Kinnarps podczas targów Furniture & Light w Sztokholmie spogląda w przyszłość

Miejsca pracy zmieniają się dynamicznie. Postawy i wartości młodszych pokoleń zmieniają się w rezultacie nowych warunków pracy i postępu technologicznego, co otwiera drzwi do przemiany biura w największy zasób firmy. Dlatego musimy z ciekawością spoglądać w przyszłość i stale stawiać sobie pytanie - co dalej?

Podczas Targów Furniture & Light 2019 w Sztokholmie Kinnarps przedstawi swój punkt widzenia na przyszłość miejsc pracy prezentując pomysł – Next Generation Spaces Explored.  
Pytanie, które nas nurtuje brzmi: Jak będziemy pracować w przyszłości i jak wpłynie to na sposób projektowania wnętrz przez firmy i organizacje? 
 
W trakcie targów chcemy zgłębić ten temat podczas seminariów z udziałem zaproszonych przez nas ekspertów, którzy na naszym stoisku podzielą się z Państwem swoimi przemyśleniami na temat –„Co dalej w środowisku pracy?”. Celem targów jest zainspirowanie gości i organizacji, którym leży na sercu przyszłość biur, naszymi produktami, lecz także zachęcenie ich do spojrzenia na ów temat w szerszej perspektywie.

Nowe produkty 
 

Zainteresowanie Kinnarps przyszłością środowiska pracy znajduje odzwierciedlenie także w rozwoju produktów. Podczas targów zostaną zaprezentowane dwie nowości.  
Nasi goście będą mogli zobaczyć zapowiedź serii Vibe – nowego systemu ścianek działowych odznaczającego się wspaniałą elastycznością.  
 
Zaprezentujemy Państwu także premierową kolekcję jedenastu inspirujących kolorów jesionowego forniru. Nowe kolory wybarwień idealnie pasują do tekstyliów oraz innych materiałów wykończeniowych w asortymencie Kinnarps. Wierzymy, że te nowe produkty sprostają zarówno aktualnym, jak i przyszłym wymaganiom dotyczącym projektów środowiska pracy, w którym liczy się dobre samopoczucie pracowników, ich efektywność oraz zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. 

„W rozwoju naszego asortymentu produktów, nie chodzi tylko o potrzeby dnia dzisiejszego, lecz także o to, co będzie potrzebne w przyszłości. Elastyczność, zrównoważony rozwój oraz wolność wyboru to czynniki istotne dziś, ale wierzymy, że jeszcze ważniejsze staną się w przyszłości”,

mówi Jenny Hörberg, Director Global Range & Design

Kinnarps podczas Targów Furniture & Light Fair w Sztokholmie zaprasza na stoisko A15:20
 
 
Aby uzyskać dalsze informacje, prosimy o kontakt z : 
 
Kristiną Hjalmarsson  
Internal communication, PR & Event Executive, Kinnarps AB 
Telephone: +46 (0) 706385287 
E-mail: kristina.hjalmarsson@kinnarps.se 
 
www.kinnarps.pl