Kinnarps na targach Orgatec 2018

Orgatec to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów w Europie. Dlatego cieszymy się, że w tym roku mogliśmy być ich częścią. Z hasłem przewodnim OPEN FOR CHANGE zaprezentowaliśmy nasze koncepcje i najnowsze rozwiązania. Stoisko Kinnarps zobaczyli przedstawiciele ponad 50 krajów, a liczba wszystkich odwiedzających znacznie przekroczyła nasze oczekiwania!
Innowacyjne rozwiązania dla biur

„Możemy uznać, że udało nam się z powodzeniem przedstawić wizję biura przyszłości. Dla wielu gości nasze stoisko stanowiło kompleksowe i inspirujące wprowadzenie do koncepcji Activity Based Working.”

– podsumował Sebastian Groesslhuber, Dyrektor Zarządzający w Kinnarps Germany.

OPEN FOR CHANGE

20181026_132437.jpg

20181025_113327.jpg

20181026_134524.jpg

Hasło przewodnie „OPEN FOR CHANGE” odnosi się do wyzwań, przed którymi stoi obecnie wiele firm. Dzięki naszemu know-how, metodom i zasobom jesteśmy godnym zaufania partnerem w tym procesie zmian. Skandynawskie wartości, takie jak ergonomia, zrównoważony rozwój, a także funkcjonalny i atrakcyjny design, jeszcze bardziej utwierdzają w tym przekonaniu.

Podczas targów zaprezentowaliśmy holistyczne rozwiązania dla nowoczesnego środowiska pracy. Na jednym, spójnym wizualnie stoisku, przedstawiliśmy sześć marek produktowych należących do Grupy Kinnarps: Kinnarps, Drabert i MartinStoll, Materia, Skandiform i NC Nordic Care.

WYKORZYSTANE PRODUKTY

Jeffersson

Jeffersson

Papa - stolik

Papa - stolik

Papa

Papa

Fields

Fields

297 Kolory | 23 Warianty

Le Mur

Le Mur

Space

Space

Szafa Space z żaluzją

48 Kolory | 65 Warianty

Boullée

Boullée

Capella

Capella

264 Kolory | 4 Warianty

Plint

Plint

Sputnik

Sputnik

Mr T

Mr T

Ava

Ava

Vagabond

Vagabond

Motus

Motus

Humlan

Humlan

Pax

Pax

Cap

Cap