Nowości produktowe 2019

Marki należące do Grupy Kinnarps oferują szeroki i zróżnicowany asortyment produktów. Każda z nich ma swój indywidualny charakter, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć unikalne rozwiązania dla różnorodnych potrzeb i gustów. Co łączy wszystkie marki z portfolio Kinnarps? Pasja do ergonomii, zrównoważonego rozwoju i świetnego designu! Poznaj nowości produktowe 2019!

News_Kinnarps_Vibe2.jpg

Vibe

PROJEKT: Kinnarps Studio

Vibe to szeroki wybór stojących ścianek działowych oraz mocowanych do ściany, sufitu i blatu, dostępnych w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach. Ścianki działowe montowane do blatu są dostępne w dwóch modelach: Vibe Light, który pełni rolę przegrody wizualnej, oraz Vibe Focus, który dodatkowo tłumi dźwięki. Ścianki Vibe montuje się szybko i łatwo — przy użyciu specjalnego łącznika umieszczonego na ściance. Dzięki czemu łatwo dostosować przestrzeń i korzystając z możliwości systemu, dopasować warunki do swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

News_Kinnarps_KCS.jpg

Barwiony jesion

Dostępny W Kinnarps Colour Studio

Przedstawiamy nowe kolory produktów z barwionego jesionu. Wysokiej jakości okleina oraz specjalistyczny proces barwienia pozwalają na uzyskanie harmonijnych kolorów podkreślających naturalną strukturę drewna. Dzięki tkaninom i innym materiałom z Kinnarps Colour Studio wnętrze nabierze wyrazistości. Można łączyć różne barwy lub stworzyć jednolitą wersję kolorystyczną.

Dowiedz się więcej

News_Kinnarps_Leia.jpg

Leia - nowe kolory

PROJEKT: Johan Larsvall i Nils Löventorn

Kompleksowa seria siedzisk Leia jest teraz dostępna w trzynastu nowych kolorach, które łatwo się komponują we współczesnych wnętrzach. Wśród nich dostępne są następujące odcienie - gruszkowy, cytrynowy, nugatowy, jagodowy, szarobłękitny oraz kolor roku 2019 wg Pantone - koralowy. Oznacza to nie tylko szeroki wybór, lecz także umożliwia tworzenie bardziej atrakcyjnych i pobudzających kreatywność przestrzeni pracy, nauki i odpoczynku.

Dowiedz się więcej

News_Materia_Alto.jpg

Alto

pROJEKT: Mattias Stenberg

Alto to fotel o nietypowej wysokości siedziska 630 mm. Mebel ten jest dostępny, jako fotel, 2- i 3-osobowa sofa lub sofa narożnikowa z poduszkami. Prosta forma umożliwia dodawanie dowolnej liczby elementów. Na skrajnych podłokietnikach sofy umieszczono poręczne kieszenie.
Model występuje w wielu kolorach: różowym, czerwono-pomarańczowym, niebieskim, zielonym, białym, szarym, ciemnoszarym i czarnym. Rama jest dostępna w wersji chromowanej lub lakierowanej proszkowo w takich samych kolorach jak tapicerka. 

Dowiedz się więcej

News_Materia_Anagra.jpg

Anagram

PROJEKT: Fredrik Mattson

Dzięki przemyślanym dodatkom oraz wytrzymałej ramie krzesło to doskonale nadaje się do użytkowania w trudnych warunkach. Jego wyrazista forma sprawia, że sprawdzi się ono zarówno we wnętrzu pełnym radości i kolorów, jak i w wyszukanym, eleganckim otoczeniu. Siedzisko oraz oparcie zostały ozdobione guzikami tapicerskimi w kolorach ramy. Podłokietnik z elastomeru (TPE) daje wrażenie miękkości oraz chroni blat przed zarysowaniem. Model dostępny w następujących kolorach: różowym, czerwonopomarańczowym, niebieskim, zielonym, białym, szarym, ciemnoszarym i czarnym. Rama jest dostępna w wersji chromowanej lub lakierowanej proszkowo. Krzesło jest dostępne w wersji całkowicie tapicerowanej, tylko z tapicerowanym siedziskiem lub bez tapicerki.

Dowiedz się więcej

News_Materia_CrestTable.jpg

Stolik Crest

PROJEKT: Mattias Stenberg

Niski stolik jest dostępny w wielu kształtach i może być zestawiany z innymi stolikami. Wysokość górnego blatu wynosi 420 mm, a dolnego — 240 mm. Istnieje możliwość łączenia blatów z różnymi wykończeniami np. szkła, litego drewna lub forniru. Dodatkową cechą blatów z drewna jest wgłębienie do przechowywania czasopism. Model dostępny z ramą w wersji chromowanej lub lakierowanej w kolorach: różowym, czerwonopomarańczowym, niebieskim, zielonym, białym, szarym, ciemnoszarym i czarnym.

Dowiedz więcej

News_Skandiform_Fendo.jpg

Fendo

projekt: Stefan Borselius

Stefan Borselius projektując krzesło Fendo, zdołał skompresować komfort! Wygięte w górę siedzisko i zaokrąglone oparcie dają komfort siedzenia w fotelu przy zachowaniu niewielkich rozmiarów krzesła. Wyjątkowość Fendo podkreśla dekoracyjna szczelina w oparciu, która nadaje lekkości bryle mebla. To idealne rozwiązanie do poczekalni, sali konferencyjnej, lobby oraz jadalni.

Dowiedz się więcej

News_Skandiform_Aplomb.jpg

Aplomb

PROJEKT: Everything Elevated

Aplomb dopasowuje się do każdego stylu i pomieszczenia. Stół konferencyjny jest dostępny z blatami w wykończeniu z białego laminatu, okleiny z bielonego drewna jesionowego lub wybarwionego na czarno. Opcjonalnie dostępny panel o wym. 120 x 120 cm. do montażu w środowej części stołu, aby wydłużyć stół.

Dowiedz się więcej

News_Skandiform_Primo.jpg

Stolik Primo   

PROJEKT: Stefan Borselius 

Stolik na jednej nodze z okrągłym lub kwadratowym blatem, w rożnych rozmiarach i o różnych wysokościach. Modele dostępne z blatami w wykończeniu z białego laminatu, okleiny z bielonego drewna jesionowego lub wybarwionego na czarno. Lakierowana rama w kolorze białym lub czarnym bądź chromowana podstawa z polerowanego aluminium pozyskanego z recyklingu. Mebel ten można zestawić z różnymi rodzajami krzeseł oraz łatwo dostosować do otoczenia.

Dowiedz się więcej

News_NC_HumlanSnurr.jpg

Humlan z bazą z drewna

Projekt: Eva Schildt

Krzesło Humlan (po szwedzku trzmiel) jest czwartym członkiem rodziny produktów o tej nazwie. Podobnie jak pozostałe produkty należące do serii wyróżnia się miękkim i obejmującym kształtem. Tapicerkę można zdjąć do prania, co jest przede wszystkim bardzo wygodne, lecz także zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju NC Nordic Care.

Dowiedz się więcej

News_NC_HumlanHjul.jpg

Humlan na kółkach

PROJEKT: Eva Schildt

Krzesło Humlan (po szwedzku trzmiel) jest czwartym członkiem rodziny produktów o tej nazwie. Podobnie jak pozostałe produkty należące do serii wyróżnia się miękkim i obejmującym kształtem. Tapicerkę można zdjąć do prania, co jest przede wszystkim bardzo wygodne, lecz także zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju NC Nordic Care.

Dowiedz się więcej

News_NC_Orkester.jpg

Orkester

PROJEKT: Mia Cullin

Stołek z regulacją wysokości. Solidny mebel z drewna jesionowego, wykonany w tradycyjnym rzemieślniczym stylu, bez śrub i metalowych elementów. To siedzisko przypominające stołek do gry na fortepianie, to idealny wybór dla szkół, ośrodków opieki dziennej i poczekalni. Można dopasować wysokość siedziska do swoich potrzeb. Dostępny w dwóch wariantach: w postaci stołka oraz ławki z dwoma siedziskami. 

Dowiedz się więcej

Chcesz wiedzieć więcej o naszych nowych rozwiązaniach i produktach?

Skontaktuj się z nami