Beata Osiecka, prezes Kinnarps Polska wyróżniona w plebiscycie magazynu Forbes „BrandMe CEO”

W ramach IV edycji plebiscytu BrandMe CEO organizowanego przez magazyn Forbes wybrano prezesów polskich firm, którzy w pandemicznych czasach wyróżnili się odwagą w podejmowaniu decyzji, elastycznością, otwartością w dialogu z otoczeniem biznesowym oraz autentycznym przywództwem, przeprowadzając z sukcesem swoje organizacje przez okres burzliwych zmian. W tym roku hasło przewodnie brzmiało „Reinvent your leadership”. Cieszymy się, że wśród wyróżnionych liderów znalazła się Beata Osiecka, prezes Kinnarps Polska.

„Moją największą siłą jest umiejętność pracy w zespole, angażowanie ludzi do stawiania ze mną czoła wyzwaniom każdego dnia”

– powiedziała Beata Osiecka.

​W tegorocznej edycji nagrodzonych zostało dziesięć osób, a laureaci odebrali statuetki podczas specjalnej konferencji, która odbyła się 28 września w Warszawie. Zaproszeni liderzy biznesu w ramach paneli dyskusyjnych debatowali na temat zmian, jakie objęły przywództwo, zarządzanie i firmy w poprzednim roku, odnosząc się do hasła przewodniego tegorocznej edycji – „Reinvent your leadership”. Wyróżnieni w IV edycji plebiscytu BrandMe CEO 2021 liderzy reprezentują różne style zarządzania i różne osobowości, ale kierują się spójnym system wartości, który wpływa nie tylko na ich osobistą markę, lecz także reputację i wartość zarządzanych firm.

Moją największą siłą jest umiejętność pracy w zespole, angażowanie ludzi do stawiania ze mną czoła wyzwaniom każdego dnia” – powiedziała Beata Osiecka.

BrandMe CEO to plebiscyt magazynu Forbes, w którym kapituła złożona z przedstawicieli wydawcy, świata nauki oraz laureatów poprzednich edycji oraz wyłania wyjątkowych i autentycznych liderów biznesu. W tym roku kryteria oceny autentycznego przywódcy obejmowały: autentyczność i spójność, odwagę w podejmowaniu ryzyka, komunikację zewnętrzna i wewnętrzna z zespołami, siłę wpływu reputacji i działań prezesa na wzrost zaufania i wartości firmy, którą zarządza, strategię zarządzania oraz jej efekty, rolę lidera, jako promotora i wychowawcy następców, a także jego misję i odpowiedzialność biznesową.

Laureatami BrandMe CEO w 2021 roku zostali:

Rafał Brzoska, Inpost
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis, beBIO Active Cosmetics
Władysław Grochowski, Arche
Marcin Grzymkowski, eobuwie.pl SA
Wojciech Kamiński, Maxi Zoo
Beata Kozłowska – Chyła, PZU
Beata Osiecka, Kinnarps Polska
Wojciech Wolny, Euvic
Sobiesław Zasada, Grupa Zasada

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom! 

Więcej informacji na www.forbes.pl