Budki akustyczne Framery

Prezentujemy Framery One, pierwszą na świecie budkę akustyczną z podłączeniem do sieci. To rozwiązanie, które łączy w sobie wyjątkowy design, najnowszą technologię i wysokie parametry izolacji akustycznej. Framery One to przestrzeń do pracy w ciszy, bez rozpraszającego hałasu z zewnątrz i bez pogłosu wewnątrz, którą można łatwo zaadaptować do swoich potrzeb.
Budki akustyczne do biura Framery to dodatkowa przestrzeń do rozmów telefonicznych lub spotkań w gronie 2-6 osób

    

Kinnarps jest dystrybutorem rozwiązań marki Framery na polskim rynku.

Pierwsza na świecie budka akustyczna z podłączeniem do sieci

Najnowsza budka telefoniczna do biura w ofercie Framery wyróżnia się niezwykle wysokim poziomem izolacji akustycznej, który zapewnia prywatność rozmów w otwartej przestrzeni biura. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, można zintegrować Framery One z systemem/kalendarzem rezerwacji. Specjalne oznaczenia automatycznie informują użytkowników, gdy budka jest zajęta lub wolna. Systemem można zarządzać poprzez ekran dotykowy, a nad działaniem jego funkcji czuwa Framery Connect.

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu Framery One można z łatwością dostosować do potrzeb użytkowników. Doskonały system wentylacji zapewnia dostęp do świeżego powietrza, który ułatwia skupienie na wykonywanych zadaniach i zapewnia wysoką efektywność użytkownikom. Szeroka gama kolorystyczna ramy i wnętrza budki pozwala na dopasowanie jej do stylu całego wnętrza biura.

Bezpieczeństwo użytkowników jest sprawą najwyższej wagi, dlatego podstawowym materiałem, z którego powstała budka jest stal, zapewniająca ognioodporność konstrukcji. Ponadto 95% materiału użytego w budkach akustycznych Framery One można poddać recyklingowi, co jest ważne z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Innowacyjna budka akustyczna Framery One

Kabina konferencyjna zawsze gotowa do spotkania!

Framery 2Q Huddle to idealnie przygotowana przestrzeń do spotkań, niezależnie od tego, czy wszyscy uczestnicy są obecni w biurze, czy niektórzy dołączają zdalnie. Budka konferencyjna Framery 2Q Huddle umożliwia spotkanie do czterech osób w przestrzeni, w której każdy może wygodnie usiąść ze swoim laptopem przy dużym stole. Przestronne wnętrze pozwala także na wniesienie do kabiny dodatkowych krzeseł dla kolejnych dwóch osób. Spotkania hybrydowe mogą być jeszcze bardziej przyjazne dzięki zastosowaniu uchwytu na monitor oraz tablicy zawieszonej na przeciwległej ścianie, co sprawia, że wszyscy obecni, fizycznie lub wirtualnie, mogą równie aktywnie uczestniczyć w dyskusji.

Kabina konferencyjna Framery 2Q Huddle

Framery jest fińskim producentem kabin akustycznych i budek telefonicznych, które zapewniają prywatność w przestrzeniach biurowych, poprawiając ich komfort akustyczny. Produkty marki Framery stanowią idealne rozwiązanie w biurach typu open space oraz activity-based working. Budki akustyczne są dostępne w wersji jedno- i dwuosobowej oraz wielu wariantach kolorystycznych. Wyposażone są we wszystko, co potrzebne do komfortowej rozmowy telefonicznej, spotkania w cztery oczy lub wspólnej pracy dla dwóch osób: system wentylacji, gniazdko elektryczne i oświetlenie LED oraz siedzisko i blat. Instalacja budek akustycznych Framery jest szybka i bezproblemowa.

Produkty Framery są wytwarzane w Finlandii. Wszystkie materiały spełniają standardy najwyższej jakości w zakresie akustyki, użyteczności  i designu.

Kinnarps jest dystrybutorem budek akustycznych na polskim rynku na mocy umowy międzynarodowej z marką Framery.

Poznaj pozostałe rozwiązania marki Framery:

Framery O

budki telefoniczne

To idealne rozwiązanie do prowadzenia rozmów telefonicznych i wideokonferencji z zachowaniem prywatności bez przeszkadzania współpracownikom. W hałaśliwych środowiskach budki akustyczne to także świetne miejsce umożliwiające głęboką koncentrację w ciszy i spokoju.

Framery Q

miejsce spotkań

Budki akustyczne Framery Q pozwalają na spotkania 2-4 osobowe, sesje burzy mózgów i ważne rozmowy w cztery oczy lub videokonferencje. Umożliwiają przeprowadzenie rozmów w spokoju, nawet gdy dookoła toczy się gwarne życie biurowe.

Framery 2Q

pełnowymiarowy pokój spotkań

To duże budki akustyczne do biura zaprojektowane z myślą o spotkaniach w gronie 4-6 osób. To doskonałe miejsce na spotkania kreatywne i ekspresyjne burze mózgów. Framery 2Q umożliwia stworzenie pokoju w pokoju bez konieczności przeprowadzania kosztownych i kłopotliwych prac remontowych

Masz pytania o budki akustyczne? Chcesz wiedzieć więcej?

Budki akustyczne Framery

Zapytaj o produkt

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

Zobacz, jak budki akustyczne Framery prezentują się w biurach naszych klientów!

Więcej informacji na stronie frameryacoustics.com