Kinnarps partnerem wystawy z okazji 10 lat Design Alive na Warsaw Home

Magazyn Design Alive świętuje 10. urodziny i z tej okazji zaprasza miłośników designu na jubileuszową wystawę podczas warszawskich targów Warsaw Home.

Ekspozycja zaprojektowana przez Kosmos Projekt, a wyposażona w meble przez Kinnarps, opowie o tym, jak z miłości do dobrego wzornictwa, pięknych rzeczy i cennych idei powstał całkowicie autorski, polski magazyn o projektowaniu, architekturze i wnętrzach. Zobaczcie, jak przez dekadę rozwijał się pomysł i do jakich wspaniałych ludzi, miejsc i wyzwań zaprowadził magazyn Design Alive!

„Gratulujemy serdecznie Design Alive 10 urodzin! To nasze kolejne wspólne przedsięwzięcie. Współpracujemy z Design Alive prawie od początku istnienia tytułu, ale udział w wystawie z okazji 10-lecia istnienia tytułu ma dla nas nie tylko wymiar sentymentalny. Za każdym razem mamy okazję uczestniczyć w czymś nowym i niezwykłym. Po udziale w trzech edycjach Domu Idei – w Łodzi, w Gdyni i, w ubiegłym roku podczas Warsaw Home, w Warszawie, ponownie mamy okazję stać się częścią nowego projektu. To właśnie stanowi największą wartość naszej współpracy. Dzięki kolejnym pomysłom realizowanym wspólnie z Design Alive prezentujemy nasze produkty w interpretacjach, które na nowo ujawniają ich aranżacyjne możliwości." mówi Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager w Kinnarps Polska

W imieniu Jubilata oraz partnerów wystawy serdecznie zapraszamy do hali F stoisko 3.1!


Wystawa z okazji 10-lecia Design Alive


Projekt wystawy
KOSMOS PROJECT

Partnerzy wystawy
KINNARPS
KOSMOS PROJECT
MDF 3D
CHORS