Kinnarps na wystawie urodzinowej Design Alive podczas Warsaw Home

Podczas warszawskich targów Warsaw Home magazyn Design Alive świętował 10. urodziny i z tej okazji zaprosił miłośników designu na jubileuszową wystawę. Mieliśmy w tym swój udział!

Podczas niedawno zakończonych Targów Warsaw Home Kinnarps miał przyjemność uczestniczyć w jubileuszowej wystawie z okazji 10-lecia magazynu Design Alive.

Ekspozycja zaprojektowana przez Kosmos Projekt, a wyposażona w meble przez Kinnarps, opowiedziała o tym, jak z miłości do dobrego wzornictwa, pięknych rzeczy i cennych idei powstał całkowicie autorski, polski magazyn o projektowaniu, architekturze i wnętrzach. Dzięki zebranym na wystawie artefaktom można było prześledzić, jak rozwijał się pomysł i do jakich wspaniałych ludzi, miejsc i wyzwań zaprowadził magazyn Design Alive.

Motywem przewodnim projektu wystawy była seria 10 obiektów nazwanych przez nas artefaktami. Dla nas to niezwykle ważne słowo, gdyż w pracy bardzo często posługujemy się symbolami – tłumaczy Maciej Jelski z Kosmos Project. – Chcieliśmy, by każdy z obiektów, czasami bardzo zwyczajny, taki jak gazeta, czy też filiżanka, pokazać w specjalny sposób, nadać mu rangi przedmiotu z muzeum archeologicznego. Postanowiliśmy użyć piasku i dosłownie je zakopać – umieścić w formie wykopaliska. Tak powstały kapsuły, które przenoszą nas w czasie, a każdy element z naszej historii staje się niezwykłym, ważnym znaleziskiem — tłumaczy Maciej Jelski.

 

Na wystawie z okazji 10-lecia Design Alive zaprezentowane zostały 2 serie mebli z oferty Kinnarps. Wybrane przez nas elementy miały za zadanie stworzyć atmosferę odpoczynku, relaksu i zachęcić do nieformalnych spotkań i wymiany zdań. Seria Fields, która jest uniwersalna i umożliwia stworzenie wielu ciekawych konfiguracji, świetnie się sprawdziła w tej roli. Do tego siedziska Boullée, które były w ciągłym ruchu, nadawały przestrzeni niepowtarzalny charakter i świetnie wpisały się w „kosmiczną” koncepcję wystawy

– wyjaśniają Ewa Bochen i Maciej Jelski z Kosmos Project.

Z okazji urodzin magazynu, w towarzystwie zaprzyjaźnionych marek, Design Alive podsumował dekadę swojej przygody ze światem dobrego projektowania. Kinnarps miał przyjemność towarzyszyć magazynowi w tej podróży w czasie.

Nasza współpraca z Kinnarps przy realizacji wydarzeń trwa od wielu lat i zawsze jest bardzo udana. Marka zapewnia profesjonalną obsługę i produkty najwyższej półki, które bardzo podobają się naszym czytelnikom i partnerom biznesowym. Tym razem projektanci wystawy 10-lecia Design Alive prezentowanej podczas targów Warsaw Home postawili na minimalizm, wybierając z oferty Kinnarps produkty stonowane kolorystycznie, które miały stanowiły doskonałe tło to wystawy rocznicowej magazynu. To pierwszy raz w historii naszej współpracy, gdy meble Kinnarps nie odgrywały roli pierwszoplanowej, a mimo to wspaniale odnalazły się w przestrzeni ekspozycyjnej i hali Selected Design prezentującej tylko najlepsze produkty - mówi Wojciech Trzcionka, dyrektor marketingu magazynu Design Alive.

Jubileuszowa wystawa 10-lecia Design Alive cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wśród zwiedzających pojawili się nie tylko miłośnicy designu, lecz także słynni projektanci.

Gratulujemy serdecznie Design Alive 10 urodzin i cieszymy się, że ponownie mieliśmy okazję stać się częścią nowego projektu. Dzięki kolejnym pomysłom realizowanym wspólnie z Design Alive mamy okazję zaprezentować nasze produkty w interpretacjach, które na nowo ujawniają ich aranżacyjne możliwości - podsumowuje Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager w Kinnarps Polska

 

Zdjęcia: PARADISE KITSCH - ULA KÓSKA
Projekt wystawy: Kosmos Project
Partnerzy wystawy: Kinnarps, Kosmos Project, Chors

Przeczytaj więcej w magazynie Design Alive 

Powiazane produkty

Boullée

Boullée

Fields

Fields

297 Kolory | 23 Warianty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.