Beata Osiecka, Prezes Kinnarps Polska w Zarządzie Szwedzkiej Sekcji SPCC

Miło nam poinformować, że Beata Osiecka - Prezes Kinnarps Polska - została członkinią Zarządu Szwedzkiej Sekcji Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Wyboru nowego Zarządu dokonano podczas walnego Zgromadzenia, które odbyło się w marcu 2024 r.

Plany na rok 2024 stojące przed nowym Zarządem w dużej mierze związane są z obchodami dwudziestolecia Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Kinnarps znalazł się w gronie członków SPCC w marcu 2004 r, zaraz na początku działalności Izby, i już od 20 lat w wielu obszarach aktywnie wspiera współpracę polsko-skandynawską. Dziś do grona członków SPCC należy już ponad 400 firm z różnych branż i sektorów. Bardzo się cieszę, że dołączając do Zarządu Szwedzkiej Sekcji SPCC, będę mogła działać na rzecz pogłębienia tej współpracy – podkreśla Beata Osiecka, Prezes Kinnarps Polska.

Kinnarps dołącza się do gratulacji dla nowo wybranego Zarządu Szwedzkiej Sekcji SPCC i życzy wielu osiągnięć w jubileuszowym roku 2024 r.!

Więcej na ten temat | SPCC

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.