Fotel Phaze nagrodzony w konkursie Dobry Design!

6 grudnia 2017 roku w Warszawie miała miejsce gala wręczenia statuetek konkursu "Dobry Design 2018" – nagrody przyznawanej przez magazyn "Dobrze Mieszkaj" oraz portal Dobrzemieszkaj.pl najlepszym produktom w branży wyposażenia wnętrz. Wśród nagrodzonych produktów w kategorii Wnętrza publiczne znalazł się fotel Phaze, zaprojektowany przez Karima Rashida dla marki Skandiform, należącej do portfolio Kinnarps.

W tym roku do plebiscytu Dobry Design 2018 zgłoszono aż 200 produktów 60 marek, które oceniło jury złożone ze 150 projektantów! Nagrody i wyróżnienia przyznano w 11 kategoriach. W sumie wręczono 14 statuetek i wyróżniono 17 produktów.

Więcej informacji tutaj


Aleksandra Krawsz

Bardzo cieszymy się z tytułu Dobry Design 2018 dla fotela Phaze, tym bardziej, że dla Kinnarps to kolejna nagroda w tym konkursie, zaś dla fotela Phaze kolejna statuetka w tym roku. Deszcz nagród, który spłynął na nas w ostatnim czasie jest potwierdzeniem, że Kinnarps oferuje innowacyjne rozwiązania, tworząc przyszłość przestrzeni pracy

Aleksandra Krawsz, Marketing & PR Manager, Kinanrps Polska

Phaze to fotel, który obejmuje użytkownika, zapewniając mu osobistą przestrzeń. Kilka elementów połączonych w jednym rzędzie tworzy piękny falisty kształt.

„Narysowałem ten fotel, myśląc o formie, która obejmuje filozofię zmysłowego minimalizmu i powtarzalność” – powiedział Karim Rashid.

 

 

Więcej informacji o fotelu PHAZE