Warszawski showroom Kinnarps w nowej aranżacji

Zapraszamy do warszawskiego showroomu Kinnarps w nowej odsłonie. Zaktualizowana ekspozycja prezentuje ofertę wszystkich marek należących do Grupy Kinnarps uzupełnioną o wielokrotnie nagradzane nowości - serie Fields i Space, krzesła Leia oraz fotele Phaze projektu Karima Rashida. Kolorystyka tapicerek zgodna jest z najnowszą kolekcją tkanin Kinnarps Colour Studio, a elementy identyfikacji wizualnej z aktualnym profilem graficznym marki.
Kinnarps Polska showroom w Warszawie, Meble biurowe , seria mebli Fields, Frame

Showroom w Warszawie, który jest modelową ilustracją koncepcji Next Office™ prezentuje najnowsze i najciekawsze rozwiązania wspierające różne typy nowoczesnych miejsc pracy od klasycznych biur do przestrzeni coworkingowych oraz miejsc pracy opartych na aktywnościach, tzw. activity based working.

„Poprzednia rearanżacja showroomu w Wraszawie miała miejsce pod koniec 2014 i po kilku latach bardzo intensywnego użytkowania postanowiliśmy przygotować go na kolejne wyzwania, prezentując naszym klientom najnowsze, najbardziej innowacyjne i najbardziej inspirujące rozwiązania w branży. W stale przyspieszającym otoczeniu biznesowym ostatnich kilka lat stanowi odpowiednik co najmniej dekady. Aranżacje naszych showroomów stanowią cenne źródło inspiracji. Ułatwiają klientom wyobrażenie sobie jaki wpływ na efektywność, współpracę, komunikację oraz wizerunek pracodawcy ma wnętrze, uwzględniające potrzeby i specyfikę pracy danej firmy czy zespołu”

– mówi Beata Rejkowska, Sales Operation Director w Kinnarps Polska.

Showroomy są najbardziej widocznym elementem naszej działalności, dlatego zależy nam, aby stanowiły żywą wizytówkę misji Kinnarps - Successful Interiors. Aby inspirowały architektów, prowokowały klientów do myślenia o biurze jako narzędziu do zarządzania i współtworzenia tożsamości marki klienta oraz scenografii dla marek osobistych jego pracowników, aby służyły jako miejsce spotkań i wymiany poglądów i na co dzień tętniły życiem. Wszystkich, których interesują zmiany i wyzwania dla współczesnych środowisk pracy serdecznie zapraszamy na Puławską 354/356 w Warszawie”

– dodaje Aleksandra Krawsz, Marketing PR Manager Kinnarps Polska.
Kinnarps polska, showroom w Warszawie, meble biurowe seria Space, krzesło Embrace, fotel biurowy Capella

Historia biurowca Kinnarps przy Puławskiej 354/356 w Warszawie

Przypomnijmy, że w lipcu 2003 r. Kinnarps zakupił nieruchomość, składającą się z budynku biurowego o pow. 1500 m², który zdecydowano się zmodernizować i powiększyć o 500 m². Projekt rozbudowy i aranżacji wykonał zespół architektów z warszawskiej pracowni Decorum Architekci pod kierunkiem Zbigniewa Tomaszczyka i Ireny Lipiec. O swoim zadaniu Zbigniew Tomaszczyk mówił: „Zależało nam na stworzeniu obiektu, który stylistycznie nawiązywałby do wzornictwa skandynawskiego, a jednocześnie prezentował rozwiązania dostosowane do polskich warunków i tradycji.” Obiekt został uroczyście otwarty 18.06.2004 r., a późniejsze zainteresowanie siedzibą Kinnarps potwierdziło słuszność założeń projektowych - nasz showroom był świadkiem wielu spotkań, konferencji, prelekcji i wystaw.

Po 10 latach od otwarcia siedziby Kinnarps, w 2014 roku rearanżacji ekspozycji dokonał zespół Piotra Wełniaka oraz Anity Chudeckiej. Autorzy nowej koncepcji aranżacji showroomu Kinnarps w Warszawie zwracali uwagę na kluczowy aspekt tego projektu – „Potrzeba elastyczności przestrzeni, która jest równie istotna dla koncepcji Next Office™, co dla codziennego funkcjonowania każdej ekspozycji, zarówno pod względem podziału jak i funkcji, została rozwiązana za pomocą systemu przesuwnych paneli, dzięki którym można tworzyć nowe sceny dla różnorodnych aranżacji, stosownie do zmieniających się potrzeb i okoliczności.”

Obiekt służył wielu produkcjom filmowym jako scenografia. Można zobaczyć go m.in. w takich filmach jak „Lejdis” reż. Tomasza Koneckiego, „Jasne, błękitne okna” w reż. Bogusława Lindy, czy „Dziewczyna z szafy” reż. Bodo Koxa oraz w niezliczonej liczbie seriali telewizyjnych i reklam.

Zdjęcia: Fotomohito

Zainspirował Cię nasz showroom?

Odwiedź nas!

Powiązane produkty

Capella

Capella

264 Kolory | 4 Warianty

Embrace

Embrace

335 Kolory | 24 Warianty

Mr T

Mr T

Space

Space

Szafa Space z żaluzją

51 Kolory | 65 Warianty

Fields

Fields

297 Kolory | 23 Warianty

Matsumoto

Matsumoto

Frame

Frame