Showroom Kinnarps w prestiżowej lokalizacji biznesowej PIXEL 5 w Poznaniu

Kinnarps, europejski lider rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni pracy, przeprowadza się w Poznaniu do prestiżowej biznesowej lokalizacji w kompleksie biurowym PIXEL. W poznańskim showroomie Kinnarps nie tylko zostaną wyeksponowane produkty marek należących do portfolio grupy, lecz także będą odbywać się spotkania dla klientów, architektów i partnerów biznesowych.
Showroom Kinnarps w Poznaniu

PIXEL 5

ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań

Kinnarps w Poznaniu zmienia lokalizację

Lokalizacja nowego showroomu w kompleksie biznesowym PIXEL podkreśla podejście Kinnarps do promowania idei nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni pracy oraz pozycję lidera, wyznaczającego kierunki w branży. Blisko 150 m2 ekspozycji wraz z biurem handlowym Kinnarps prezentuje czytelny koncept aranżacyjny opracowany przez architekta Marcina Cieślę.

Ze względu na usytuowanie lokalu na przeszkolonym parterze, które daje wrażenie dostępności, zależało nam na tym, aby aranżacja przestrzeni była w jak największym stopniu adekwatna do charakteru lokalizacji. Usytuowanie stanowisk pracy bezpośrednio przy oknach miało za zadanie nie tyko odpowiednie doświetlenie miejsc pracy, lecz także podkreślenie otwartości pracującego w Poznaniu zespołu handlowego. W warstwie stylistycznej aranżacji chcieliśmy z jednej strony zachować nieco industrialny charakter wnętrza, a z drugiej uzyskać efekt przytulności i gościnności. To połączenie udało się osiągnąć dzięki trafnemu doborowi wyposażenia z bogatego portfolio produktów oferowanych przez Kinnarps.

architekt Marcin Cieśla, autor projektu

Podział przestrzeni i układ ścian wewnętrznych przełamuje i uatrakcyjnia geometrię pomieszczenia, co umożliwia gościom odkrywanie poszczególnych stref we wnętrzu. Dzięki swojej wielofunkcyjności i elastyczności przestrzeń jest wykorzystana bardzo efektywnie. Poznański showroom zapewnia nie tylko możliwość ekspozycji koncepcji i oferty Kinnarps, lecz także przyjazne miejsce do współpracy z klientami i architektami z centralnie usytuowanym stanowiskiem do pracy projektowej oraz strefą dla chillout z „przenikającą” z zewnątrz zielenią oraz otwartym aneksem kuchennym.

„W dobie Internetu meble można obejrzeć w sieci, ale nic nie zastąpi rozmowy w miłej atmosferze i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Dlatego nasz nowy showroom w Poznaniu nie jest typową ekspozycją, a stanowi raczej miejsce spotkań i inspiracji. Przy wejściu zlokalizowana jest strefa współpracy z otwartą kuchnią, gdzie w komfortowych warunkach można omówić szczegóły projektu. Do spotkań zdalnych jest przeznaczony pokój do wideokonferencji” 

Jarosław Skrzyniarz, Dyrektor Sprzedaży w Regionie Zachodnim

„Poznański showroom Kinnarps ma raczej charakter studia niż butikowej ekspozycji najatrakcyjniejszych elementów oferty. Zgodnie z założeniem wnętrze ma przede wszystkim inspirować, dlatego, aby zachować spójność aranżacji zastosowaliśmy bardzo oszczędną kolorystykę tapicerek i wykończeń”

- dodaje architekt Marcin Cieśla

„Kinnarps jest marką o ugruntowanej pozycji, obecną w Poznaniu już od 20 lat. W całym regionie zachodnim obsługujemy wiele lokalnych i międzynarodowych firm, a chcąc zaprezentować naszym klientom najbardziej aktualne trendy w rozwoju środowiska pracy, poszukiwaliśmy lokalizacji o biznesowym charakterze. PIXEL, który jest jednym z najbardziej prestiżowych i charakterystycznych obiektów w Poznaniu, stanowi doskonałe miejsce do realizacji tej koncepcji. Spodziewamy się dużego zainteresowania biznesowej społeczności Poznania naszą nową lokalizacją”– dodaje Jarosław Skrzyniarz.

Serdecznie zapraszamy do showroomu Kinnarps w budynku Pixel 5 w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 184

ODWIEDŹ SHOWROOM

PIXEL to nowoczesny kompleks biurowy zlokalizowany u zbiegu ulic Grunwaldzkiej i Babimojskiej, składający się z 5 obiektów o łącznej powierzchni 55.000 m2. Park biznesowy zaprojektowany przez studio JEMS Architekci. W 2013 pierwszy budynek kompleksu otrzymał nagrodę Quadro przyznawaną architektonicznym ikonom Poznania. Nowoczesna infrastruktura obiektu zapewnia komfortowe warunki pracy, a na jego terenie znajdują się ogólnodostępne zielone tarasy. Do dyspozycji najemców pozostają m.in.: restauracja, żłobek i przedszkole, punkty handlowo-usługowe, klub fitness i gabinety lekarskie.

 
 

Zdjęcia: Fotomohito

Powiązane produkty

Fields

Fields

299 Kolory | 23 Warianty

Crest

Crest

Crest

Crest

Capella

Capella

264 Kolory | 4 Warianty

Plus

Plus

324 Kolory | 12 Warianty

Polaris

Polaris

16 Kolory | 20 Warianty

Ava

Ava

Plint

Plint

Sture

Sture

Sture

Sture

Frame

Frame

Mr T

Mr T

Monroe

Monroe

315 Kolory | 8 Warianty

Cap

Cap

Fendo

Fendo

Deli

Deli

Deli

Deli

Hal

Hal

Neo Barstool

Neo Barstool

Space

Space

Szafa Space z żaluzją

52 Kolory | 65 Warianty

Embrace

Embrace

335 Kolory | 24 Warianty