Nasze nowe produkty

Nasze portfolio marek oferuje szeroki i różnorodny asortyment produktów. Każda z nich ma swój indywidualny charakter i proponuje swoje rozwiązania klientom o różnych gustach. Wszystko po to, aby tworzyć kompleksowe rozwiązania do projektowania wnętrz, które skupiają się na funkcjonalności, wzornictwie i zrównoważonym rozwoju. Prezentujemy nasze nowe produkty.

Kinnarps_logo_neg.png

Kinnarps dostarcza kompleksowe i bezpieczne rozwiązania, z naciskiem na funkcjonalność, ergonomię i elegancki skandynawski design.

Więcej o marce Kinnarps

elsa@2x.jpg

Elsa

Elsa to seria funkcjonalnych stolików, które pasują do różnych typów środowisk edukacyjnych. Dzięki łagodnym kształtom i dobrym właściwościom akustycznym sprawdzi się w kreatywnych środowiskach szkolnych nastawionych na aktywną naukę.

Czytaj więcej

kids-corner@2x.jpg

Space Kid’s Corner

Dobrze zaprojektowane, wielofunkcyjne rozwiązanie - półka na książki, schowek i siedzisko w jednym. Tworzy bezpieczny, przytulny i wielofunkcyjny kącik dla uczniów. Zapewnia elastyczność w wyborze wykończenia - otwarte półki, drzwiczki lub żaluzje i różne rodzaje uchwytów do wyboru.

Czytaj więcej

frisbee_pile@2x.jpg

Nowe kolory i tkaniny

Kinnarps Color Studio to inspirująca seria materiałów i tkanin, które oferują nieograniczone możliwości. Tegoroczne nowości obejmują kolory ziemi, takie jak rdzawy, pistacjowy i szafranowy, a także nowe tkaniny, łączące delikatność faktur z trwałością i łatwością pielęgnacji.

Czytaj więcej

logo_drabert_bk@2.png

Dla wszystkich, którzy potrzebują innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika foteli do pracy, gościnnych i konferencyjnych o sprawdzonej ergonomii, propozycja marki Drabert zapewni oczekiwany poziom wygody. Drabert to marka o bogatej historii i doświadczeniu.

claro_side@2x.jpg

claro_back@2x.jpg

claro_mesh@2x.jpg

Claro

Claro jest prostym i funkcjonalnym krzesłem do pracy. Dzięki ergonomicznemu, nowoczesnemu wzornictwu pasuje do wszystkich wnętrz, które wymagają elastycznych i zrównoważonych rozwiązań. Wybór spośród wielu rodzajów oparć i tapicerek umożliwia tworzenie indywidualnych i kreatywnych rozwiązań.

Czytaj więcej

KL01-000085A.png

Materia to eksperymentalna i kreatywna marka, która poszerza granice użyteczności i architektury wnętrz. Dzięki nieprzewidywalności i koncepcyjnemu wzornictwu Materia kształtuje i ułatwia dynamiczne zmiany w nowoczesnych firmach.

Więcej o mrace Materia

MATERIA_Hopper_table_grey@2x.jpg

Hopper

Hopper to praktyczny stół o kształcie, który przyciąga uwagę. Możliwość dostosowania wysokości stołu, 535-730 mm umożliwia dopasowanie go do różnych aranżacji. Regulacja wysokości za pomocą przycisku umieszczonego na blacie.

Czytaj więcej

Materia_Pilot_conference chair_beige stand_front@2x.jpg

Pilot

Pilot to krzesło konferencyjne o zachęcającym designie, w który wpisany jest komfort. Lekko odchylone oparcie dodaje charakteru, a przede wszystkim zapewnia wygodę. Detale, takie jak miękkie podłokietniki o łukowato wygiętym kształcie oraz szczelina między siedziskiem a oparciem, zwiększają funkcjonalność mebla i stanowią o jego wyjątkowości.

Czytaj więcej 

MATERIA_Rocca_stool_blue grey@2x.jpg

Rocca

Stołek Rocca ma zabawny kształt, który pomaga nam utrzymać aktywność podczas siedzenia. Konstrukcja ze stalowych rurek nadają mu minimalistyczny wygląd. Pierścieniowa podstawa umożliwia ruch, a siedzisko jest niezwykle wygodne.

Czytaj więcej

Skandiform_logo.png

Skandiform czerpie inspirację z tradycji skandynawskiego designu, odzwierciedlając organiczne piękno natury i różnorodną paletę kolorów.

CZYTAJ WIĘCEJ O SKANDIFORM

Bolero_SA-392@2x.jpg

Bolero

Komfort i design spotykają się w nowej serii sof Bolero. Nowoczesnej i ponadczasowej jednocześnie. Miękkie linie i niepowtarzalne detale sprawiają, że model Bolero tworzy w pomieszczeniu domową atmosferę. Niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

Czytaj więcej

Twig_S-024_ash_sheepskin@2x.jpg

Twig

Naturalny design i praktyczna funkcjonalność – minimalistyczne krzesło wyróżnia się i jednocześnie doskonale dopasowuje do otoczenia. Krzesło Twig (ang. gałązka) z delikatnie wygiętym siedziskiem i oparciem zakończonym drewnianym drążkiem, od którego wzięła się jego nazwa, doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie potrzebne są elastyczne rozwiązania.

 

Soft Top_S-1089_white@2x.jpg

Soft Top

Rodzina siedzisk Soft Top jest przeznaczona do przestrzeni publicznych o dużej intensywności użytkowania. Spełnia wszystkie wymagania dotyczące jakości i elastyczności cenowej. Dzięki nowym elementom w serii – dwóm stołkom barowym i trzem nowym ławkom, w tym jednej ze zintegrowanym stolikiem - Soft Top uprzyjemnia codzienne przerwy w pracy.

Read more

NC_logo.png

NC Nordic Care czerpie z charakterystycznej dla Skandynawii troski o ludzi i środowisko naturalne. Podstawowe wartości partycypacji i odpowiedzialności są wyraźnie odzwierciedlone w ofercie produktów.

WIęcej o marce NC Nordic Care

filuren_nc2020_005@2x.jpg

Filuren

Filuren w naturalny sposób zachęca do zabawy i aktywności. Siedzisko powstało z myślą o poczekalniach, ale równie dobrze sprawdza się w bibliotekach, przedszkolach lub kącikach dla dzieci. Filuren to nie tylko ciekawe siedzisko, lecz także miejsce do przechowywania

Czytaj więcej

gepetto_nc2020_004@2x.jpg

Gepetto

Krzesło Gepetto łączy w sobie nietuzinkowy projekt i funkcjonalność. Bywa żartobliwie nazywane „krzesłem do pisania smsów”, ponieważ wygięte podłokietniki stanowią idealne oparcie dla łokci podczas korzystania z telefonu. Krzesło jest dostępne z drewnianym i tapicerowanym siedziskiem.

Czytaj więcej

twist_nc-2020_027@2x.jpg

Twist

Inspiracją do zaprojektowania stołka Twist były wieloboki i wielokąty. Podstawą projektu był pięciokąt. Następnie wypróbowano konstrukcje oparte na figurach o innej liczbie boków. Ostatecznie stwierdzono, że wielokątem, który najlepiej sprawdzi się w przypadku stołka z czterema nogami jest dwudziestoczterokąt.

Czytaj więcej

Chcesz wiedzieć więcej o naszych nowych rozwiązaniach i produktach?

Skontaktuj się z nami