Trójmiejski oddział Kinnarps rozgościł się w biurze serwisowanym w Alchemii

Kinnarps, szwedzka firma dostarczająca rozwiązania do aranżacji wnętrz do biur i instytucji publicznych, zdecydowała się na lokalizację swojego biura handlowego w biurze serwisowanym Neon Flex w kompleksie Alchemia. Za kompleksowe doradztwo w ramach relokacji odpowiedzialna była firma Knight Frank. Właścicielem kompleksu jest DWS.

Kinnarps jako dostawca kompleksowych rozwiązań do środowiska pracy, doskonale zdaje sobie sprawę z aktualnych trendów dotyczących elastyczności zarówno pod względem okresu najmu powierzchni, jak i zastosowanych w niej rozwiązań aranżacyjnych. Z doświadczenia wiemy, że dobrze zaprojektowana i wyposażona przestrzeń jest magnesem dla kreatywnej społeczności, dla której biuro serwisowane stanowi miejsce udanych interakcji społecznych i biznesowych. Dlatego też oferta Neon Flex odpowiadała naszym oczekiwaniom dotyczącym tymczasowego biura handlowego w okresie pomiędzy zakończeniem umowy najmu w poprzedniej lokalizacji a oddaniem do użytku naszej docelowej siedziby, do której planujemy przeprowadzkę w 2022 r. Będzie to również biuro coworkingowe, gdyż taki model współpracy umożliwia nam nie tylko prezentację naszych rozwiązań w aktywnym środowisku pracy, co ułatwia użytkownikom bliższe zapoznanie się z ich zaletami, lecz także daje nam możliwość intensywnego uczestnictwa w dynamicznej społeczności biznesowej Trójmiasta - podkreśla Anna Grodzka, Director Region North w Kinnarps Polska.

Coraz więcej firm docenia zalety i rozwiązania, jakie oferują biura serwisowane. Cieszę się, że trójmiejski oddział firmy Kinnarps, który dotychczas znajdował się w biurze tradycyjnym, zaufał naszym rekomendacjom i wybrał Neon Flex. Nowa przestrzeń umożliwia prezentację kluczowych produktów w użyciu, a dogodna lokalizacja ułatwia klientom zapoznanie się z ofertą firmy – komentuje Joanna Gomułkiewicz, Leasing Manager w Knight Frank.

Kinnarps to szwedzka firma rodzinna, która jest jednym z największych europejskich producentów rozwiązań do aranżacji wnętrz dla biur, szkół i placówek służby zdrowia. Prowadzi działalność w 40 krajach.. Firma posiada sześć zakładów produkcyjnych w Szwecji, a jej produkty i cały proces ich powstania oparte są na zrównoważonym rozwoju. Cechą wyróżniającą Kinnarps jest zachowanie kontroli nad łańcuchem dostaw, począwszy od surowców, a skończywszy na gotowych rozwiązaniach biurowych, która gwarantuje wysoką jakość niski wpływ na środowisko.

 

Zdjęcia: Fotomohito

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas najnowsze artykuły?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.