Casper - krzesło, które rośnie wraz z dzieckiem

Dzieci w wieku szkolnym spędzają bardzo dużo czasu, siedząc. Najpierw przez kilka godzin w szkolnej ławce, a później podczas odrabiania zadań w domu. Dlatego bardzo ważne jest, aby krzesło dla ucznia było odpowiednio dobrane do wzrostu dziecka, ergonomiczne i bezpieczne.

Krzesło szkolne

Krzesło Casper jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 -13 lat. Uczniowie w jednej klasie, choć są w podobnym wieku, mogą różnić się wzrostem. Dlatego idealne krzesło dla dziecka w wieku szkolnym powinno umożliwiać dopasowanie wysokości do potrzeb ucznia. 

Siedzisko w krześle Casper można regulować i łatwo dostosować do wysokości ławki lub stołu. Natomiast podnóżek pozwala dziecku oprzeć stopy, zapewniając ergonomiczną pozycję. Siedzisko i oparcie krzesła są twarde, aby zachęcać dziecko do ciągłej delikatnej zmiany pozycji ciała. Krzesła szkolne Casper można też łatwo zawiesić na blacie stołu, co ułatwia utrzymanie czystości w klasie.

Krzesełko do pokoju dziecięcego

Casper sprawdza się nie tylko w szkolnych klasach, ale także jako krzesło do pokoju dziecięcego. Prosty skandynawski design sprawia, że łatwo je wkomponować we wnętrzach o różnym stylu – od tradycyjnych po nowoczesne. Krzesło jest dostępne w wersji wykonanej z drewnianej sklejki lub szarego polipropylenu.

Krzesło dla dziecka z regulacją wysokości.jpg

Regulowana wysokość

Wysokość siedziska można regulować w zakresie 52-79 cm i dostosować do blatów o wysokości od 73-90 cm.

Bezpieczne krzesło dla dziecka.jpg

Bezpieczeństwo

Stabilna stalowa rama ma specjalną konstrukcję, która uniemożliwia dziecku wychylanie się na krześle do tyłu. 

Krzesełko szkolne z ergonomicznym podnóżkiem.jpg

Ergonomia

Podnóżek pozwala oprzeć stopy bez względu na wzrost dziecka, co zapewnia prawidłowe krążenie krwi podczas siedzenia.

Krzesło Casper jest dostępne w 2 wariantach


Krzesło Casper - brzoza


Krzesło Casper - szare tworzywo

Możliwy jest także zakup dodatkowych pokrowców na siedzisko i oparcie, które zwiększają komfort użytkowania. Pokrowce są zdejmowane i mogą być prane w temperaturze 40 st. C, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Są dostępne w czterech naturalnych odcieniach: niebieskim, szarym, zielonym (dostępne w e-sklepie Kinnarps) oraz ceglastym (dostępny na zamówienie).

Pokrowce na oparcie i siedzisko krzesła Casper

Chcesz wiedzieć wiecej o krzesłach Casper?

Zobacz najczęściej zadawane pytania (FAQ)

KUP ONLINE

Zobacz specyfikację produktu

Zdjęcia: Alaantkowe BLW / Kinnarps