Kinnarps partnerem konkursu Grant of Colour by Tarkett

Jeszcze tylko przez miesiąc, do 31.08 br. można nadsyłać prace w konkursie Grant of Colour organizowanym przez markę Tarkett, którego Kinnarps jest partnerem.

Konkurs jest przeznaczony dla młodych architektów i projektantów a jego tematem jest idealna przestrzeń edukacyjna.

W Polsce Kinnarps jest znany przede wszystkim jako ekspert środowiska pracy, ale nie należy zapominać, że poza biurami wyposażamy także inne obiekty użyteczności publicznej, m.in. placówki edukacyjne oraz opiekuńcze, którym możemy zaoferować wiele innowacyjnych produktów oraz olbrzymie doświadczenie wyniesione z rynku skandynawskiego.

„Niezależnie od sektora, we wszystkich rodzajach wnętrz, kolory oddziałują na użytkowników, wpływając na ich zachowanie i samopoczucie. Dlatego chętnie wspieramy założenia konkursu Grant of Colour organizowanego przez Tarkett i cieszymy się, że współpraca, którą zainicjowaliśmy podczas cyklu spotkań dla architektów, poświęconego zagadnieniom aranżacji przestrzeni edukacyjnej, który zakończyliśmy w lutym br. znalazła swoją kontynuację w postaci naszego partnerstwa w konkursie”

– mówi Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager Kinnarps Polska.

Serdecznie zachęcamy architektów i projektantów, a także studentów do udziału we współzawodnictwie. Na laureatów czekają nagrody pieniężne ufundowane przez organizatora oraz vouchery o wartości 3 000 zł na zakup produktów Kinnarps. Dodatkowo placówka edukacyjna, której przestrzeń była wykorzystana w zwycięskim projekcie Grant of Colour, otrzyma voucher na produkty Tarkett o wartości 5 000 zł.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 sierpnia 2020 r. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie grantofcolour.pl


Zobacz ofertę produktów Kinnarps dla edukacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.