Krakowski showroom Kinnarps w centrum wydarzeń

Showroom i strefa coworkingowa Kinnarps w Centrum Kongresowym ICE Kraków zostały przeznaczone na potrzeby studia telewizyjnego, z którego relacjonowane będą bieżące informacje na temat organizacji pomocy dla uchodźców z Ukrainy w Krakowie. Biuro handlowe Kinnarps w Krakowie oraz odbiór zamówień funkcjonują bez zakłóceń.

​Na prośbę Centrum Kongresowego ICE Kraków oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego Kinnarps udostępnił część swojej przestrzeni ekspozycyjnej na potrzeby stworzenia centrum prasowego i studia telewizyjnego, które posłużą do przekazywania niezbędnych informacji dla uchodźców z Ukrainy oraz mieszkańców Krakowa udzielających im pomocy. W związku z tym, od 4 marca 2022 showroom Kinnarps w Krakowie, wraz ze strefą coworkingową tzw. Kinnarps Coworking Garden, został wyłączony z dotychczasowego użytku i trwają w nim prace nad dostosowaniem przestrzeni do nowej funkcji.

Praca biura handlowego Kinnarps w Krakowie, obsługa klientów oraz realizacja zamówień odbywają się bez zmian, a odbiór osobisty zamówień złożonych online funkcjonuje bez zakłóceń. Wszystkich naszych gości prosimy o kierowanie się do biura Kinnarps w głębi holu głównego. Alternatywne wejście prowadzi także z zewnątrz od strony tunelu wzdłuż budynku ICE. W razie pytań prosimy o kontakt o telefoniczny.

Godziny otwarcia biura handlowego:
poniedziałek – piątek w godz. 9:00 - 17:00
piątek w godz.  8:00 - 16:00

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi i bezpieczeństwa zachęcamy do wcześniejszego umówienia spotkania. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: +48 697 890 230

 

Dane kontaktowe showroomu Kinnarps w Krakowie:
Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

telefon: +48 697 890 230
e-mail: krakow@kinnarps.pl

Wszystkich naszych gości prosimy o kierowanie się do biura Kinnarps w głębi holu głównego. Alternatywne wejście prowadzi także z zewnątrz od strony tunelu wzdłuż budynku ICE. W razie pytań prosimy o kontakt o telefoniczny.