również tapicerowane jednym z materiałów z kolekcji Kinnarps Colour Studio, co daje niezliczone możliwości aranżacyjne i łatwość dososowania do różnorodnych typów przestrzeni. 

Seria Leia jest dostępna w następujących kolorach: biały, czarny, ciemnoszary, szary, szarobłękitny, oliwkowy, nugatowy, miętowy, koralowy, cytrynowy, gruszkowy i jagodowy.

Dowiedz się więcej o serii krzeseł Leia

Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy o kontakt z:  

Aleksandra Krawsz
Marketing & PR Director
+48 22 314 64 70
aleksandra.krawsz@kinnarps.pl

Karolina Talik
Marketing Coordinator
+48 22 314 64 70
karolina.talik@kinnarps.pl

 

O Kinnarps

Kinnarps dostarcza kompleksowe rozwiązania dla biur i przestrzeni publicznych, takich jak szkoły, hotele i domy opieki. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim wpływem na środowisko naturalne – od surowców po gotowe rozwiązania dla biur. Firma powstała w 1942 roku w Szwecji i do dzisiaj pozostaje spółką rodzinną. Obecnie Kinnarps jest największym europejskim dostawcą rozwiązań do przestrzeni pracy. Posiada 6 fabryk zlokalizowanych w Szwecji i prowadzi sprzedaż w 40 krajach w ok. 200 punktach sprzedaży.

www.kinnarps.pl

Pobierz