Genialny w swojej prostocie - fotel biurowy Claro

Należąca do grupy Kinnarps marka Drabert, znana z doskonałych rozwiązań ergonomicznych i przemyślanych detali, wprowadza na rynek nowy model fotela biurowego. Genialny w swojej prostocie fotel obrotowy Claro to wszechstronne rozwiązanie do nowoczesnych miejsc pracy.

Claro sprawdzi się zarówno w roli fotela przy biurku, jak również w miejscach spotkań i pracy projektowej. Dzięki ergonomii i nowoczesnemu wzornictwu można go wykorzystać w projektach, które oprócz takich cech użytkowych jak - elastyczność i wytrzymałość, wymagają również najkorzystniejszej relacji jakości do ceny.

- Martin Henschel, International Product Manager w Kinnarps AB.

„Lubię ekonomiczny wymiar krzesła biurowego Claro. Oferuje ono nie tylko najlepszą cenę za pełnię funkcjonalności i ergonomii, lecz także elastyczność, która sprawia, że jest to naprawdę atrakcyjne rozwiązanie dla oszczędnych”

- Martin Henschel, International Product Manager w Kinnarps AB.,

Fotele obrotowe Claro są dostępne z 3 różnymi wariantami oparć do wyboru: z czarnej siatki, z dodatkowym pokrowcem oraz w wersji tapicerowanej w całości. Wymienny dodatkowy pokrowiec na oparcie z siatki dostępny w kilku kolorach to unikalna cecha serii Claro, która stwarza kreatywne i przyjazne dla środowiska możliwości zastosowań.

„Możliwość zakupu modelu z oparciem z siatki Claro oraz dodatkowego pokrowca z tkaniny daje użytkownikom większą swobodę i elastyczność aranżacji. Można użyć krzesła z przewiewnym oparciem z siatki lub za pomocą pokrowca dodać akcent kolorystyczny. Jeszcze nigdy podstawowy model fotela obrotowego nie był tak inspirujący ” - podkreśla Martin Henschel.

Ergonomiczna i intuicyjna konstrukcja fotela biurowego Claro została stworzona z myślą o wielogodzinnej pracy w skupieniu. W serii zastosowano mechanizm Synchrone™ z funkcją SafeBack, w którym stosunek nachylenia siedziska i oparcia wynosi 1:2,4. Mechanizm jest wyposażony w regulację oporu odchylania i czterostopniową blokadę oparcia. Można regulować wysokość i głębokość siedziska, a także wysokość oparcia w wersji całkowicie tapicerowanej. W modelu z oparciem z siatki dla dodatkowego komfortu można zastosować podparcie dolnej części pleców. Oba warianty oparcia – siatkowe i tapicerowane - mogą być uzupełnione czarnym zagłówkiem o regulowanej wysokości i głębokości. Zaś zagłówek dodatkowo można wyposażyć w poręczny wieszak na okrycie wierzchnie lub marynarkę. Podłokietniki dostępne są z dwoma wariantami regulacji.

Projektując Claro zadbano także o korzyści dla środowiska. Fotel jest wykonany z materiałów, które nadają się do powtórnego wykorzystania, a możliwość montażu dodatkowych akcesoriów i ich wymiany zwiększa jego wytrzymałość i żywotność.


Więcej informacji o produkcie

Pobierz

Zdjęcia

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły?

Zapisz się do newslettera