Dwie tegoroczne nowości Grupy Kinnarps z nagrodą German Design Award 2021

Miło nam poinformować, że dwa produkty marki Skandiform, należącej do Grupy Kinnarps, otrzymały prestiżową nagrodą German Design Award 2021! Tegorocznymi laureatami są siedzisko Soft Top projektu Barda Ascalona oraz krzesło Twig zaprojektowane przez Johannesa Lindnera.

Siedzisko Soft Top projektu Brada Ascalonona zostało zwycięzcą w kategorii Excellent Product Design – Furniture. W uzasadnieniu jury możemy przeczytać: „Mebel wygląda bardzo solidnie dzięki ramie ze stalowej rurki, a jednocześnie jest przyjemnie lekki — to wrażenie dodatkowo podkreślają gładkie tapicerowane siedziska i dyskretna kolorystyka.”

Poznaj siedzisko Soft Top

soft top 1200 px.jpg

Soft top 2 1200 px.jpg

Twig 2 1200 px.jpg

Twig 1200 px.jpg

Również krzesło Twig zaprojektowane przez Johannesa Lindnera zwyciężyło w kategorii Excellent Product Design – Furniture. Uzasadnienie jury stwierdza: „Oparcie zostało zamknięte poziomym drążkiem, którego końce wyraźnie wystają poza obrys oparcia. Oryginalny pomysł na projekt, który ma praktyczne zastosowanie, np. jako wieszak lub uchwyt i nadaje temu minimalistycznemu krzesłu cechę, która czyni go niepowtarzalnym.”

Poznaj krzesło Twig

German Design Award jest najważniejszą międzynarodową nagrodą przyznawaną przez Niemiecką Radę Wzornictwa (German Design Council). Co roku nagradza najwyższej jakości projekty produktów oraz narzędzi komunikacji przełomowych dla międzynarodowego środowiska designu.

Chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.