Jesienne nowości 2020

Przedstawiamy najnowsze produkty marek Skandiform oraz Materia, należących do Grupy Kinnarps. Jesienne nowości, które wzbogaciły naszą ofertę skupiają się przede wszystkim na funkcjonalności oraz trosce o środowisko naturalne. Najwyższa skandynawska jakość i inspirujący design!

Nowości marki Skandiform

charlottevonderlancken_johnscarisbrick_bw1 1x1.jpg

„Dążąc do stosowania tworzyw sztucznych wolnych od paliw kopalnych, musimy zająć się również przedmiotami, które już istnieją. Dałam plastikowym odpadom nowe życie w formie kolorowego stołu, który wciąż nosi ślady swojej przeszłości, w której był plastikową butelką.”

Charlotte von der Lancken, designer

Tinnef
PROJEKT: CHARLOTTE VON DER LANCKEN

Gdy recykling staje się designem, a odpady z tworzyw sztucznych zyskują nowe życie. Blat stolika Tinnef jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu butelek, dzięki czemu każdy stolik ma unikalny kolorowy wzór.  

Zobacz stolik Tinnef

alle4_3pots_1table.jpg

Allé

PROJEKT: Kauppi & Kauppi

Ta figlarna przegroda pozwala wprowadzić do wnętrza więcej zieleni. Inspiracją dla projektantów Allé były porośnięte wierzbami polne drogi południowej Szwecji. Allé może tworzyć długie ciągi, które ułatwią użytkownikom poruszanie się w przestrzeni lub wydzielać we wnętrzu enklawy zachęcające do przerwy i krótkiego odpoczynku.

Zobacz przegrodę Allé

jeffersson_family.jpg

Jeffersson

PROJEKT: Alexander Lervik

Rodzina siedzisk Jefferson dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości charakteryzuje się śmiałym wzornictwem. Nowa 2-osobowa sofa jest odrobinę większa od fotela i odrobinę mniejsza od klasycznej sofy z tej serii – stanowi przez to idealne dopełnienie kolekcji. Balsam dla ciała i duszy.

 

Zobacz siedziska Jeffersson

fendo_family_640x844.jpg

Fendo

PROJEKT: Stefan Borselius

Wygięte w górę siedzisko i zaokrąglone oparcie dają komfort siedzenia w fotelu przy zachowaniu niewielkich rozmiarów krzesła. Wyjątkowość Fendo podkreśla dekoracyjna szczelina w oparciu, która nadaje lekkości bryle mebla. Fotel jest teraz dostępny w wersji z podstawą z litego drewna.

 

Zobacz krzesła Fendo

matsumoto-mini_ral.jpg

Matsumoto Mini

PROJEKT: Claesson Koivisto Rune

To młodszy blat stołów z rodziny Matsumoto. Jego niewielkie rozmiary (blat 50x40 cm na lakierowanej podstawie z kolumną wysokości 45 cm) sprawią, że doskonale sprawdzi się jako stolik do kawy lub pomocnik, a żywe barwy poprawią nastrój w nawet najbardziej pochmurny dzień.

Zobacz stolik Matsumoto mini

Skandiform czerpie inspirację z tradycji skandynawskiego designu, odzwierciedlając organiczne piękno natury i różnorodną paletę kolorów.

CZYTAJ WIĘCEJ O SKANDIFORM

 

 

Nowości marki Materia

MATERIA_Anagram-bar-stool_Uni-table_900x1125.jpg

Anagram
stołek barowy

PROJEKT: Fredrik Mattson

Stołek barowy to kolejna propozycja w rodzinie krzeseł Anagram. Tylne nogi łączą się ze sobą za oparciem w łuk, który jednocześnie pełni funkcję uchwytu ułatwiającego przesuwanie mebla. Stołek jest ozdobiony aluminiowymi guzikami w kolorze ramy. Funkcjonalny podnóżek zapewnia wygodne oparcie dla stóp, a jego specjalna konstrukcja umożliwia sztaplowanie.

Zobacz stołek barowy Anagram

vagabond office kit__900x1125.jpg

Vagabond
Office Kit

PROJEKT: Marie Oscarsson

Przybornik Vagabond doskonale sprawdzi się do przechowywania podręcznych narzędzi pracy biurowej. Estetyczne i praktyczne pudełka mogą być zamontowane w stole z serii Vagabond lub używane oddzielnie. Przyborniki są dostępne w kolorach z gamy CbM*.

Zobacz przybornik Vagabond

MATERIA_Rocca-stool_Vagabond-Project-conf-table_Vagabond-Office-Kit-acc_Curling-table_Interior-2_900x1125.jpg

Rocca
Wysoki stołek

PROJEKT: Alexander Rehn 

Stołek Rocca ma zabawny kształt, który pomaga utrzymać aktywność podczas siedzenia. Konstrukcja ze stalowych rurek decyduje o minimalistycznym wyglądzie. Pierścieniowa podstawa umożliwia bujanie się, a siedzisko jest niezwykle wygodne. Nowa, wyższa wersja stołka, idealnie sprawdzi się podczas spotkań projektowych i warsztatów przy stołach o wysokości 900 mm.

Zobacz ruchomy stołek Rocca

KL01-000085A.png

Materia to eksperymentalna i kreatywna marka, która poszerza granice użyteczności i architektury wnętrz. Dzięki nieprzewidywalności i koncepcyjnemu wzornictwu Materia kształtuje i ułatwia dynamiczne zmiany w nowoczesnych firmach.

Czytaj więcej o materii

Zainteresowały Cię te produkty? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

Powiązane produkty

Tinnef

Tinnef

Allé

Allé

Jeffersson

Jeffersson

Fendo

Fendo

Matsumoto mini

Matsumoto mini

Anagram

Anagram

Office kit

Office kit

Rocca

Rocca