Sofa Spino z nagrodą HiP na NeoCon

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że sofa modułowa Spino, zaprojektowana przez Stefana Borseliusa dla marki Skandiform należącej do portfolio Grupy Kinnarps, została wyróżniona nagrodą The Interior Design's HiP w kategorii Workplace / Lounge seating podczas NeoCon Awards.

Sofa modułowa Spino dzięki wielu elementom pozwala tworzyć rozmaite konfiguracje odpowiadające na różnorodne wymagania w przestrzeni. Seria, której nazwa nawiązuje do naturalnej łagodnej krzywizny kręgosłupa, pojawiła się w sprzedaży w roku 2014 roku, jest stale rozwijana i uzupełniana o kolejne akcesoria oraz moduły. Ostatnio pojawił się element Spino 90°, pozwalający na skonfigurowanie nowych wariantów siedzisk np. wolnostojącej wyspy, na której użytkownicy siedzą plecami do siebie. Dla serii sof Spino nie ma żadnych ograniczeń.

Stefan Borselius

Spino się rozrasta i unika ograniczeń. Teraz, w wersji o smuklejszej krzywiźnie tworzącej 90-stopniowy narożnik, oferuje całe mnóstwo nowych możliwości umeblowania przestrzeni. Nowe elementy zostały zaprojektowane tak, aby można je było ustawić razem z elementami o większym łuku lub umieścić tyłem do siebie. Mogą tworzyć mniejsze koła lub długie ciągi siedzisk zwróconych w wielu kierunkach.

Stefan Borselius, projektant

HiP Interior Design na NeoCon Awards to program wyróżniający innowacyjne produkty i ich twórców. Ta wyjątkowa inicjatywa honoruje pionierów branży komercyjnej oraz osiągnięcia w projektowaniu przemysłowym.

Poznaj sofę Spino