Najnowszy katalog Kinnarps

Przedstawiamy aktualny katalog produktów firmy Kinnarps. Na 20 stronach zebrano siedziska, stoły i biurka, szafy, ścianki działowe oraz serie mebli z portfolio marek należących do Grupy Kinnarps: Kinnarps, Drabert, MartinStoll, Materia, Skandiform i NC Nordic Care. Katalog produktów zawiera kompleksową ofertę dedykowaną przede wszystkim przestrzeniom biurowym, ale także skierowaną do sektora publicznego, edukacyjnego i opieki.

W ofercie dla biur znajduje się szereg produktów, które umożliwią stworzenie ergonomicznego miejsca pracy, a także wyposażenie miejsc spotkań, kafeterii czy stref relaksu. Są wśród nich krzesła obrotowe, biurka z elektryczną regulacją wysokości umożliwiające pracę na stojąco oraz szeroki wybór mebli takich jak sofy, fotele, stołki barowe i stoliki kawowe. Ofertę dla biur dopełnia nowość marki Kinnarps – seria ścianek działowych Vibe mocowanych do podłogi, ściany, sufitu i blatu. Dzięki dostępności w wielu rozmiarach, kolorach i wzorach ścianki Vibe dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, a ich właściwości akustyczne pozwalają stworzyć ciche i przyjemne miejsca pracy, nawet w biurach zorganizowanych na planie otwartym. 

Propozycje przedstawione w katalogu odpowiadają także na potrzeby biur opartych na aktywności (Activity Based Office) oraz stosujących elastyczny model pracy (Agile Working). Rozwiązania takie jak serie mebli modułowych, krzesła z możliwością sztaplowania, składane stoły czy mobilne ścianki działowe umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowych, w których wielkość i potrzeby zespołów nieustannie się zmieniają. W sekcji katalogu poświęconej edukacji można znaleźć produkty zgodne z najnowszym trendem „Learn with Brain and Body” (LEARN BNB) - mobilne meble, dźwiękochłonne elementy aranżacyjne i krzesła, które umożliwiają uczniom ruch, a przy tym nie powodują hałasu.

Oferta produktowa odzwierciedla fundamentalne wartości Grupy Kinnarps, opierające się o zasady demokracji, uczestnictwa w życiu publicznym i odpowiedzialności społecznej. Dlatego w katalogu znajdują się także meble pozwalające na wyposażenie placówek edukacyjnych, domów opieki i przestrzeni publicznych. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość, łatwość utrzymania w czystości i możliwość dostosowania do potrzeb użytkowników. Świetnie sprawdzą się także w przestrzeniach hotelowych, recepcjach, poczekalniach czy gabinetach medycznych.

W katalogu zaprezentowano również nowości, które miały swoją premierę podczas Targów Furniture & Light Fair w Sztokholmie. Wśród nich: Vagabond Duo (Materia) – wielofunkcyjny stół mobilny,  Orkester (NC Nrodic Care) – drewniany stołek z regulacją wysokości, Timeout (Skandiform) – krzesło konferencyjne z możliwością sztaplowania oraz Vibe (Kinnarps) – seria ścianek działowych o właściwościach akustycznych.

„Przegląd oferty w tej publikacji ma charakter orientacyjny, ponieważ każdy z przedstawionych produktów może występować w wielu wariantach funkcjonalnych i różnych wykończeniach, ale uważamy, że zebranie w jednej miejscu wszystkich siedzisk, stołów i biurek, szaf, ścianek działowych, akcesoriów oraz serii meblowych produkowanych przez wszystkie marki należące do grupy Kinnarps daje wgląd w skalę i różnorodność naszej oferty, ułatwiając wstępną orientację w jej możliwościach”

– mówi Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager Kinnarps Polska.

Kinnarps to marka z ponad 75-letnim doświadczeniem, która zapewnia rozwiązania w zakresie wyposażenia przestrzeni biurowej i obiektów użyteczności publicznej. Wartości marki to wysoka jakość produktów i minimalizacja oddziaływania na środowisko – od surowców po gotowe rozwiązania dla przestrzeni pracy.

Zachęcamy do pobrania wersji elektronicznej katalogu.

Pobierz katalog

Katalog produktowy - meble biurowe
Katalog produktowy - meble szkolne