Kinnarps uhonorowany tytułem Dźwigacz Kultury 2021

Z satysfakcją informujemy Kinnarps po raz kolejny został uhonorowany tytułem Dźwigacza Kultury.

Fot. Bogusław Świerzowski/Krakow.pl

Tytuł ten jest przyznawany przez Krakowskie Biuro Festiwalowe partnerom i sponsorom oraz patronom medialnym wydarzeń organizowanych przez KBF. Nagroda stanowi dowód uznania dla wagi wsparcia biznesu i mediów w rozwoju kultury.

Nazwa wyróżnienia nawiązuje symbolicznie do pierwszego kręgu kręgosłupa – dźwigającego czaszkę i umożliwiającego ruchy głowy, a także do postaci mitycznego Atlasa. Tegoroczne wyróżnienie, zaprojektowane przez uznaną ilustratorką i projektantkę sztuk wizualnych Beatę Śliwińską „Barrakuz”, w imieniu firmy Kinnarps odebrał Marek Gorczyca, Dyrektor Regionu Południowego.

Jest nam niezmiernie miło, gdy wkład biznesu w działalność kulturalną zostaje symbolicznie doceniony. Cieszymy się, że Kinnarps Polska przyczynia się do promocji lokalnego życia kulturalnego. Dziękujemy serdecznie za dostrzeżenie naszego zaangażowania - zostaliśmy uhonorowani przez Krakowskie Biuro Festiwalowe zaszczytnym tytułem Dźwigacza Kultury już po raz czwarty – i gratulujemy wszystkim laureatom.

Marek Gorczyca, Dyrektor Regionu Południowego w Kinnarps Polska

10. Gala rozdania nagród odbyła się 1 marca 2022 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków, a koncert Jana Lisieckiego w ramach cyklu ICE Classic wieńczący wydarzenie został zadedykowany naszym wschodnim sąsiadom z Ukrainy.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym firmom i mediom! Pełna lista nagrodzonych jest dostępna na stronie: kbf.krakow.pl 

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze artykuły i inspiracje?

Zapisz się do Newslettera Kinnarps Polska