Z jakością jest nam po drodze

Od projektu, przez produkcję, po dostarczenie do klienta – bierzemy odpowiedzialność za całą ścieżkę, jaka czeka każdy nasz produkt. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić obietnicę najwyższej jakości na każdym etapie procesu. Stale inwestujemy w nowe technologie, zarówno w systemie produkcji, jak i logistyki.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ Z MYŚLĄ O TOBIE – NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI

Tworzymy i dostarczamy do naszych klientów produkty, nieustannie dbając o każdy szczegół. Dzięki szybkiemu, bezpiecznemu i zrównoważonemu procesowi zapewniamy najwyższą jakość mebli od produkcji, po rozładunek. Nasz mierzący 120 000 m2 zakład produkcyjny jest zlokalizowany w miejscowości Kinnarp w zachodniej Szwecji.

„NIEBIESKA CIĘŻARÓWKA”, CZYLI ZOPTYMALIZOWANY PROCES DOSTAW

Codziennie 24 załadowane ciężarówki opuszczają nasz zakład produkcyjny, aby dostarczyć rozwiązania dla przestrzeni biurowych. Zoptymalizowany system  transportowy umożliwia załadowanie do 50% więcej produktów, w porównaniu do normy w naszej branży, dla kontenera transportowego o takich samych wymiarach. Jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować ponad 100 stanowisk pracy dziennie i 500 tygodniowo u pojedynczego klienta.  

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!