Nowości 2018

Marki Grupy Kinnarps: Skandiform, Materia i NC Nordic Care z dumą przedstawiają Państwu nowości roku 2018.

Nowości marki Skandiform

SOFT TOP

Soft Top

PROJEKT: Brad Ascalon

Krzesło Soft Top zostało stworzone dla przestrzeni publicznej i spełnia wszystkie związane z tym wymagania, takie jak elastyczność cenowa, jakość oraz wytrzymałość. Z drugiej strony, jego wygląd wyda się wszystkim znajomy, co podczas spotkania zapewni wrażenie, że jest się w domu.

TIMEOUT

Timeout

PROJEKT: Thomas pedersen

Jak wiadomo timeout oznacza po angielsku taktyczną przerwę, również określając spotkanie lub konferencję. Krzesło Timeout idealnie nadaje się do takich celów, nie tylko dzięki prostemu projektowi, który nie rozprasza zbędnymi detalami, ale przede wszystkim poprzez zapewnienie niesamowitej wygody.

NESTOR

Nestor

PROJEKT: Lars Hofsjö

Nestor składa się z siedmiu prostych części, które oferują tysiące możliwości zestawienia: od prostej ławy aż po długą sofę. Elastyczność wcale nie musi wymagać komplikacji. Może być prosta, wygodna i pełna możliwości!

Nowości marki Materia

CREST

Crest

Projekt: Mattias Stenberg

Sofa Crest zapewnia idealną równowagę między otwartością a poczuciem prywatności. Została zaprojektowana dla przestrzeni publicznych, w których zapewnia ochronę przed niechcianymi spojrzeniami, zachęcając jednocześnie do rozmowy oraz interakcji.

PAX

Pax

Projekt: Fredrik Mattson

Pax to falisty kształt, który zapewniają maksymalną wygodę siedzenia na niewielkiej przestrzeni. Zwarty projekt sprawia, że krzesło to idealnie odpowiada na ruchy ludzkiego ciała, zapewniając wygodę.

UNI

Uni

projekt: Axel Bjurström

Uni to nowa seria stołów, zapewniająca elastyczność w planowaniu miejsc siedzących. Stoły serii Uni posiadają podstawę krzyżakową oraz w kształcie litery T; są dostępne w różnych rozmiarach, wysokościach i rodzajach wykończenia. Szeroki wybór produktów z serii zapewnia maksymalną elastyczność oraz wielorakie zastosowania: od sal konferencyjnych, przez stołówki, po strefy rekreacyjne czy sale wykładowe.

Vagabond

PROJEKT: MARIE OSCARSSON

Vagabond jest wielofunkcyjny. Kółka ułatwiają zmianę miejsca, dzięki czemu stół może służyć jako stół roboczy podczas spotkań lub biurko do pracy. Można również używać go jako stołu kuchennego w biurowej stołówce lub restauracji. Rama stołu powyżej blatu może służyć do zawieszania tablic informacyjnych, a dołączone magnesy można wykorzystać do mocowania zdjęć, wiadomości czy szkiców na tablicy lub bezpośrednio na ramie. Natomiast pręt umieszczony nad stołem służyć może do powieszenia lampek, zieleni lub innych akcesoriów.

Motus

PROJEKT: MARIE OSCARSSON

Kształt stołka zdefiniowany jest przez jego funkcję. Wyprofilowane, tapicerowane siedzisko zapewnia większą wygodę. Konstrukcja stołka umożliwia siedzenie w pozycji wyprostowanej lub okrakiem, jak w siodle. Stołek wyposażony jest w kółka, co zapewnia większą aktywność i mobilność podczas siedzenia.

Zainteresowały Cię nasze nowości?

Napisz do nas!

Nowości marki NC Nordic Care

Humlan

PROJEKT: EVA schild

Krzesło Humlan (po szwedzku trzmiel) jest czwartym członkiem rodziny produktów o tej nazwie. Podobnie jak pozostałe produkty należące do serii wyróżnia się miękkim i obejmującym kształtem. Tapicerkę można zdjąć do prania, co jest przede wszystkim bardzo wygodne, lecz także zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju NC Nordic Care.

Alva

PROJEKT: Jonas osslund

Krzesło Alva wykonane jest z drewna jesionowego. Cienki, druciany podłokietnik zabawnie owija się wokół oparcia, akcentując graficzny wyraz całości.

Rock on

PROJEKT: oda homlo klaren

Siedzący tryb życia to problem zdrowotny, który według najnowszych badań nie zostanie zrekompensowany wyłącznie przez ćwiczenia. Rock on to stołek, który słucha trendów i pozwala na uczynienie  siedzenia aktywnością fizyczną. Dwie skrzyżowane płozy, stanowiące podstawę mebla, pozwalają na huśtanie się we wszystkich kierunkach.