Nexus meetings - stoły konferencyjne oferujące nowe możliwości w miejscach spotkań

Nexus Meetings to elastyczny i funkcjonalny wybór do dynamicznych sal konferencyjnych. Ta seria spełnia wszystkie wymagania biura opartego na aktywności.

Stół Nexus jest jednym z bestsellerów Kinnarps. Dzięki funkcjonalnym biurkom i rozwiązaniom typu bench, nieskomplikowanej konstrukcji, Nexus obecny jest w wielu przestrzeniach biurowych.  Nexus Meetings  zamyka całą serię stołów Nexus. "Chodziło o to, aby łatwo było umeblować całą przestrzeń stołami w jednolitym estetycznym stylu", mówi kierownik produktu Per Enskär, Kinnarps.

Elastyczność podkreślona jest przez  bogactwo wzorów i rozmiarów stołów dla wszystkich rodzajów spotkań. Wielofunkcyjne stoły konferencyjne Nexus pozwalają na wykorzystanie wszystkich możliwości kreatywności zespołu. Począwszy od spontanicznych spotkań, przez warsztaty, po zebrania bardziej formalne. Szeroki wybór blatów umożliwia dostosowanie miejsca spotkań do indywidualnych potrzeb kilku lub większej liczby osób. Jeśli tylko podłoga jest równa, to projektowanie przestrzeni jest nieograniczone, dzięki możliwości łączenia stołów.

Dzięki dwóm wysokościom nóg seria Nexus umożliwia różne modele spotkań i komunikacji. Wysokość 74 cm zapewnia komfort podczas pracy siedzącej i dłuższych spotkań. Wysokość 90 cm sprzyja aktywnym spotkaniom, umożliwiając wybór między pozycją siedzącą a stojącą, co ułatwia współpracę i wymianę.

Szeroka gama naturalnych fornirów drewnianych daje możliwość uzyskania pożądanej atmosfery i wyrazu projektowanego wnętrza. Wprowadziliśmy np. bielony jesion, który występuje we wszystkich stołach w serii. Stoły do spotkań Nexus dostępne są również z drewnianymi nogami: można wybrać między dębem, bukiem i brzozą.

Stoły Nexus Meetings można wyposażyć w najnowocześniejsze akcesoria wykorzystywane podczas spotkań.

„Nexus to ponadczasowa inwestycja. Inteligentne rozwiązania technologiczne, przyłącza audio i wideo umożliwiają wymianę funkcji i modułów zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami.”

Nexus Meeting to z założenia zrównoważona inwestycja ze wszystkich punktów widzenia. Asortyment produktów został opracowany pod patronatem inicjatywy zrównoważonego rozwoju Kinnarps, TheBetter Effect, z wysokimi wymaganiami dotyczącymi surowców i zasobów, klimatu, czystych materiałów, odpowiedzialności społecznej, ponownego wykorzystania i ergonomii. Produkty zawierają wysoki udział certyfikowanego surowca drzewnego i przyczyniają się do zdrowego środowiska pracy wolnego od niepotrzebnych chemikaliów.

O Kinnarps
KINNARPS TO DOSTAWCA ROZWIĄZAŃ DLA MIEJSC PRACY

Kinnarps zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. System wartości spółki charakteryzuje się wysoką jakością produktów i niskim poziomem oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy. Obecnie firma Kinnarps jest jednym z największych dostawców rozwiązań w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej. Prowadzi sprzedaż w około 40 krajach, a obroty grupy w roku finansowym 2016/2017 wyniosły około 4.0 miliardów koron szwedzkich. Kinnarps założono w 1942 roku z inicjatywy Jarla i Evy Anderssonów. Do dzisiaj pozostaje spółką rodzinną.

 

Pobierz

Pobierz PR-kit