Krzesło Lola otrzymało dwie nagrody podczas NeoCon!

Z przyjemnością informujemy, że krzesło Lola zaprojektowane przez Margot Barolo dla marki Skandiform należącej do Grupy Kinnarps zdobyło dwie prestiżowe nagrody podczas NeoCon 2023 w Chicago.

W konkursie HiP Award 2023 Magazyn Interior Design przyznał mu nagrodę w kategorii Najlepsze miejsce pracy w klasie Miejsca dla gości. Nagrody HiP Awards są przyznawane już po od 10 lat najbardziej innowacyjnym produktom i ludziom w branży projektowania komercyjnego.

Przez MetropolisLikes 2023 krzesło Lola zostało nagrodzone w kategorii miękkich siedzisk do przestrzeni publicznych (Softening spaces). MetropolisLikes uhonorował najlepsze produkty zaprezentowane podczas NeoCon, które są wyrazem innowacyjności, kreatywności, użyteczności i zrównoważonego rozwoju.

Lola to wyjątkowe krzesło stworzone w ramach eksperymentalnego projektu twórczego „The Kinship Method” opracowanego przez Margot Barolo z udziałem grupy designerów, w ramach którego każdy projektant należący do zespołu tworzy trzy krzesła, w trzech rundach, rozwijając kreację poprzedniego członka grupy.

Design Loli odznacza się humorem i lekkością formy. Ten charakterystyczny mebel posiada dopracowane tapicerskie detale, takie jak przeszycia i fałdy. Dzięki użyciu różnych tkanin, kolorów i materiałów krzesło Lola można konfigurować tak, aby wtopiło się w tło jak kameleon lub przeciwnie - by skupiało na sobie uwagę.

NeoCon jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży projektowania komercyjnego od 1969 roku.

Poznaj krzesło Lola

Dowiedz się więcej o The Kinship Method

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły i raporty?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.