Jesienne nowości 2021

Zapraszamy do ekscytującego spotkania z kolejną porcją nowości Grupy Kinnarps z 2021 r. Wśród nich znajdują się zarówno całkowicie nowe produkty, jak i kolejne warianty dotychczasowych serii. Jak zawsze w produktach marek należących do Grupy Kinnarps tradycja i rzemieślniczy kunszt spotykają się z innowacją i kreatywnością. Poznajcie najnowsze rozwiązania Grupy Kinnarps!

Nowości marki Skandiform

charlottevonderlancken_johnscarisbrick_bw1 1x1.jpg

„Korzystając z możliwości łączenia różnych materiałów i komponentów chcieliśmy opracować krzesło, które byłoby wygodne i łatwe w użyciu w zależności od tego, w jaki sposób będzie wykorzystywane. Dzięki formowanemu siedzisku i oparciu mogłem pracować z miękkimi krawędziami i detalami, aby zaprojektować krzesło o klasycznych, ale także wyjątkowych funkcjach. Dodatkową korzyścią była możliwość pracy z nowym materiałem, który ma niewielki wpływ na klimat.”

Stefan Borselius, designer

D2

Projekt: Stefan Borselius

Krzeseł D2 nie sposób przeoczyć we wnętrzu. Są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz konopi, a lekkie, naturalne wzornictwo sprawia, że krzesła te można bardzo łatwo rozstawić w pomieszczeniu, sztaplować, czyli zebrać w stos lub zawiesić na krawędzi stołu. Dostępne są w wielu wariantach: wykonane w całości z tworzywa sztucznego, częściowo tapicerowane lub w całości tapicerowane materiałami o kontrastowych kolorach. Z podłokietnikami lub bez nich. D2 sprawdza się we wszystkich sytuacjach – niezależnie od tego, czy chodzi o ożywione rozmowy, czy pracę w ciszy.

Poznaj D2

alle4_3pots_1table.jpg

Krzesło Lola

PROJEKT: MARGOT BAROLO

Design krzesła Lola jest przyjazny. Daje wrażenie solidności, która zapewnia oparcie. Jednocześnie odznacza się humorem i lekkością formy. To charakterystyczne krzesło posiada dopracowane tapicerskie detale, takie jak przeszycia i fałdy. Ale przede wszystkim jest wygodne w użytkowaniu.

Zobacz krzesło Lola

canard_stack.jpg

Krzesło Canard

PROJEKT: LARS HOFSJÖ

Na zabawną sylwetkę krzesła Canard zwraca uwagę jego nazwa. Canard to po francusku kaczka i do jej charakterystycznego, chwiejnego chodu nawiązuje jego kształt. Ale dzięki eleganckiej metalowej ramie oraz lekkiemu siedzisku z jesionowego drewna jest wygodne i stabilne.

Zobacz krzesło Canard

fendo_family_640x844.jpg

Stolik Tinnef

PROJEKT: CHARLOTTE VON DER LANCKEN

Blat stolika Tinnef jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu butelek, dzięki czemu każdy stolik ma unikalny wzór. W nowej odsłonie Tinnef jest dostępny także w wersji z blatem z białego plastiku, drewna dębowego lub barwionego na biało jesionu.

Zobacz stolik Tinnef

matsumoto-mini_ral.jpg

Panel Deep Forest

PROJEKT: NINA JOBS

Dźwiękochłonny panel ścienny. Posiada wypełnienie wykonane z przetworzonych materiałów włókienniczych. Nazwa Deep Forest zainspirowana została uczuciem cudownej ciszy, która otacza Cię, gdy jesteś w głębokim lesie. Nowe warianty przywodzą na myśl las o różnych porach roku.

Zobacz panele Deep Forest

skandiform_logo_2022_v1.png

Skandiform czerpie inspirację z tradycji skandynawskiego designu, odzwierciedlając organiczne piękno natury i różnorodną paletę kolorów.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SKANDIFORM

Nowości marki Kinnarps

Oberon 2.0

Seria Oberon to dobrze zaprojektowane biurka, stoły do spotkań, stoliki do kawy i stoły kawiarniane przeznaczone do kompleksowej aranżacji otoczenia. Intuicyjne sterowanie ułatwiające dostosowanie wysokości blatu za pomocą elektrycznego siłownika. Zabezpieczenie antykolizyjne w standardzie. Sterowanie typu PLUG & PLAY. Stoły do pracy siedzącej i stojącej są stabilne i posiadają elektryczną regulację wysokości, która zapewnia najwyższy poziom ergonomii. 

Zobacz biurka Oberon

 

OPTI - inteligentne akcesoria do biurek oraz stołów do spotkań

Opti to seria inteligentnych, łatwo dostępnych i przyjaznych dla użytkownika akcesoriów do biurek oraz stołów do spotkań. Przetestowane pod kątem ergonomii, jakości i bezpieczeństwa. Przemyślane i dobrze zaprojektowane rozwiązania zapewniają potrzebne funkcje i ułatwiają organizację środowiska pracy. Łatwo dostępne i uporządkowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że praca zarówno przy biurku, jak i w sali konferencyjnej jest przyjemniejsza, łatwiejsza i bardziej wydajna. 

Zobacz akcesoria do biurek i stołów

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu Kinnarps dostarcza kompleksowe i bezpieczne rozwiązania, z naciskiem na funkcjonalność, ergonomię i elegancki skandynawski design.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O KINNARPS

 

 

Nowości marki Materia

Kinnarps_Materia_siedziska_agile_Cap.jpg

Stołek Cap

PROJEKT: AXEL BJURSTR

Cap to stołek, którego projekt został zainspirowany wyglądem naparstka krawieckiego. Niewielka waga i charakterystyczny kształt idealnie sprawdzają się, gdy jest potrzebne siedzisko do krótkiego spotkania przy stanowisku pracy lub dodatkowe miejsce w salach konferencyjnych i holach.

Zobacz stołek Cap 

Kinnarps_Materia_Rocca_stool_cap-stool.jpg

Stołek Rocca

PROJEKT: ALEXANDER REHN

Rocca to rodzaj lekkich siedzisk, które charakteryzują się intrygującym kształtem, ułatwiającym aktywne siedzenie. Opcjonalnie dostępne są elementy do zawieszania, które chronią blaty stołów i ułatwiają czyszczenie podłogi pod stołem.

Zobacz stołek Rocca 

Kinnarps_Materia_sofa_Ambient_poczekalnia.jpg

Sofa Ambient

PROJEKT: FREDRIK MATTSON

Sofę modułową Ambient można łatwo dostosować do potrzeb przestrzeni. Blaty pomiędzy siedziskami można wzbogacić o dodatkowe akcesoria, takie jak donice czy uchwyty na czasopisma.

Zobacz sofy modułowe Ambient

MATERIA_Neo-Lite-bar-stool-wooden-legs_Uni-table_Couture_metal-box_interior-1-3.jpg

Stołek Neo Lite

PROJEKT: FREDRIK MATTSON

Wygodny stołek barowy Neo Lite odznacza się piękną linią. Siedzisko z polipropylenu w kolorach z gamy CbM* może być teraz także wkończone tkaniną lub skórą. Drewniane nogi dostępne są w wersji z bielonego jesionu lub bejcowanego na czarno.

Zobacz wysoki stołek Neo Lite

KL01-000085A.png

Materia to eksperymentalna i kreatywna marka, która poszerza granice użyteczności i architektury wnętrz. Dzięki nieprzewidywalności i koncepcyjnemu wzornictwu Materia kształtuje i ułatwia dynamiczne zmiany w nowoczesnych firmach.

Przeczytaj więcej o Materii

 

 

Nowości marki NC Nordic Care

Humlan-Sture.jpg

Fotel Humlan

PROJEKT: EVA SCHILDT

Fotel Humlan z wysokim oparciem zapewnia spokój i komfort, umożliwiając użytkownikowi łatwą zmianę pozycji siedzącej. Seria siedzisk Humlan powstała z myślą o komforcie seniorów w domach opieki, ale elementy z tej serii sprawdzają się w różnych przestrzeniach, gdzie ważne są szczególne walory użytkowe.

Zobacz fotel Humlan

Kinnarps_NC-Nordic-Care_specjalistyczny-fotel-Freja_inclusive-design.jpg

Fotel Freja

PROJEKT: NC NORDIC CARE

Freja z metalową ramą to funkcjonalny fotel zapewniający bezstopniową regulację i wysoki komfort siedzenia. Ten wygodny fotel został zaprojektowany z myślą o wnętrzach, gdzie dezynfekcja i higiena stanowią ważny element codziennej pracy. Posiada zdejmowaną i nadającą sie do prania tapicerkę.

Zobacz fotel Freja

NC Nordic Care czerpie z charakterystycznej dla Skandynawii troski o ludzi i środowisko naturalne. Podstawowe wartości partycypacji i odpowiedzialności są wyraźnie odzwierciedlone w ofercie produktów.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NC NORDIC CARE

Zainteresowały Cię te produkty? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

Powiązane produkty

Lola

Lola

Canard

Canard

Tinnef

Tinnef

Deep Forest

Deep Forest

Cap

Cap

Rocca

Rocca

Ambient beam sofa

Ambient beam sofa

Stołki barowe Neo Lite

Stołki barowe Neo Lite

Humlan

Humlan

Freja

Freja